کارشناسی ارشد مهندسی امنیت سایبری (CSE)

عمومی

شرح برنامه

کارشناس ارشد سایبر مهندسی امنیت برای کسانی که مایل به توسعه حرفه ای به عنوان یک حرفه ای امنیت سایبری طراحی شده است.

چرا امنیت سایبر مهم است

فضای مجازی شامل شبکه ای از دستگاه های دیجیتال، مورد استفاده برای ذخیره، ویرایش و انتقال اطلاعات. جهان ما این است که به طور فزاینده ای توسط فضای مجازی شکل گرفته است. فرصت هایی برای تعامل در حال ظهور در راه، تنها با نسل های قبلی تصور می کرد. به عنوان تاثیر فضای مجازی در زندگی ما همچنان به رشد، فرد در معرض خطر امنیتی همراه است.

به عنوان سازمان های سراسر جهان بهره برداری از فرصت های فضای مجازی، آنها ایجاد تقاضای زیادی برای متخصصان امنیت سایبری است. امنیت حرفه ای اینترنتی که می توانید در اقشار مختلف در یک سازمان عمل - اتاق سرور، اتاق عملیات، اتاق هیئت مدیره - شما را انتخاب نمایید. وظیفه آنها beguilingly ساده است: فعال کردن و جلوگیری از بد است.

GCHQ صدور گواهینامه

GCHQ، سازمان فنی ملی دولت بریتانیا برای تضمین اطلاعات، کمبود متخصصان سایبری به عنوان یک نگرانی که نیاز به رسیدگی دارند. بخشی از استراتژی خود را برای شناسایی دوره های کارشناسی ارشد امنیت سایبری بود که "... کمک به دانش آموزان آینده نگر تصمیم گیری آگاهانه بهتر زمانی که به دنبال یک مدرک امنیت سایبری بسیار با ارزش ".

در دانشگاه وارویک، ما به طور خاص طراحی شده کارشناسی ارشد سایبر مهندسی امنیت برای دیدار با الزامات خواستار GCHQ است. کارشناسی ارشد سایبر مهندسی امنیت صدور گواهینامه موقت GCHQ در سال 2015 دریافت کرده است. اگر شما یک دانشجوی اتحادیه اروپا و بین المللی هستند، شما باید گواهینامه GCHQ، فقط تا آنجا که هر دانش آموز UK ارزش. محتوای دوره بین المللی قابل اجرا است.

ساختار دوره

برنامه درسی است در هشت ماژول تدریس و پروژه تقسیم شده است. هر ماژول در یک بلوک یک هفته تدریس می شود. به طور معمول این فاصله حدود سه هفته از هم جدا. در طول این زمان بین ماژول های که شما تکالیف ارزیابی کامل است.

این ماژول عبارتند از:

  • امنیت و دفاع شبکه معماری
  • رمزنگاری و حفاظت از داده
  • اطلاعات مدیریت ریسک و اداره امور
  • جاسوسی صنعتی و جعل
  • پزشکی قانونی دیجیتال
  • هوش سایبری و عملیات
  • سیستم سایبر فیزیکی
  • شرکت امنیت سایبر پروژه های فردی آغاز در ماه فوریه. در ماه ژوئن آن را به طور کامل اشغال زمان مطالعه خود را با ماژول های تدریس معمولا مه به پایان رسید. تعدادی از ماژول تدریس می شود و وزن این پروژه در کارشناسی ارشد سایبر مهندسی امنیت متفاوت از بسیاری از برنامه های دیگر در WMG نمونه کارها کارشناسی ارشد تدریس می شود.

پس از شما فارغ التحصیل

فارغ التحصیلان می توانند پیشرفت حرفه ای سریع در درون یک طیف گسترده ای از سازمان مربوط به امنیت سایبری در طیف وسیعی از نقش انتظار می رود.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2016

درباره این دانشگاه

WMG is an academic department of the University of Warwick, one of the UK’s top ten universities and a member of the elite Russell Group organisation of universities signifying the very best in resear ... اطلاعات بیشتر

WMG is an academic department of the University of Warwick, one of the UK’s top ten universities and a member of the elite Russell Group organisation of universities signifying the very best in research, teaching and learning experience with unrivalled links with industries. اطلاعات محدود
کاونتری , کاونتری + 1 بیشتر کمتر