کارشناسی ارشد معماری داخلی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

استفاده مجدد انعطاف پذیر بررسی پدیده های فضایی و پوئت های موجود

معمار داخلی بین المللی

دانشکده معماری و هنر برنامه های کاربردی برای یک برنامه کارشناسی ارشد نوآورانه بین المللی در معماری داخلی را با تمرکز شدید در استفاده مجدد از برنامه های کاربردی پذیرایی می پذیرد.

ایمن است که فرض کنیم معماران داخلی (داخلی) باید با تغییر و سازگاری محیط ساخته شده به طور فزاینده ای روبرو شوند. امروزه، با توجه به چالش های جمعیت شناختی، اقتصادی و زیست محیطی، نقش معماری تغییر یافته است. گذار و استفاده مجدد در تمرین و تئوری حرفه در مرحله مرکز قرار دارد. این برنامه کارشناسی ارشد دانشگاهی ابتکاری است زیرا در نظر گرفتن حفاظت از طریق استفاده مجدد از تطبیقی ​​به جای حفاظت و بازسازی صرفا در نظر گرفته می شود.

به جای اینکه تکیه بر دیدگاه باستان شناسی، بر روشی طراحی شده تا انرژی جدید و غیر منتظره برای ساختمانها را تأکید کند. بنابراین، این برنامه به دنبال آموزش دانش آموزان است که پتانسیل غنی از سایت های موجود را با استفاده از طراحی و تحقیق و تئوری، کشف و فعال می کنند.

دانشکده ایده آل در یک منطقه پر از مکان های تاریخی با هویت های مختلف (فرهنگی، هنری، مذهبی و صنعتی)، در نزدیکی جغرافیایی نزدیک به یک آزمایشگاه غنی از موارد بالقوه است که به مدت 600 سال است. دانش آموزان تدریس می کنند تا این سایت ها را به عنوان پویایی ها و نه آثار تاریخی درک کنند. بعدا آنها تشویق می شوند که زیبایی، حافظه، کیفیت پنهان و توانایی های گسترده سایت هایی که توسط پیشینیان ما به نمایش گذاشته شده است، کشف شوند.

در نهایت، برنامه کارشناسی ارشد از درک متعارف «داخلی» به عنوان یک طبقه بندی فضایی قابل اندازه گیری، با تأکید بر ابعاد هنری و اخلاقی غنی تر آن به عنوان کشور عمومی، کنار می رود.

برنامه تحصیلی

برنامه کارشناسی ارشد یک ساله شامل سه جزء اصلی است: استودیو طراحی، ماژول نظری و پایان نامه / پروژه.

استودیوی طراحی بر مطالعات، تغییر و سازگاری ساختمانها و سایتهای موجود متمرکز است. نمونه های نمونه می تواند، مثلا: تبدیل یک صومعه قرن هفدهم، یک برج اداری سال 1970 یا یک زندان قرن نوزدهم با یک طرح پهنای باند.

در طول این فرایند توجه قابل توجهی به ارزش میراث، کیفیت جوی، جزئیات ساخت و ساز و ویژگی های فضایی که دیگر برای ساختمان های جدید مناسب نیست، توجه می شود. در این زمینه، دو سمینار پژوهشی بر پایه استودیو طراحی و ماژول نظریه استوار است.

یک سمینار با تمرکز بر خواندن فضاهای با استفاده از تکنیک های مختلف مانند طراحی دست و عکاسی متمرکز است. سمینار دیگر معانی در حال تغییر فضاها را بررسی می کند، زیرا عملکرد آنها تغییر می کند. به این ترتیب، این برنامه به بررسی ارزش های مادی و غیرمستقیم محیط ساخته شده می پردازد.

این تئوری ماژول دانش آموزان را به مراتب ظهور مرجع مربوط به استفاده مجدد از تطبیقی ​​با مطالعه متون مربوطه و مطالعات موردی اخیر معرفی می کند. همچنین دانش تاریخی مربوط به عملکرد داخلی، پتانسیل فضایی، زینتی و مفهومی آنها را ارائه می دهد. بدیهی است، توجه ویژه ای نیز به جنبه های فنی و مادی خاص صورت گرفته است.

پروژه کارشناسی ارشد و پایان نامه پایان برنامه، شامل یک کار شخصی و اصلی طراحی در یک ساختمان موجود و محیط اطراف آن است. دانش آموزان از نظر سایت هایی که بخشی از پروژه های تحقیقاتی در حال انجام هستند، دعوت می شوند، اما ممکن است سایت های خود را از کشور خودشان نیز پیشنهاد دهند.

