کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار در مدیریت

عمومی

شرح برنامه

MBA در مدیریت در دانشگاه بین المللی Salem افزایش و گسترش قابلیت های مدیریت خود را به سطح پیشرفته. پس از فارغ التحصیلی، باید یک مشکال حل مشکلی و موثر باشد که می تواند:

 • مدیریت پروژه ها با استفاده از شیوه ها و رویه های عمومی پذیرفته شده، مانند مواردی که در بنیاد مدیریت دانش پروژه پروژه مدیریت پروژه (PMBOK) ارائه شده است.
 • درک قوانین کسب و کار ملی و بین المللی و تاثیر آن بر تصمیمات و فرایندهای مدیریتی.
 • تئوری مدیریتی را در شرایط عملی، از جمله مدیریت عملیات، مدیریت مالی و مدیریت منابع انسانی، اعمال کنید.
 • یک مدیر موثر تغییر در سازمان های مختلف باشید.

درباره این برنامه

این برنامه دانشجویان را برای مسیرها و وظایف حرفه ای آماده می کند:

 • مدیر توسعه - تهیه نقشه های دقیق و هدایت توسعه محصولات و خدمات جدید.
 • مدیر کیفیت اطمینان - اطمینان از صحت فنی و پذیرش مشتری برای استفاده از محصولات کار تیمی.
 • رهبر تیم پروژه - ایجاد محصولات یا خدمات جدید.
 • مدیر فرآیند - اطمینان از صحت روش های استفاده شده.
 • مدیر بودجه - پیشنهاد و نظارت بر بودجه.
 • خط / مدیر کارکنان - استخدام، اختصاص و نظارت بر کارکنان.

فرمت دوره

سالم برنامه های تحصیلات تکمیلی و دوره های تحصیلات تکمیلی را با تحصیل مستمر از طریق آموزش از راه دور یا بر روی زمین در دانشگاه Salem، ویرجینیای غربی ارائه می دهد. دوره ها به صورت ماهانه (4 هفته) تحویل داده می شوند و در زمین، آنلاین و یا از طریق یک رویکرد ترکیبی که از هر دو روش تحویل استفاده می شود، تکمیل می شود. دوره های آنلاین به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند در محدودیت های اشتغال تمام وقت کار کنند و به شما اجازه می دهند که مدرک خود را با حداقل اختلال در برنامه شلوغ خود به دست آورید. برنامه های تحصیلی سنتی برای دانشجویان ساکن در محوطه دانشگاه و دانشجویان رفت و آمد می باشد.

شماره های درس / نام ها

 • BUS554 قانون کسب و کار
 • BUS600 رفتار سازمانی، رهبری و اخلاق
 • BUS633 مدیریت پروژه و بودجه بندی
 • مدیریت استفاده BUS660 از فناوری
 • BUS670 چالش های جهانی ارتباطات و مدیریت منابع انسانی

شرایط پذیرش

پذیرش به سالم به تمام متقاضیان واجد شرایط بدون در نظر گرفتن نژاد، رنگ، اعتقاد، مذهب، جنسیت، گرایش جنسی، منشاء ملی یا توانایی / معلولیت باز است. هر کسی که مایل به شرکت در سالم می تواند درخواست لازم را از اداره پذیرش یا آنلاین از وب سایت ما در www.salemu.edu دریافت کند. درخواست کامل باید در اسرع وقت برای اولین بار در اختیار اداره ثبت احوال قرار گیرد. هزینه درخواست نرم افزار غیر مجاز از همه متقاضیان مورد نیاز است. این دانشگاه دانشجویان را مجبور می کند تا به صورت ماهانه شروع به کار کنند. پذیرش در اختیار دانشگاه بین المللی سالم است؛ برخی از برنامه ها نیاز به پذیرش اضافی دارند.

زندگی و تحصیل در ایندیاناپولیس

اینتلپولیس، واقع در منطقه مرکزی آمریکا، یک منطقه متروی متشکل از تقریبا یک میلیون نفر است.

این خانه به کارفرمایان بزرگ مانند Salesforce و Eli Lily است و دارای یک اقتصاد متنوع است. ایندیاناپوئیس نیز "در وسط اقدام" است، با شهرهایی مانند شیکاگو، نشویل و سنت لوئیس درایو آسان است.

یادگیری در سالم یک تلاش جامعه است. شما یک مشاور موفقیت آمیز دانشجویی برای موفقيت خود دارید، و اعضای هیئت علمی ما به عنوان مدرک تحصیلی خود به دنبال روش یادگیری خود هستند.

برنامه MBA ما در Carmel واقع شده است که حومه شمالی ایندیاناپولیس است.

درباره Salem University

سالم که در سال 1888 در ویرجینیای غربی تاسیس شد، سالم مدتهاست از تمرکز بین المللی برخوردار است، زیرا ما تلاش می کنیم زبان آموزان را برای یک اقتصاد جهانی همیشه تغییر دهیم.

از سال 1888 سالم برنامه های تحصیلی را با بنیاد قوی در هنرهای لیبرال ارائه می دهد که فارغ التحصیلان را برای مشاغل یا مطالعات پیشرفته آماده می کند. این تاریخ غنی اساسا به تجربه ما ارائه می دهد به عنوان دانش آموزان آماده شدن برای آینده بهتر و روشن تر.

برنامه های آموزشی ما به خوبی مورد احترام و به طور کامل معتبر است. برنامه درسی متمرکز و حرفه ای است، و طراحی شده است تا شما را بیشتر.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... اطلاعات بیشتر

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. اطلاعات محدود
سلام , کارمل + 1 بیشتر کمتر