مهندسی الکترونیک جاسازی شده، یک دیدگاه گسترده ارائه می دهد که در آن طراحی دیجیتال و آنالوگ به عنوان یک واحد در نظر گرفته می شود که در آن زمینه های مختلف تعامل دارند. تمرکز بر روی CMOS، جایی که میلیاردها دستگاه برای ساخت یک سیستم در یک سیلیکون یکنواخت استفاده می شود.

رتبه بندی شانگهای (ARWU) Lund University در میان 20 دانشگاه برتر جهان در زمینه مهندسی برق و الکترونیک در سال 2017 رتبه بندی می کند. این برنامه خواستار و منحصر به فرد در ارائه آن است، آمادگی کامل برای حرفه آینده شما. برنامه ها از مدارهای فرکانس رادیویی (RF) تا تبدیل داده ها و مدارهای دیجیتالی پخش می شوند. یکی دیگر از ویژگی های متمایز این است که طراحی مدار به ارتباطات بی سیم ارتباط دارد، جایی که فورم های RF مشترک با باند دیجیتال طراحی شده اند، که این فرصت را برای ساخت فرستنده های کامل فراهم می کند.

با توجه به صنعت گسترده محلی، این برنامه به طور دقیق با انواع شرکت های خصوصی مرتبط است، و این امر اطمینان می دهد که دوره های ما حفظ ارتباط با بازار بالا است. در بعضی موارد، پروژه های دانشجویی دانشجویان ما ثبت نام ثبت اختراع و فرصت برای انتشار کار خود را در کنفرانس های بین المللی است.

ویژگی های ویژه این برنامه:

  • تمرکز بر روی مطالعات کاربردی در طراحی IC دیجیتال، آنالوگ RF IC طراحی و طراحی مخلوط سیگنال / تبدیل IC اطلاعات است.
  • همه مطالعات تدریسی شامل دستکاری در آزمایشگاه با استفاده از پیشرفته ترین ابزار CAD و فن آوری IC است.
  • دانش آموزان با مدرک معتبر تدریس می کنند و ارتباط بسیار خوبی با تحقیقات در زمینه وجود دارد.
  • پس از دوره ابتدایی تدریس، دانشجویان پروژه بزرگی را انجام می دهند، جایی که دانشجویان از مشخصات طراحی دیجیتال یا آنالوگ شروع می کنند و از طریق آن به اتمام و در بعضی موارد تحقق سیلیکون انجام می شود.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های آموزشی و تعداد اعتبارات: سیستم های جاسازی شده (7.5)، مقدمه ای بر طراحی VLSI ساختاری (7.5)، طراحی آنالوگ IC (7.5)، طراحی دیجیتال IC (7.5)، مبدلهای یکپارچه A / D و D / A (7.5) حقوق مالکیت معنوی (IPR) (7.5)، پروژه IC

چشم انداز شغلی

پس از اتمام این برنامه، شما برای حرفه ای یا مطالعات بیشتری در زمینه مدار و سیستم هایی با تمرکز بر طراحی VLSI آماده خواهید بود. طراحان این منطقه در بازار کار جهانی بسیار جذاب هستند. منطقه لند خود بخشی از یکی از سریع ترین مناطق رو به رشد در اروپا است و غلظت زیادی از شرکت های جالب در این زمینه، بزرگ و کوچک مانند سونی، اریکسون، محور، ARM سوئد، ملانک، اوتیکون و GN Resound است. منبع اسپالایی اروپا (ESS) و MAX IV که هر دو در لند واقع شده اند، فرصت های شغلی شگرف را برای دانشجویان فراهم می کنند. برای بعضی از شاگردان، شاید جالب ترین گزینه حرفه، ادامه دادن به سمت دکترا است.

پروژه دوره نیمه نهایی، دانش آموزان را فرصتی برای کار در کنار دانش آموزان فعلی دکترای خود فراهم می کند تا طعم و مزه ای برای کارهایی که در پژوهش انجام می شود، باشد. این مسیر بسیار شبیه دانش آموزان استاد است و تعداد زیادی از فارغ التحصیلان برای ادامه تحصیل خود در لند و سایر موسسات تحقیقاتی در سراسر جهان انتخاب کرده اند.

بیشتر در مورد این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/embedded-electronics-engineering بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school