ساختمان مسئولیت سهم بزرگی از مصرف انرژی جهانی ما را بر عهده دارد. استفاده از انرژی در حقیقت عامل اصلی تأثیر محیط زیست جهانی ساختمان، با توجه به طول عمر آن است.

Lund University برای تحقیقات با کیفیت بالا در مورد ساختمان های با انرژی کارآمد مشهور است. تخصص ما بر روی چشم انداز کل ساختمان متمرکز است، که به نیازهای ساکنان، همچنین آسایش و سلامت آنها بستگی دارد. تحقیقات پیشرفته دانشگاه و روابط نزدیک آن با صنعت ساختمان، پایه عالی برای برنامه قوی استاد را با تمرکز منحصر به فرد بر روی ساختمان ها ایجاد می کند.

دانش آموزان ما با دانش، مهارت ها و توانایی های پیشرفته در زمینه طراحی انرژی و محیط زیست در هوای سرد، فارغ التحصیل خواهند شد. هدف ما آموزش متخصصان بسیار متخصص است که به طور قابل توجهی در طراحی، ساخت و یا بازسازی ساختمان های انرژی کارآمد کمک می کند و با توجه به معماری و محیط زیست، رفتار و نیازهای ساکنین، سلامت و راحتی آنها و همچنین اقتصاد کلی.

دوره های نظری با دقت طراحی شده با ماژول های عملی تکمیل شده، که در آن دانش آموزان دانش جدید خود را اعمال می کنند. این رویکرد آموزشی، پیشرفت یادگیری قوی را تقویت می کند و دلیل آن این است که برنامه توسط دوره های اجباری مرتب ساخته شده است. در تیم های کوچک، دانش آموزان ما با هم کار می کنند تا مفاهیم و ساختمان های با صرفه جویی در انرژی را طراحی و تجزیه و تحلیل پیامدهای جایگزین های مختلف طراحی با استفاده از یک فرآیند طراحی یکپارچه. تیم های دانشجویی عمدا هر دو با توجه به پیشینه ملی و زمینه های علمی مانند معماری و مهندسی مخلوط می شوند. هدف این است که آموزش در فرایند طراحی بین رشته ای و در کار گروهی، که برای حرفه های آینده آنها بسیار مهم است، آموزش می دهد. دوره های آموزشی نیز شامل بازدید سایت، سخنرانان مهمان از صنعت، و تور از نمونه های خوب موجود برای طراحی ساختمان های با انرژی است.

این برنامه شامل معلمان از بخش های مختلف در Lund University . مهمترین آنها، بخش معماری و محیط زیست ساخته شده (بخش های انرژی و طراحی ساختمان و روانشناسی محیط زیست) و بخش ساختمان و فن آوری زیست محیطی (بخش های ساختمان فیزیک و خدمات ساختمان) است.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های آموزشی و تعداد اعتبارات: استفاده از انرژی و آسایش حرارتی ساختمان (7.5)، طراحی ایمنی رطوبت (7.5)، خانه منفعل - تلفیق مسائل حرارتی و رطوبت (15)، تهویه و کیفیت هوا در داخل (7.5)، نور روز و نورپردازی ساختمان ها (7.5)، ساختمان اداری با انرژی کارآمد - ادغام نور روز و تهویه (15)، ساختمان انرژی مجتمع سیستم های انرژی (7.5)، چشم انداز چرخه زندگی و اثرات زیست محیطی ساختمان (7.5)، ساختمان عمومی - ادغام انرژی خورشیدی، هزینه ها و محیط زیست مسائل (15). پروژه درجه بندی در ساختمان های انرژی و محیط زیست (30).

چشم انداز شغلی

افزایش آگاهی جهانی در مورد نگرانی های زیست محیطی، همراه با افزایش تقاضای مقررات ساختمان، به این معنی است که تقاضای زیادی برای حرفه ای هایی که در طراحی ساختمان های انرژی کارآمد هستند، وجود دارد.

فارغ التحصیلان با تخصص در ملاحظات ساختمانی آب و هوای سرد، نامزد جذابی به عنوان مثال در بازار کار اروپا، روسیه، چینی و آمریکای شمالی هستند. روش ها و دانش به دست آمده می تواند تا حد زیادی مورد استفاده برای طراحی ساختمان در آب و هوای معتدل باشد.

بازار محلی سوئد در ده سال گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در تقاضا برای ساختمان های با انرژی کارآمد بوده است و ما در حال تمرین این اصول در میان کشورهای پیشرو جهان هستیم.

این برنامه منجر به تحصیل در رشته کارشناسی ارشد در ساختمان های انرژی و کارآمد می شود. به عنوان یک فارغ التحصیل، شما قادر به کار در تیم های طراحی مسئول برنامه ریزی و طراحی ساختمان های انرژی کارآمد و محیط زیست، از جمله بازسازی سهام ساختمان موجود است. شما می توانید نقش چشمگیر را در شرکت ها (مانند مشاوره های ساختمانی، شرکت های معماری، شرکت های ساختمانی) و شهرداری هایی که جنبه های انرژی و محیط زیست را دنبال می کنند، در نظر بگیرید. شما همچنین آماده باشید تا مطالعات خود را در سطح دکترا ادامه دهید.

درباره این برنامه بیشتر در مورد www.lunduniversity.lu.se/environmental-building-design بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school