کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری

آیا می خواهید در طراحی معماری پایدار و توسعه شهرهای اجتماعی برای آینده شرکت کنید؟ برنامه کارشناسی ارشد در معماری و طراحی شهری در بین حوزه هنری و علمی دانش فعالیت می کند. این برنامه با تمرکز مستمر بر روی پایداری مشخص می شود و دارای معلومات اکتشافی و تجربی با معلمان از سراسر جهان است.

در حالی که در حال مطالعه است

چالش های زیست محیطی مانند تغییرات آب و هوایی و بحران های اجتماعی مانند توسعه نابرابر و توسعه های محلی و جهانی و مکان های مهاجرت تقاضای قوی برای معماری را برای توسعه راه حل های جدید بر اساس دیدگاه های بین رشته ای گسترده افزایش می دهد. در برنامه کارشناسی ارشد در معماری و طراحی شهری، این مسائل پیچیده در استودیو های مختلف طراحی شده است. برنامه ای که از تجربه و موقعیت اخلاقی خود خارج می شود، می خواهد با معماری مدرن معاصر و آینده حرفه به چالش بکشد.

تفکر انتقادی خود را بسازید

دانشکده معماری در پردیس هنر - محیط خلاقانه با کارگاه ها و زیرساخت ها برای تولید و ساخت، همراه با مدرسه هنر و طراحی، انکوباتور Sliperiet و Bildmuseet واقع شده است.

برنامه کارشناسی ارشد در معماری و طراحی شهری توسط استودیوهای با جهت گیری های مختلف موضوع ساخته شده است. شما با اکتشاف زمینه های جدید دانش مربوط به معماری و برنامه ریزی شهری در یک محیط یادگیری مانند یک آزمایشگاه کار خواهید کرد.

هدف این است که تفکر انتقادی خود را توسعه دهیم و در اکتشاف این زمینه های دانش توسعه و استفاده از دیدگاه های جدید، طراحی پیشنهادهای معماری جایگزین، استراتژی ها و شیوه هایی که می تواند به تغییر در توسعه اجتماعی و شهری امروز کمک کند.

تمرکز بر روی پایداری

عناصر مهم برنامه عبارتند از: پایداری اجتماعی و محیط زیست، آگاهی منابع، کار بر روی مقیاس های مختلف، آزمایش با راه حل های فنی و نمونه سازی از طریق ساخت و ساز کامل و مداخلات معماری و تاسیسات در محیط فیزیکی.

برنامه کارشناسی ارشد بر اساس آموزه های تجربی است که دانش نظری با مطالعات فرایند گرا و هنری، جایی که توسعه این موضوع در رویکرد اکتشافی و هنری به تمرین و حرفه، یکپارچه شده است، مبتنی است.

تمام آموزشهای انگلیسی

در طی سه ترم اول آموزش، دو دوره سمینار به صورت همزمان با یک دوره سنتز در قالب پروژه طراحی اجرا می شود. در طول ترم چهارم، یک پایان نامه کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد انجام می شود.

دوره های سمینار مفاهیم نظری و فنی، روش ها و فرایندها و مسائل مربوط به حرفه و عمل حرفه ای را در بر می گیرد.

پروژه های طراحی در استودیوهای مختلف انجام می شود، به شما این امکان را می دهد تا رویکرد خود را از بین ببرید.

این برنامه به زبان انگلیسی توسط معلمان با پس زمینه های مختلف از کشورهای مختلف و با دانش تخصصی در مورد موضوع تدریس می شود.

روش های تجربی

فرآیند طراحی از طریق روش های تحقیق و فرآیند محاسبه می شود. شیوه های کار از طریق آزمایش های غیر متعارف تست شده و توسعه داده می شود، در حالی که نمونه های اولیه، مدل ها، پروژه ها و ایده ها با هدف توسعه راه های جایگزین که می توانند اشکال و روش های جدید در معماری، طراحی و شهرنشینی ایجاد کنند، آزمایش می شوند.

شرایط رویکردی که شامل یک فرهنگ معماری مشترک و تمرین می شود، ایجاد شده است، در حالیکه استراتژی ها و پیشنهادها از طریق همکاری ایجاد می شوند. هدف این است که یک محیط کاری ایجاد کنیم که در آن افراد می توانند مسائل و پروژه ها را به صورت فردی و گروهی در یک رویکرد مشترک برای ایجاد مبنایی مشترک از دانش ایجاد کنند.

تدریس بر توانمند ساختن شما به عنوان یک دانش آموز تمرکز دارد و به شما فرصتی می دهد تا یک رویکرد جامع برای آموزش و پرورش ایجاد کنید. ما در سمینارها و جلسات بحثی شرکت می کنیم و خود ارزیابی و بازخورد را به عنوان یک فرایند گفتگو تعاملی و باز می بینیم.

فرصت های شغلی

این برنامه منجر به کارشناسی ارشد هنرهای زیبا می شود، یعنی شما می توانید با معماری و برنامه ریزی شهری در بخش خصوصی و دولتی کار کنید. شخصیت بین المللی آمادگی خوب برای کار در سوئد و همچنین در سایر نقاط جهان را فراهم می کند. شرایط خوبی برای کسانی که مایل به انجام تحقیقات در مورد این موضوع هستند، نیز در اینجا یافت می شود.

افزایش تقاضا برای معماران

این موضوع تحت توسعه و توسعه قوی قرار دارد تا دیدگاه های امروز در حال توسعه اجتماعی و افزایش تقاضا برای تخصص در توسعه پایدار در معماری، برنامه ریزی شهری و توسعه.

پذیرش

شایستگی

مدرک کارشناسی حداقل 180 ECTS در حوزه اصلی مطالعه در معماری و نمونه کار / نمونه کارها ارائه شده است. مهارت زبان انگليسي معادل (دبيرستان سوئد) دوره زبان انگليسي B / 6.

انتخاب

انتخاب متقاضیان واجد شرایط بر مبنای نمونه کارهای ارائه شده است.

برنامه در دو مرحله ساخته شده است:

  • مرحله 1: از طریق سرویس آنلاین برنامه ملی دانشگاهadmissions.se. آخرین مهلت درخواست: 15 ژانویه
  • مرحله 2: نمونه کارها به مدرسه معماری Umeå فرستاده می شود. اطلاعات در مورد کاربرد در arch.umu.se.

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه و نمونه کارها را می توانید در وب سایت Umeå مدرسه معماری:

برنامه تحصیلی و برنامه

آخرین به روز رسانی ژانویه 2018

درباره این دانشگاه

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society.

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society. اطلاعات محدود
Umeå , Skellefteå + 1 بیشتر کمتر