کارشناسی ارشد مدیریت نفت و گاز

عمومی

شرح برنامه

به عنوان منابع اصلی انرژی نفت و گاز نقش کلیدی در هر اقتصاد و تمدن مدرن مدرن را ایفا می کند. کمبود سوخت فسیلی یک کشور را به دیگران وابسته می کند، در حالی که کسانی که ذخایر طبیعی زیادی دارند ممکن است از اثرات منفی «مرگ هلندی» رنج ببرند. همه با توجه به دینامیک اقتصاد جهانی، بی ثباتی سیاسی و رشد جمعیت نگرانی در مورد چشم انداز امنیت انرژی. این بدان معنی است که مدیریت در صنعت استخراج با چالش های جدید روبرو است از تغییرات خطرات استاندارد. مدیران شرکت های استخراج نفت و گاز باید به فرایندهای تصمیم گیری در نظر بگیرند تا جنبه های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، محیط زیست و حقوقی را در نظر بگیرند.

هدف MEP "مدیریت نفت و گاز" این است که برای آموزش متخصصان و تصمیم گیرندگان بسیار متخصص آماده شویم که به طور موثر برای نیازهای صنعت نفت و گاز آینده در منطقه و در یک زمینه جهانی به طور موثر کار کنند و قادر به امروز صنعت چهره را برآورده می کند و فردا با آن روبرو خواهد شد. همراه با طراحی خاص، MEP متناسب با تمام الزامات استانداردهای آموزشی دولتی در زمینه "مدیریت" طراحی شده است.


حق الزحمه عمومی

MEP "مدیریت نفت و گاز" برای دانشجویان خارجی و فارغ التحصیلان موسسات آموزش عالی روسیه (از جمله فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد NSU) باز است. ورودی به MEP باید یک دیپلم تحصیلی (گواهینامه یا سند مشابه) در یک برنامه سطح لیسانس یا یک تخصص تخصصی داشته باشد. محدودیت رسمی در زمینه تخصص وجود ندارد. با این حال، شرایط لازم برای ورود به برنامه در نظر گرفته شده است.


شهریه

هزینه مطالعات تمام وقت برای مدیریت انرژی نفت و گاز MEP در وزارت اقتصاد NSU در سالهای 2019-2020 4200 دلار در سال است.

هزینه اقامت

هزینه اقامت در خوابگاه دانشجویان حدود 20 دلار در هر ماه است.

5475_nov7.jpg

Novosibirsk State University

Novosibirsk State University یک Novosibirsk State University جوان پویا است که در یکی از مکان های هیجان انگیز جهان قرار دارد، در آکادمی شهر نووسیبیرسک نیز به نام Akademgorodok شناخته می شود.

این مکان مخصوصا برای تحقیق است، زیرا بخشی از جامعه علمی جهانی حتی در دوره شوروی آن است. دانشگاه به عنوان یک زمین بازی یادگیری و تحقیق منحصر به فرد برای علم بسیار متمرکز در سراسر جهان تاسیس شد. NSU یک محیط عالی برای مطالعه و تحقیق ارائه می دهد و یکی از بهترین دانشگاه های روسیه محسوب می شود.

دانشجویان و محققان جوان در حالی که در دانشگاه حضور دارند، فرصت منحصر به فرد از بهره برداری از منابع بسیاری از موسسات تحقیقاتی نزدیک سیبری آکادمی علوم روسیه را برای تحقیق نوآورانه در حالی که از زندگی اجتماعی و فرهنگی نووسیبیرسک، که بزرگترین شهر روسیه بین کوه های اورال و اقیانوس آرام **


* 3d یکی از بهترین دانشگاه های روسیه در سال 2013 (QS رتبه بندی دانشگاه های جهان)

** 3d یکی از بزرگترین شهرهای روسیه

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Novosibirsk state university (Russia), located in the heart of Akademgorodok, is a world-famous research center of Siberian Branch of the Russian Academy of Sciences. Results of the research conducted ... اطلاعات بیشتر

Novosibirsk state university (Russia), located in the heart of Akademgorodok, is a world-famous research center of Siberian Branch of the Russian Academy of Sciences. Results of the research conducted by the university staff in the fields of nuclear physics, particle physics, biotechnology, the creation of nano-materials, laser systems of new generation, innovative methods of cancer treatment, are known all over the world. اطلاعات محدود