کارشناسی ارشد مطالعات فرهنگ عمومی

عمومی

شرح برنامه

مطالعات فرهنگ عمومی چیست؟

'فرهنگ عمومی "اشاره به سیاست های عمومی، ایده ها، ارتباطات و رفتار در جامعه است. همچنین با ارتباط بین افراد و دولت می پردازد. مناطق کلیدی مورد علاقه عبارتند از فرهنگ عمومی / خصوصی و زندگی عمومی، شهروندی، مکانیسم از دولت ها، رسانه ها، هنر و عرصه عمومی است. مطالعات فرهنگ عمومی نیز یک میدان در حال ظهور در هنر، به ویژه در حوزه هنر، فعالیت های هنری، هنر و نقد و و سیاست های فرهنگی است.

این برنامه یک رویکرد میان رشته ای به فرهنگ عمومی در ایرلند و در سطح بین المللی ارائه می دهد. این است ایده آل برای فارغ التحصیلان اخیر از طیف وسیعی از علوم انسانی رشته که مایل به ساخت دانش خود است. آن را نیز کسانی که در رسانه ها، رسانه های جدید، بخش دولتی و حمایت هنر ارائه می دهد یک فرصت برای به دست آوردن یک مدرک کارشناسی ارشد.

MA ما اجرا می شود در روزهای جمعه و در یک بعد از ظهر 04:00-6:00.

پس از اتمام برنامه، شما قادر خواهد بود تا: - ساخت مسیرهای معنوی خود را از طیف وسیعی از دوره های تخصصی، شامل رشتههای مختلف در چارچوب فرهنگ عمومی - کاوش و ارزیابی تاثیر سیاست های دولت در شیوه های فرهنگی - به عنوان خوانده شده ، تفسیر و ارزیابی اسناد عمومی - ارتباط با مسائل و مشکلات مطروحه در حوزه فرهنگ عمومی پیچیده و غیر قابل پیش بینی، و منعکس کننده در و توسعه راه حل های مسئول.

اهداف و مقاصد آموزش

چه خواهم قادر به انجام آن زمانی که من فارغ التحصیل؟

قدردانی از ماهیت عمومی تولید دانش، شکل گیری سیاست و تصمیم گیری درها را به یک آرایه وسیعی از فرصتهای شغلی ممکن باز می شود.

شما می توانید فرصت های شغلی به عنوان رهبران جامعه هنر، برنامه ریزان فرهنگی، مشاوران سیاست های عمومی و توسعه دهندگان، طرفداران هنر و محققان و یا، به عنوان یک فعال اجتماعی، به شما خواهد شد به تقویت جوامع، پیشبرد هویت مدنی و پیشبرد حوزه فرهنگ عمومی اختصاص داده شده را دنبال کنند.

این MA به عنوان استاندارد برای ورود به سطح برنامه های دکترا پژوهش بر اساس، که در حال ارائه مسیرهای به طور فزاینده مهم برای حرفه ای ها در حوزه عمومی و در هنر شناخته شده است.

چه ماژول مطالعه کنم؟

نظریه انتقادی فرهنگ عمومی، تحقیق روش، حالت های از حرفه ای نوشتن، رویکردهای انتقادی به متون فرهنگی، فرهنگ عمومی و نقد و سیاستهای فرهنگی و عملکرد

شرایط ورود چیست؟

- مدرک تحصیلی کارشناسی 2 کلاس افتخارات و یا در سطح ممتاز لیسانس بالاتر - در موارد استثنایی، متقاضیان نظر گرفته خواهد شد ارائه آنها می توانند هم ارزی ممتاز لیسانس، که می تواند از طریق APEL (اعتباربخشی قبل آموزش تجربی) فرآیند تایید نشان - متقاضیان کوتاه ممکن است نام برای مصاحبه - دو ارجاع همچنین باید درخواست خود را حمایت
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Dun Laoghaire Institute of Art, Design & Technology (IADT) was established as an autonomous higher education institution within the Institutes of Technology sector on April 1st 1997.

Dun Laoghaire Institute of Art, Design & Technology (IADT) was established as an autonomous higher education institution within the Institutes of Technology sector on April 1st 1997. اطلاعات محدود