پذیرش مورد نیاز

استاد بین المللی معماری داخلی بر روی لیسانس یا کارشناسی ارشد در معماری و / یا معماری داخلی با علاقه شدید به استفاده مجدد از انعطاف پذیر تمرکز می کند.

دانشگاه Hasselt دانش آموزان به صورت جداگانه بر اساس سابقه تحصیلی قبلی خود و شرایط را ارزیابی کنند. الزامات عمومی شامل الزامات دیپلم و الزامات زبان است. هیئت امتحان برنامه هر برنامه را به صورت جداگانه با توجه به رکورد تحصیلی متقاضی مورد ارزیابی قرار می دهد. بسته به شرایط قبلی، ممکن است مجبور به تکمیل یک برنامه آماده یا پلیر شوید.

دارندگان مدرک خارجی باید نمونه کارها را همراه با پرونده درخواست خود ارسال کنند.

الزامات دیپلم

مستقیما پذیرفته شد :

  • دارندگان (حداقل) یک مدرک لیسانس علمی در معماری داخلی.

مشروط به پذیرش

  • دارندگان مدرک خارجی که معادل مدرک Flemish در معماری داخلی است و پس از حداقل 180 ECTS اعتبار (یا سه سال تحصیلی تمام وقت) در یک دانشگاه یا موسسه عالی تحصیلی اعطا می شود.
  • متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا مدرک علمی خارجی در معماری می باشند، می توانند درخواست کنند، اما ممکن است مجبور به تکمیل یک برنامه آمادگی باشد که به پیشینه خاص خود متکی باشد، قبل از اینکه بتواند به برنامه کارشناسی ارشد برسد.

از طریق یک برنامه آماده سازی یا پلان به صورت مشروط پذیرفته می شود :

  • متقاضیانی که مدرک لیسانس یا مدرک لیسانس علمی فلاندر را در معماری نگهداری می کنند، باید یک برنامه آماده سازی را که شامل حداکثر 39 ECTS اعتبار است، تکمیل کند.
  • دارندگان مدرک لیسانس غیر آکادمیک در معماری داخلی باید یک برنامه آمادگی یا پلان را که شامل حداکثر 48 اعتبار ECTS باشد، تکمیل کنند.

پژوهش

این برنامه به شدت در تحقیقات جاری در زمینه استفاده مجدد انطباقی در دانشکده معماری و هنر دانشگاه هسللت دخیل است. جاه طلبی ما این است که دانش آموزان بین المللی را در این تحقیق بطور فعال ادغام کنیم.

تحقیقاتی که در حال انجام و پایان است، در زمینه استفاده مجدد از تطبیقی ​​با انواع مختلفی از جمله سایت های معدن، صومعه ها و کلیساها و نیز خانه های جداگانه پس از جنگ صورت می گیرد. در حالی که تحقیق همیشه مربوط به طراحی خروجی است، ما راهبردهای بالقوه و برنامه های برای ساختمان ها و سایت ها را بدون پاسخ آماده آماده می کنیم. این مورد زمانی است که، برای مثال، یک بنای یادبود فهرست شده است و استفاده مجدد از آن، مستلزم سازگاری فضایی قوی است. در نهایت، ما کیفیت ویژگی های مادی و غیرمستقیم سایت ها را تجزیه و تحلیل می کنیم، به خصوص وقتی که دومی شرایط شرایط استثنایی را که در روند گذار ارزشمند است، نشان می دهد.

به طور کلی، این تحقیق در مراکز علمی ما معماری، معماری داخلی و هنرهای تجسمی انجام شده است. هیات علمی حدود شصت محقق را میزبانی می کند و یک همکار از PXL-MAD، مدرسه ای است که برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی در زمینه Object & Jewellery، Labs of Art Sense (s) و Reading Type & Typography ارائه می دهد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Hasselt University is a young, dynamic centre of expertise for teaching, research and service provision. It regards it as its social responsibility to contribute actively to a sustainable and innovati ... اطلاعات بیشتر

Hasselt University is a young, dynamic centre of expertise for teaching, research and service provision. It regards it as its social responsibility to contribute actively to a sustainable and innovative region. It aspires to be a hub in this innovation web. اطلاعات محدود
هاسلت , دیپنبیک + 1 بیشتر کمتر