کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار در مدیریت فروش

عمومی

شرح برنامه

12 ماهه، 36 اعتبار MBA در مدیریت فروش در دانشگاه بین المللی Salem شما را برای نقش های پیشرفته است که تمرکز بر توسعه تیم های فروش موثر از طریق استفاده از دانش استراتژیک است. پس از فارغ التحصیلی، باید یک مشکال حل مشکلی و موثر باشد که می تواند:

 • انجام مذاکرات موثر و تصمیم گیری های استراتژیک کسب و کار را به مشتریان راضی نگه دارید.
 • درک انگیزه های مصرف کننده و روانشناسی خرید و فروش.
 • سازماندهی و هدایت تیم های فروش موثر در زمینه های داخلی و بین المللی.
 • یکپارچگی حرفه ای استثنایی و رفتار اخلاقی را نشان دهید.

درباره این برنامه

این برنامه دانشجویان را برای مسیرها و وظایف حرفه ای آماده می کند:

 • تبلیغات
 • مدیر فروش - تیم فروش مستقیم، توسعه بودجه، تجزیه و تحلیل نتایج و آموزش پرسنل فروش.
 • مدیر بازاریابی - انجام تحقیق برای تعیین تقاضای مصرف کننده و پتانسیل فروش برای محصولات و خدمات جدید.
 • مدیر آموزش - اطمینان از اینکه پرسنل فروش مجهز به پاسخگویی به نیازهای مشتریان و شرکت می باشند.
 • مدیر کل - نظارت بر تمام جنبه های مدیریت کسب و کار.

فرمت دوره

سالم برنامه های تحصیلات تکمیلی و دوره های تحصیلات تکمیلی را با تحصیل مستمر از طریق آموزش از راه دور یا بر روی زمین در دانشگاه Salem، ویرجینیای غربی ارائه می دهد. دوره ها به صورت ماهانه (4 هفته) تحویل داده می شوند و در زمین، آنلاین و یا از طریق یک رویکرد ترکیبی که از هر دو روش تحویل استفاده می شود، تکمیل می شود. دوره های آنلاین به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند در محدودیت های اشتغال تمام وقت کار کنند و به شما اجازه می دهند که مدرک خود را با حداقل اختلال در برنامه شلوغ خود به دست آورید. برنامه های تحصیلی سنتی برای دانشجویان ساکن در محوطه دانشگاه و دانشجویان رفت و آمد می باشد.

شماره های درس / نام ها

دوره های مدیریت فروش:

 • مذاکرات SAM605
 • SAM610 مدیریت فروش بین المللی
 • رهبری فروش SAM620
 • تکنیک های فروش پیشرفته SAM625
 • رفتار مصرف کننده SAM640

شرایط پذیرش

پذیرش به سالم به تمام متقاضیان واجد شرایط بدون در نظر گرفتن نژاد، رنگ، اعتقاد، مذهب، جنسیت، گرایش جنسی، منشاء ملی یا توانایی / معلولیت باز است. هر کسی که مایل به شرکت در سالم می تواند درخواست لازم را از اداره پذیرش یا آنلاین از وب سایت ما در www.salemu.edu دریافت کند. درخواست کامل باید در اسرع وقت برای اولین بار در اختیار اداره ثبت احوال قرار گیرد. هزینه درخواست نرم افزار غیر مجاز از همه متقاضیان مورد نیاز است. این دانشگاه دانشجویان را مجبور می کند تا به صورت ماهانه شروع به کار کنند. پذیرش در اختیار دانشگاه بین المللی سالم است؛ برخی از برنامه ها نیاز به پذیرش اضافی دارند.

زندگی و تحصیل در ایندیاناپولیس

اینتلپولیس، واقع در منطقه مرکزی آمریکا، یک منطقه متروی متشکل از تقریبا یک میلیون نفر است.

این خانه برای کارفرمایان بزرگ مانند Salesforce و Eli Lily است و دارای یک اقتصاد متنوع است. ایندیاناپولیس نیز "در وسط اقدام" است، با شهرهای مانند شیکاگو، نشویل، و سنت لوئیس آسان درایو.

یادگیری در سالم یک تلاش جامعه است. شما یک مشاور موفقیت آمیز دانشجویی برای موفقيت خود دارید، و اعضای هیئت علمی ما به عنوان مدرک تحصیلی خود به دنبال روش یادگیری خود هستند.

برنامه MBA ما در Carmel واقع شده است که حومه شمالی ایندیاناپولیس است.

درباره Salem University

سالم که در سال 1888 در غرب ویرجینیا تاسیس شد، سالم از تمرکز بین المللی برخوردار است، زیرا ما تلاش می کنیم زبان آموزان را برای یک اقتصاد جهانی همیشه تغییر دهیم.

از سال 1888 سالم برنامه های تحصیلی را با بنیاد قوی در هنرهای لیبرال ارائه می دهد که فارغ التحصیلان را برای مشاغل یا مطالعات پیشرفته آماده می کند. این تاریخ غنی اساسا به تجربه ما ارائه می دهد به عنوان دانش آموزان آماده شدن برای آینده بهتر و روشن تر.

برنامه های آموزشی ما به خوبی مورد احترام و به طور کامل معتبر است. برنامه درسی متمرکز و حرفه ای مرتبط است، و طراحی شده است تا شما را بیشتر.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... اطلاعات بیشتر

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. اطلاعات محدود
سلام , کارمل + 1 بیشتر کمتر