کارشناسی ارشد مطالعات المپیک ، آموزش المپیک ، سازماندهی و مدیریت رویدادهای المپیک

عمومی

2 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

موضوع: درخواست برنامه های کاربردی برای برنامه کارشناسی ارشد

گروه سازمان ورزش و مدیریت دانشکده جنبش انسانی و علوم کیفیت زندگی دانشگاه پلوپونز با حمایت آکادمی بین المللی المپیک برای سال تحصیلی 2020 تا 211 برنامه دوره کارشناسی ارشد را با عنوان "مطالعات المپیک" برگزار می کند. ، آموزش المپیک ، سازماندهی و مدیریت رویدادهای المپیک ".

برنامه مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات المپیک نوآوری در جنبش المپیک در سطح بین المللی است و توسط اتحادیه المپیک (کمیته بین المللی المپیک) با تعدادی از بورس های تحصیلی حمایت می شود. برنامه آموزشی بر اساس سه رکنۀ جنبش المپیک: آموزش، ورزش و فرهنگ است که پایه ای برای المپیک و آموزش المپیک است.

فلسفه این برنامه با فلسفه جنبش المپیک برای انتشار ایده آل المپیک در سراسر جهان، ارتقاء دانش و تحقیقات در مسابقات المپیک و مشارکت جهانی برابر است.

عنوان کارشناسی ارشد

عنوان برنامه کارشناسی ارشد "مطالعات المپیک، آموزش المپیک، سازماندهی و مدیریت رویدادهای المپیک" (MSc) است.

18437

اهداف

 • ارتقاء دانش و تحقیقات در مورد موضوعات فلسفی المپیک و آموزش المپیک، آموزش المپیک، سازماندهی و مدیریت بازی های المپیک، رویدادهای مگا و به طور کلی مطالعات المپیک و ورزش.
 • برای ارائه دانش آموزان با دانش تخصصی در سطح تحصیلات تکمیلی در مورد مسائل مربوط به مطالعات المپیک و همچنین ابزار لازم برای حرفه های علمی، حرفه ای یا تحقیقاتی خود.
 • برای ارائه یک نیروی کار تخصصی که موسسات المپیک و ورزش را سازماندهی و هدایت می کند، رشد برنامه های آموزش المپیک را در سطح بین المللی ارتقاء می دهد و به ایجاد زمینه های علمی برای رشد و سازماندهی ورزش کمک خواهد کرد.

18438

برنامه های کاربردی

مقوله های زیر دانشجویان ممکن است به برنامه ی کارشناسی ارشد دسترسی داشته باشند؛ دارنده مدرک لیسانس از موسسات آموزشی عالی یونان و خارجی، ترجیحا مقامات آکادمی ملی المپیک، کمیته ملی المپیک، کمیته بین المللی المپیک، فدراسیون های بین المللی، فدراسیون های ملی و کمیته های اتحادیه اروپا برای آموزش، فرهنگ و ورزش، یا محققان مرکز مطالعات المپیک، مدارس سازمان های ورزشی و مدیریت، تربیت بدنی، روزنامه نگاری، دانشکده های اقتصادی و سایر ادارات، و همچنین گروه های مربوطه از موسسات شناخته شده دارای موقعیت معادل در یونان و خارج از کشور. تعداد دانش آموزان محدود به 40 (40) است.

مدت برنامه

مدت زمان برنامه سه (3) ترم است.

دانشجویان ملزم به شرکت در دو ترم سخنرانی در یونان هستند. ترم سوم به آماده سازی پایان نامه کارشناسی ارشد در محل دانش آموز اختصاص دارد.

تاریخ سخنرانی ها در یونان:

نیمسال اول: 10/09 / 2020-15 / 11/2020

ترم دوم: 08/04/2021 - 20/06/2021 (این تاریخ ها ممکن است تغییر کند)

ترم سوم: 09 / 2021- 02/2022 (تهیه پایان نامه).

محل

این برنامه در امکانات المپیک بین المللی المپیک باستان و امکانات دانشگاه پلوپونز در اسپارت، یونان برگزار می شود.

برنامه آموزشی

حضور دانش آموزان در تمام سخنرانی ها اجباری است و ارائه تکالیف و امتحانات ماژول در پایان هر ترم و همچنین پایان نامه پایان نامه در پایان ترم سوم ، موفقیت شرکت کنندگان در این برنامه را تعیین می کند.

1 سنت ترم

ماژول های اجباری

.1.1- تاریخ و فلسفه ورزش در دوران باستان: تولد ورزش و تکامل آن

M.1.2- بازی های المپیک مدرن (احیای، توسعه تاریخی بازی های المپیک تابستانی و زمستانی - جنبه های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی بازی های المپیک - موسسات المپیک - قانون المپیک)

المپیک I المپیک 1-3: توسعه و اجرای برنامه های آموزش المپیک در مدارس

الف 1.4- ورزش و اخلاق - فلسفه المپیک

.1.5- روش تحقیق در علوم اجتماعی و مطالعات المپیک

نیمه دوم

ماژول های اجباری

المپیک 2: المپیک 2: توسعه و اجرای برنامه های آموزش المپیک در مدارس

.2.2- بازی های المپیک و رویدادهای مهم ورزشی: سازمان و مدیریت

.2.2- بازاریابی ورزشی و حمایت المپیک

ماژول های اختیاری (2 از پایین)

Ο1- جنبش المپیک و روابط بین الملل

Ο2- عملکرد بالا ورزش: ورزشکاران المپیک و حرفه های دوگانه

O3- برنامه ریزی استراتژیک و عملیاتی رویدادهای مهم ورزشی

Ο4- مدیریت مالی سازمان های ورزشی

نقش، سازماندهی و عملکرد موزه های المپیک و کتابخانه ها.

