کارشناسی ارشد معماری DMAE

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

مروری درجه

 • ما شماره 1 در جنوب استرالیا برای حرفه های کارشناسی ارشد در معماری و محیط زیست ساخته شده است.
 • کار بر روی جایزه ها، به طور خاص طراحی شده است از جمله استودیو طراحی اختصاصی و کارگاه.
 • مطالعه در مدرسه معاصر و پویا با دانش آموزان از زمینه های مرتبط هنر، طراحی و برنامه ریزی.
 • از معلمان بین المللی شناخته شده و با تجربه که معماران را نیز تمرین می کنند یاد بگیرند.
 • از طریق تحقیق و انتخابی، زمینه های خاصی را مورد توجه قرار دهید.
 • شرکت در پروژه های زندگی واقعی از طریق دانش آموزی که برنده جایزه دانشجویی طراحی و ساخت تجربه یادگیری - طولانی ترین و در حال اجرا ترین و تمرین مبتنی بر برنامه آموزشی در نوع خود در استرالیا.
 • از روابط قوی ما با صنعت محلی، ملی و بین المللی بهره مند شوید.
 • چشم انداز اشتغال خود را با همکاری ثبت نام در کارشناسی ارشد طراحی در طول یا بعد از اتمام کارشناسی ارشد معماری، با تمرکز بر طراحی پایدار یا طراحی و ساخت، ارتقا دهید.

چرا استاد معماری

تخصص در زمینه های مورد علاقه ای که به شما علاقه مندند، از جمله ساخت و ساز دور، پایداری، طراحی شهری، حفاظت، و محیط های دیجیتال، و تجربه عملی در این دوره کارشناسی ارشد متمرکز و معتبر.

این مدرک دارای تمرکز قوی و حرفه ای است، با کارهای استودیویی، سفرهای ملی و بین المللی، کارگاه های آموزشی، کارآموزی و کلاس های کارشناسی ارشد.

شما همچنین می توانید فرصتی را برای شرکت در تجربه یادگیری دانش آموز طراحی و ساخت دانش آموز، که در آن شما ساختمان ها و ساختمان های محلی را در نقاط دور افتاده در استرالیا و خارج از کشور طراحی خواهید کرد. برخی از پروژه هایی که دانش آموزان به اتمام رسانده اند عبارتند از: مسکن بازدید کننده در بندر قطعنامه، جزیره تانا، وناتوانو؛ محل اقامت و امکانات تحقیقاتی بومی راینر در رودخانه ماهی، قلمرو شمالی؛ و امکانات اقامتی و تحقیقاتی در ایستگاه Witchelina، استرالیای جنوبی. شما در پروژه هایی مانند این از مفهوم تا تکمیل درگیر خواهید شد.

شغل شما

معماران خلاق، دقیق و حل مشکل به صورت طبیعت هستند. آنها خود را در فناوری ها و مواد جدید غوطه ور می کنند و مرزها را فشار می دهند. حرفه ای در معماری پاداش است - شما فرصتی برای شکل دادن و حتی تبدیل محیط خواهید داشت. مشاغل در حال افزایش است، وظیفه استخدامی در چند سال آینده به شدت افزایش خواهد یافت *. فرصت های شغلی:

 • معمار: طراحی خلاقانه با دانش فنی را برای ایجاد راه حل های پایدار برای محیط ساخته شده ترکیب کنید
 • طراح شهری: طراحی در مقیاس شهری؛ همچنین ممکن است در آموزش دادن به رهبران مدنی و عمومی درباره جزئیات پروژه شرکت کنند
 • مشاوره میراث: توسعه شیوه های پایدار در طراحی برای حفاظت و حفظ سایت های میراث
 • مدیر پروژه: شامل شروع، برنامه ریزی، اجرای و کنترل یک تیم و نتایج آن است

* اداره اشتغال دولتی استرالیا، پیش بینی های استخدام شغلی 2015

مجوز رسمی و شناخت حرفه ای

این برنامه به طور حرفه ای توسط هیئت معماری معماری جنوب استرالیا مورد تایید قرار میگیرد و مدارک معماری فارغ التحصیلان مورد نیاز برای ثبت نام به عنوان معمار را تأیید می کند. اعتباربخشی نشان دهنده دستیابی صلاحیتهای مربوط به استانداردهای صلاحیت ملی AACA در معماری است.

مؤسسه معماری استرالیا این برنامه را به رسمیت می شناسد و از شرایط لازم برای عضویت در AIA، از جمله عضویت دانشجویان و فارغ التحصیلان، حمایت می کند. شناخت این برنامه نشان دهنده انطباق با معیارهای عملکرد سیاست موسسه است.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2019

درباره این دانشگاه

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 student ... اطلاعات بیشتر

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 students, including more than 5,500 international students, it provides a unique educational journey that combines five-star teaching# and real-world experience. *Ranked 9th – 2018 Times Higher Education World University Rankings Rated five stars for Teaching – 2017 QS Stars Ratings اطلاعات محدود
آدلاید , آدلاید , آدلاید , آدلاید + 3 بیشتر کمتر