کارشناسی ارشد مدیریت

عمومی

شرح برنامه

در یک نگاه

مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد (M.Sc.)
دوره برنامه: 1 آوریل - 31 اوت
نوع برنامه: ارتباط موضوعی
مکان های مطالعه: 50
تاریخ شروع: 1 اکتبر
محدوده: 120 CP با توجه به ECTS
مدت زمان: 4 ترم
زبان: آلمانی، کلاس های تک زبان انگلیسی
سهم معدل: حدود 353 یورو

لطفا توجه داشته باشید: تمام ماژول ها در آلمان انجام می شود.

مدیریت

اتصال مدیریت و مهندسی

هر دو طراحی استراتژیک و عملیات روزمره کارآیی تولید و تدارکات کارآمد، نیاز به دانش جامع از رابط بین مهندسی، کسب و کار و مدیریت دارند. درک عمیق تر از جنبه های مختلف مهندسی، عامل اصلی موفقیت در مدیریت شرکت های صنعتی است. به همین دلیل است که برنامه تحصیلات ترکیبی از کسب مهارت های مدیریتی با معرفی روش های علمی و علمی در زمینه مهندسی است.

دو پروفایل، یک برنامه

مدیریت

مشخصات سیستم های تولید است که در دانش آموزان با یک غیر مهندس هدف - به طور کلی کسب و کار - مدرک کارشناسی و مقدمه ای در عمق به اصول اولیه مهندسی فراهم می کند. از سوی دیگر ، مشخصات مهندسی تولید به دانش آموزان با دوره فنی فنی و مهندسی (به طور کلی مهندسی یا مهندسی کسب و کار) است.

هر دو نمایه آموزش های هدفمند و مناسب برای چالش های امروز در تولید، توسعه و تحقیقات را ارائه می دهند، همیشه شامل رابط کلیدی با مدیریت است. این برنامه همراه با جنبه های اساسی مهندسی، بر موضوعات مربوط به دیجیتالی تمرکز دارد.

اگر شما قصد دارید یک ترم در خارج از کشور را صرف کنید، باید ترم سوم را برای این انتخاب کنید، زیرا این گزینه گزینه های اعتباربخشی بهتر را برای کار شما در دانشگاه های همکار شما فراهم می کند. ترم چهارم یا نهایی نیز یک ترم برای خارج از کشور است اگر یک دانشگاه شریک یا یک شرکت به شما فرصتی برای فرصت های کارشناسی ارشد ارائه دهد.

جنبه های همه برنامه های مدیریت

همه دانش آموزان در مدیریت

ترم اول به بررسی سازمان، استراتژی می پردازد

مطالعات تکمیلی

مطالعات مکمل بخشی از همه برنامه های کارشناسی ارشد است. سه مؤلفه آن تفکر انتقادی انتقادی را در مورد مسائل اساسی تدریس می کنند. تمرکز نوآورانه این کلاسها روش ها و روش های دانشجویی را در مرزهای انضباطی و فراتر از آن آموزش می دهد و آنها را قادر می سازد تا راه حل های مختلفی را برای چالش در تحقیقات و عمل ارائه دهند.

درجه

دانش آموزان پایان نامه های کارشناسی ارشد خود را می نویسند و در ترم پایانی در انجمن کارشناسی ارشد شرکت می کنند. پروژه پایان نامه باید به طور ایده آل در موسسه محصول و فرایند نوآوری و یا با همکاری یک شرکت در صنعت تکمیل شود. هدف این است که با استفاده از روش های علمی در موضوعات مرتبط با تحقیق و یا عمل کار کنید.

مدیریت

این برنامه ایده آل است اگر شما در حال برنامه ریزی برای کار در تحقیق هستید - به ویژه اگر می خواهید با استادان خود را با دکترا دنبال کنید.

الزامات و برنامه

مدیریت

آخرین به روز رسانی ژوئن 2019

درباره این دانشگاه

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... اطلاعات بیشتر

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. اطلاعات محدود
لونبورگ , گلاسکو , برلین , ماستریخت , والنسیا , بریج تاون , ققنوس + 6 بیشتر کمتر