کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار الکترونیک

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این برنامه با هدف تهیه مدرک و مدرک با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت و مدیریت کسب و کار، که قادر به طراحی، توسعه و مدیریت شرکت های تجاری و پروژه های الکترونیک و استفاده از دانش دست یافته در دستیابی به مزیت رقابتی در فضای مجازی می باشد، می باشد.

هدف از برنامه

برای تهیه متخصصان مدیریت بازاریابی واجد شرایط، آموزش توانایی های خود و شناخت فرایندهای اجتماعی جدید و متمایز در فضای مجازی دانش اقتصاد، فناوری اطلاعات و ارتباطات مدرن بر مدل های کسب و کار سنتی و توسعه مهارت های عملی مدیریتی مورد نیاز برای کاربرد موفقیت آمیز پتانسیل فناوری اطلاعات برای توسعه، طراحی و مدیریت کسب و کار در فضای مجازی.

مشخصات برنامه

این برنامه مطالعه شامل مدیریت، رشته های اقتصادی و رشته های بین رشته ای است که جنبه های کلیدی فضای سایبری را در جامعه مبتنی بر دانش مورد بررسی قرار می دهد. از جمله آنها عبارتند از: محیط قانونی تجارت الکترونیک، مدل ها و استراتژی های مدیریت دانش، خدمات الکترونیکی، کارآفرینی در فضای مجازی، اینترنت قانون و غیره. این برنامه تحصیلی همچنین شامل رشته هایی می شود که دانش بنیادی در مورد محیط اطالعات و پروسه های جامعه مبتنی بر دانش را فراهم می کنند. در حال حاضر سایر برنامه های تجارت الکترونیک و مشابه براساس برنامه های علمی فناوری مبتنی بر فناوری اطلاعات متمرکز شده اند و متمرکز بر متخصصین فناوری اطلاعات هستند. این برنامه کارشناسی ارشد کسب و کار طراحی شده است برای تهیه متخصصان مدیریت و مدیریت کسب و کار بسیار مناسب

چشم انداز شغلی

نتیجه مطالعات - فارغ التحصیلان قادر خواهند بود به شناسایی و مدیریت نوآوری محیط زیست الکترونیکی و فرصت های کسب و کار، اطلاعات و فرآیندهای کسب و کار الکترونیکی، برنامه های کاربردی فناوری اطلاعات در زمینه های اجتماعی و چالش های اجتماعی و راه حل های نوآورانه برای محیط کسب و کار به سرعت در حال تغییر و ایجاد یک مزیت رقابتی پایدار. پس از انجام مطالعات، متخصصان برای کار در لیتوانیایی و نیز بازارهای خارجی آموزش خواهند یافت. همچنین فارغ التحصیلان می توانند در موقعیت های مدیریتی در شرکت های بزرگ و همچنین بخش های کوچک تجاری خصوصی، در شرکت ها و سازمان های مشاوره، و همچنین در دفاتر دولتی و وزارتخانه ها و یا در فعالیت های خصوصی شرکت کنند.

شرایط ورود

لیسانس: فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی دانشگاه در هر زمینه تحصیلی می توانند به این برنامه اعمال شوند.

مهارت زبان انگلیسی - سطح کمتر از B2 (به دنبال چارچوب کلی مرجع برای زبان تایید شده توسط شورای اروپا). آزمون زبان سطح دبیرستان برای کسانی که دارای گواهینامه IELTS یا TOEFL نیستند، برگزار می شود.

مراحل درخواست و مدارک مورد نیاز

4 مرحله را دنبال کنید:

 1. فرم درخواست آنلاین را در application.mruni.eu پر کنید
 2. آپلود اسناد مورد نیاز
 3. ثبت نام خود را با پرداخت هزینه درخواست
 4. درخواست خود را ارسال کنید

مدارک مورد نیاز:

 1. مدارک تحصیلی
  1. برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی: مدارک تحصیلی مدارک تحصیلی و یا دیپلم تحصیلات عالی با مدارک تحصیلی مدارک معتبر. اسناد باید بصورت رسمی به زبان لیتوانیایی یا انگلیسی ترجمه شوند.
  2. تبصره: مدارک تحصیلی اضافی (مانند نتایج امتحانات دولتی یا آموزش پیش دانشگاهی) ممکن است بر اساس کشور متقاضی کشور باشد.
  3. برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد: مدارک تحصیلی و دیپلم مدارک معتبر (یک کاندیدا باید یک مدرک لیسانس دانشگاهی یا یک مدرک تحصیلی معادل آن با حداقل مدت دوره تحصیلی 3 سال داشته باشد). اسناد باید بصورت رسمی به زبان لیتوانیایی یا انگلیسی ترجمه شوند.
 2. سند اثبات نتایج مهارت زبان انگلیسی.
  1. برای دانشجویان تحصیل در رشته کارشناسی: حداقل سطح B1؛ ارزیابی گواهینامه های زبان انگلیسی معادل سطح B1: TOEFL Paper 477-510، TOEFL IBT 53-64، IELTS 4.5-5.0، PTE سطح
  2. برای دانش آموزان مقطع کارشناسی ارشد: حداقل سطح B2، ارزیابی گواهی های مهارت زبان انگلیسی معادل سطح B2: TOEFL 513-547، TOEFL IBT 65-78، IELTS 5.5-6.0.
  3. توجه داشته باشید: در صورتی که شما IELTS یا TOEFL ندارید، امکان آزمون آنلاین سطح زبان انگلیسی توسط دانشگاه وجود دارد. در هنگام پر کردن این گزینه باید این گزینه را انتخاب کنید. هزینه اضافی برای این آزمون وجود ندارد.
 3. کپی پاسپورت
 4. عکس گذرنامه
 5. نامه حمایتی از طرف والدین / حامیان مالی و نامه ای از یک بانک در مورد توانایی های مالی خود (نشان دادن درآمد حاصل از 3 ماه گذشته).
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 ... اطلاعات بیشتر

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 countries. The university offers programs fully taught in English for international students at all levels - from Bachelor’s to PhDs in the field of Social Sciences. اطلاعات محدود