سومین ترم

تهیه، ارائه و ارائه پایاننامه کارشناسی ارشد.

تمام سخنرانی ها به زبان انگلیسی برگزار می شود.

هزینه ها و هزینه ها

شهریه برنامه قابل پرداخت توسط دانشجویان 3،000،00 یورو (هزینه هر دانشجو) برای سه ترم است. آنها در دو (2) اقساط قابل پرداخت و پرداخت هستند. بقیه هزینه کل این برنامه توسط IOA و حامیان مالی تحت پوشش قرار می گیرد: اسکان و نیم شبانه روزی به مدت نه هفته در هر ترم (مدت زمان سخنرانی) ، حمل و نقل گروهی از آتن به المپیک باستان و اسپارتا و هزینه سفر برای تورهای آموزشی (اسکان ، شبانه روزی ، حمل و نقل ، بازدید از موزه ها در بخشدار Peloponnese (4 روز) و شمال یونان (4 روز). همچنین امکان اعطای بورسیه تحصیلی توسط موسسات دیگر ، یعنی همبستگی المپیک نیز وجود دارد. متقاضیان علاقه مند به درخواست بورسیه تحصیلی می توانند آن را در فرم درخواست اعلام کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با کمیته ملی المپیک و آکادمی ملی ملی المپیک خود تماس بگیرند.

view

روش درخواست - اسناد و مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز زیر برای درخواست باید تأیید شده و برخی از آنها مطابق درخواست زیر ترجمه شوند:

 • فرم درخواست با استفاده از فرم برنامه مربوطه
 • فوتوکاپی روشن از مدرک کارشناسی (یا درجه) از موسسات آموزش عالی یونانی یا خارجی که در طول تحصیلات تکمیلی حداقل سه ساله را تأیید می کنند
 • رونوشت رسمی لیسانس (نمرات کلیه افراد و از تمام سالهای تحصیل ، از جمله نمره قبولی و اعلام تاریخ اعطای جایزه)
 • فتوکپی پاک گواهی نامه که شامل عنوان پایان نامه کارشناسی و درجه آن (در صورت وجود)
 • فتوکپی واضح از درجه تحصیلات تکمیلی (یا درجه) (در صورت وجود)
 • فتوکپی پاک هر گواهی زبان اثبات الف) دانش خوب به زبان انگلیسی و ب) سطح کافی از دانش در هر زبان دیگر
 • CV - برنامه درسی گسترده ای که شامل شرح مفصلی از مطالعات ، تجربه حرفه ای ، تحقیق و یا کار علمی و همچنین فعالیت های فوق برنامه است.
 • اسناد پشتیبانی از تجربه حرفه ای فوق و فعالیت تحقیقاتی متقاضی یعنی کپی از نشریات در مجلات علمی ، کپی از هر اثر منتشر شده و غیره (در صورت وجود)
 • فتوکپی پاک کردن پاسپورت یا کارت شناسایی (کارت شناسایی فقط برای کشورهای اروپایی)
 • دو عکس جدید با گذرنامه با شناسایی کافی
 • صدور گواهینامه نشان دادن هر گونه مشارکت در فعالیت های ورزشی، در فعالیت های IOA، در سمینارها در مورد آموزش المپیک یا در هر سازمان ورزشی رویداد (در صورت لزوم)
 • یک نامه توصیه از پروفسور دانشگاه
 • سایر نامه های پیشنهادی بخصوص آکادمی های ملی المپیک یا کمیته های ملی المپیک یا سایر سازمان های ورزشی مورد توجه قرار خواهند گرفت
 • شواهدی از فعالیت های دیگر که می تواند از برنامه نامزدی پشتیبانی کند

گواهی اسناد

برای متقاضیان یونان:

الف) اسناد از موسسات دولتی

فتوکپی پاک کردن سند اصلی یا کپی مهر تایپی آن (تمبر باید در فتوکپی به وضوح قابل مشاهده باشد)

ب) اسناد خصوصی

فتوکپی پاک کردن اسناد خصوصی که توسط یک وکیل یا یک خدمات عمومی تأیید شده است (تمبر باید در فتوکپی به وضوح قابل مشاهده باشد)

برای متقاضیان خارجی:

کپی های واضح اسناد صادر شده توسط مقامات خارجی که توسط گواهینامه Apostille ، توسط سفارت یونان / کنسولگری یونان یا یک وکیل یونانی تایید شده اند ، پذیرفته می شوند (تمبر باید به طور واضح بر روی فتوکپی قابل مشاهده باشد). تمام نسخه های دیگر مدارک باید توسط یک موسسه رسمی تأیید شوند. نسخه های معتبر از مدارک تحصیلی و رونوشت ها نیز در صورت صدور موسسه آموزش عالی پذیرفته می شوند و در پاکت نامه های مهر و موم شده رسمی به موسسه ارسال می شوند.

متقاضیان لیست کوتاه بین "= از طریق اسکایپ مشاهده می شوند.

متقاضیان می بایست کلیه مدارک مورد نیاز را از طریق ایمیل و کپی های سخت تا تاریخ 31 مه 2020 به دبیرخانه برنامه دوره کارشناسی ارشد به آدرس زیر ارسال کنند:

11

10

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

The International Olympic Academy functions as a multicultural interdisciplinary centre that aims at studying, enriching and promoting Olympism. The foundation of such an institution was inspired by t ... اطلاعات بیشتر

The International Olympic Academy functions as a multicultural interdisciplinary centre that aims at studying, enriching and promoting Olympism. The foundation of such an institution was inspired by the ancient Gymnasium, which shaped the Olympic Ideal by harmoniously cultivating body, will and mind. اطلاعات محدود
آتن , Diethnis Olimpiaki Akadimia + 1 بیشتر کمتر