کارشناسی ارشد مهندسی الکترومکانیکی (مهندسی کنترل و اتوماسیون)

عمومی

شرح برنامه

120635_icons8-bookmark-100.png

محتوای دوره

مهندسی الکترومکانیکی مجموعه ای از رشته های مهندسی پیرامون مضامین حرکت ، نیرو و انرژی است. دنیای مهندسی الکترومکانیکی شامل توسعه ، طراحی ، ساخت ، آزمایش و کنترل ابزارها ، ماشین ها ، وسایل نقلیه و سایر سیستم های برقی یا مکانیکی و همچنین تحقیق در مورد این مباحث است.

استادیار علوم مهندسی الکترومکانیکی یک برنامه دو ساله است که به منظور آماده سازی دانش آموزان برای نقش رهبری فنی آینده در صنعت طراحی شده است. این برنامه آموزش جامع در تمام جنبه های مهندسی الکترومکانیکی و پیامدهای اقتصادی و اجتماعی آن را بر پایه یک علم عمیق علمی ارائه می دهد. فارغ التحصیلان نگرش سنتز علمی، استدلال تحلیلی و استقلال علمی و فنی را به دست خواهند آورد. آموزش مهارت های تحقیقاتی، تسلط بر توسعه، پیاده سازی و نظارت بر نوآوری های فنی و علمی را فراهم می آورد.

دانشکده مهندسی و معماری (FEA) بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد در مهندسی را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. این بر اهمیت بین المللی هیئت علمی، و نیز اهمیت آموزش بین المللی و مهارت های مختلف زبان برای دانش آموزان تأکید می کند.120638_icons8-list-100.png

ساختار دوره

این برنامه شامل یک ماژول عمومی، ماژول های موضوع اصلی، دوره های انتخابی و پایان نامه است.

ماژول کلی حاوی دوره های مربوط به تمام موضوعات مرتبط با مهندسی الکترومکانیکی است، از چرخ های الکتریکی تا تولید ماشین ها تا مهارت های مدیریتی.

موضوع اصلی کنترل مهندسی و اتوماسیون مربوط به کنترل و اتوماسیون است که به طور کلی برای سیستم های مکانیکی و الکتریکی و فرایندها اعمال می شود.

از طریق دوره های انتخابی دانش آموزان دانش و مهارت های خود را در موضوعات فنی و غیر فنی گسترش می دهند. پایان نامه کارشناسی ارشد پایان قدم در فرآیند یادگیری است. هدف آن آموزش توانایی انجام تحقیقات علمی مستقل است.120619_Picture_students.png120637_icons8-name-tag-100.png

دیدگاههای شغلی

کارشناسی ارشد مهندسی الکترومکانیک فارغ التحصیل یکی از پنج موضوع اصلی در کلیه شاخه های صنعت شاغل است. هم در سازمان های دولتی و هم در شرکت های خصوصی ، حوزه فعالیت آنها بسیار متنوع است: تولید و توزیع انرژی الکتریکی ، تولید تجهیزات الکتریکی و مکانیکی ، صنعت فلز ، ساخت و ساز ساختمان ، حمل و نقل ، مشاوره ، بانکی و بیمه.

فارغ التحصیلان مهندسی کنترل و اتوماسیون در توسعه و طراحی تجهیزات و سیستم های اتوماسیون ، کنترل و نظارت در صنعت فرآیند ، تولید انرژی ، تولید تجهیزات الکتریکی و مکانیکی و سایر بخش های صنعتی مشغول به کار هستند.120644_icons8-inspection-100.png

پذیرش (برای دانشجویان بین المللی)

دانش آموزانی که مایل به ثبت نام برای کارشناسی ارشد مهندسی الکترومکانیکی می توانند بدون هیچ گونه پیش شرطی در صورت داشتن دیپلم زیر اقدام به تحصیل کنند: دیپلم تحصیلی لیسانس (یا کارشناسی ارشد) علوم مهندسی (سطح دانشگاه حداقل 3 سال)، با موضوع اصلی در مهندسی الکترومکانیکی یا معادل آن است. پذیرش می تواند تنها پس از یک روش درخواست فردی اعطا شود. کمیته برنامه مطالعه تصمیم نهایی را در مورد اینکه آیا درخواست را قبول کند یا نه. کمیته برنامه تحصیلی می تواند تصمیم بگیرد که دانش آموزان باید دوره ی آمادگی یا یک برنامه کارشناسی ارشد خود را دنبال کنند، به عنوان مثال برای دانش آموزانی که مدرک لیسانس یا استاد دیگری دارند.

چرا UGent را انتخاب می کنید؟

120623_icons8-classroom-1001.png

آموزش توسط محققان سطح جهانی
این آموزش توسط اساتیدی انجام می شود که نه تنها از تدریس برتری دارند بلکه در تحقیقات در مقیاس اروپایی و حتی در سطح جهانی نیز برتری دارند. تعداد معدودی از اساتید اعطای مجوز معتبر شورای تحقیقات اروپا را دریافت کرده اند.

120622_icons8-guarantee-100.png

اعتباربخشی
تمام برنامه های کارشناسی ارشد ، دوره ها و برنامه درسی ما توسط CTI (Komision des Titres d'Ingénieur) ، به عنوان بخشی از ممیزی با کیفیت EUR-ACE® که توسط ENAEE (شبکه اروپایی اعتباربخشی آموزش مهندسی) انجام شده است ، مورد بازرسی قرار گرفته است.

120621_icons8-student-male-100.png

فصل های دانشجویی قوی
فصول دانشجویی باعث می شود در جامعه ما از شما استقبال کنید ، آنها دوره هایی ، بازی ها ، فعالیت های ورزشی و مهمانی ها را نیز برگزار می کنند. بسیاری از آنها برنامه دوستان دارند.

120624_icons8-city-100.png

زندگی شهری پر جنب و جوش
از شهر گنت ، یک شهر دانشجویی با امکانات فراغت فراوان ، سینما ، موزه ، نمایشگاه ، کافه لذت ببرید

120618_Picture_Ghent.png

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and arc ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and architecture fields. The faculty strongly focusses on international relations. It offers a wide array of master's programs taught in English and is active in all major exchange programs. Through research collaboration and educational links with top European institutions, the faculty strives to further enhance its international perspective. اطلاعات محدود