EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

این برنامه فشرده، یک ساله تمام وقت، فارغ التحصیلان غیر حرفه ای اخیر را برای طیف گسترده ای از حرفه های مدیریتی آماده می کند. شما یاد خواهید گرفت که مهارت هایی را که در زمینه های مختلف از جمله بازاریابی، مدیریت استراتژیک، مشاوره کسب و کار و توسعه سازمانی به دست آورده اید، اعمال کنید. شما مهارت های ارتباطی، کار گروهی و ارائه را از طریق کار فردی و گروهی، و مهارت های حرفه ای خود را در تصمیم گیری، حل مسئله، تجزیه و تحلیل و انعکاس انتقادی، به کار خواهید گرفت.

شما ممکن است اهداف شغلی خود را در ذهن داشته باشید یا شاید هنوز هم با توجه به اینکه مسیر، نقش و محیط زیست بهتر از شما در دنیای تجارت مناسب است. در هر صورت، این برنامه تحصیلی شما را برای رهبری در دنیای کسب و کار سریع آماده می کند. این یک فلسفه آموزشی کاربردی و کاربردی است که بر یادگیری و توسعه تجربی تمرکز دارد و شما از مطالعات موردی واقعی چگونگی قرار دادن آخرین تفکر و استراتژی های کسب و کار دانشگاهی را در عمل یاد خواهید گرفت.

دانش آموزان همکلاسی شما در سراسر جهان با پیشرفت های فراوان در زمینه تجربه ی یادگیری شما پیشرفت می کنند و رهبران صنعتی برجسته به طور مرتب در محوطه دانشگاه صحبت می کنند. این برنامه توسط دانشکده مشهور ما در همکاری نزدیک با شرکت های پیشرو توسعه یافته است تا اطمینان حاصل شود که مهارت ها و دانش های قابل انتقال قابل انتقال را برای محل کار و فراتر از آن فراهم می کند.

ماژول ها / دوره های برنامه

تدریس مبتنی بر رویکرد یادگیری مشارکتی است و انواع مختلفی از روشهای تدریس استفاده می شود، از جمله سخنرانی ها، مطالعات موردی، یادگیری مبتنی بر تجربه و بحث های سمینار. در طول مطالعات، دانش آموزان به طور مداوم تشویق می شوند تا دانش جدید را به جاه طلبی های آینده جلب کنند.

دوره ها و تعداد اعتبارات ECTS: افراد پیشرو، گروه ها و پروژه ها (6)؛ توابع مدیریت (15)؛ درک مدیریت، قسمت اول (6)؛ یادگیری، توسعه و تغییر مدیریت و سازمان، بخش اول (3)؛ چالش های جهانی (8)؛ درک مدیریت، قسمت دوم (4)؛ یادگیری، توسعه و تغییر مدیریت و سازمان، قسمت دوم (3). این برنامه با یک پروژه درجه ای در چالش های مدیریت به پایان می رسد (15).

چشم انداز شغلی

این برنامه در مشاوره گسترده با استخدام کنندگان برتر توسعه یافته است و برنامه درسی بر دانش و مهارت هایی است که کارفرمایان تقاضا می کنند. این دانش و تجربیات را فراهم می کند که فارغ التحصیلان را برای موقعیت های مدیریت آینده آماده می کند.

در میان شرکت های بزرگ که از دانشکده اقتصاد و مدیریت استخدام شده اند، شما آلفا لاوال، Deloitte، IKEA، L'Oréal، McKinsey، Tetra Pak و Unilever را مشاهده خواهید کرد. خدمات حرفه ای اختصاص داده شده به شما کمک می کند تا خود را با اطمینان به کارفرمایان برتر معرفی کنید.

بیشتر در مورد این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/management بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school