کارشناسی ارشد مدیریت مهمان نوازی و گردشگری و MBA در مدیریت مهمان نوازی

عمومی

شرح برنامه

اهداف و نتایج یادگیری

در پایان برنامه ، دانشجویان قادر خواهند بود كه:

 1. مهارتهای عملی ، نظری و شخصی مورد نیاز برای نقشهای مدیریت ارشد را در انواع سازمانهای بین المللی هتل و جهانگردی تفسیر کنید.
 2. فرآیندهای استراتژیک ، سازمانی و بازاریابی یک شرکت میهمان نوازی تجاری را در چارچوب ماهیت جهانی تجارت تلفیق کنید.
 3. با پرورش خلاقیت ایده ها و راه حل های نوآورانه ، یک نگرش مدیریت حرفه ای را پرورش دهید.
 4. ضمن اطمینان از بحث و یادگیری ، تحقیق و ترکیب نظریه ها ضمن ارزیابی یادگیری سازمانی.
 5. انتقادها را از طریق مؤسسات مختلف چند جانبه و سازمانهای فراملی مورد ارزیابی قرار دهید ، از جمله ارزیابی تأثیرات آنها در گردشگری بین المللی و مدیریت گردشگری میراث.

121600_121543_P1088087.jpeg

دوره های آموزشی

ماژول های کارشناسی ارشد

مدیریت گردشگری

این واحد با هدف آشنایی دانشجویان با مفهوم جهانگردی بین المللی و فعالیتهای اصلی گردشگری در بستر بین المللی است. این دوره تأکید زیادی بر استقلال دانشجویان برای به دست آوردن دانش از منابع مختلف ، به منظور تعمیق دانش خود و ارزیابی انتقادی از مفهوم گردشگری بین المللی دارد.

مدیریت و عملکرد مردم

این واحد نیاز به تدوین یک رویکرد انتقادی در مورد تجزیه و تحلیل افراد به عنوان مجری در سازمان های خدماتی و حل مسئله در زمینه های مشابه دارد. این امر بررسی و سؤال از سنت ها و ماهیت محدودیت های درک شده و سهم سایر جنبه های عملکردی مدیریت و فرآیندهای عملکرد افراد را تشویق می کند.

هدف واحد دریافت پاسخ های مشخص برای سؤال ساده اما همیشه بحث برانگیز و مبهم است: رهبران چگونه می توانند بر روی افراد و خود تأثیر بگذارند تا کیفیت خدمات و یک محیط کار مولد ایجاد کنند. به همین ترتیب ، این واحد قصد ندارد شما را به عنوان یک مدیر مهمان نوازی بهتر تبدیل کند ، بلکه این توانایی را در شما ایجاد می کند که فراتر از وظایف و نقش های مشترک بگردید و صلاحیت خود را در مناطقی که نیاز به نظم و انضباط برای جستجوی معنای عمیق تر و همدلی برای رفتارهای انسانی دارد ، برانگیزد. .

بازاریابی مهمان نوازی مدرن

این ماژول با هدف ایجاد دانش آموزان برای درک درستی از جنبه های نظری و عملی استراتژی بازاریابی انجام شده است و به گونه ای طراحی شده است که برای هر سازمان سود یا غیرانتفاعی یا هر محصول یا خدماتی اعمال شود. دانشجویان یک مقصد گردشگری را انتخاب کرده و استراتژی بازاریابی خود را تحلیل می کنند.

از شما خواسته شده است که درک درستی از ماهیت تصمیمات استراتژیک و انواع مشکلی که اجرای آنها نیاز دارد ، نشان دهید. بنابراین مطالعه بازاریابی در سطح پیچیدگی مورد مطالعه قرار می گیرد ، اما برای دانشجویان با انواع تخصص بازاریابی مناسب است.

هدف از این ماژول توسعه توانایی دانش آموز در مدیریت یک ارزیابی پیچیده است که آگاهی از فرآیند اندیشه درگیر در پیش بینی نتیجه است. این مطالعه کاهش ریسک است ، چشم انداز اساسی برای مطالعه و عملکرد بازاریابی.

ارزیابی این واحد مربوط به تجزیه و تحلیل انتقادی استراتژی های بالقوه بازاریابی از نظر مناسب بودن و کاربرد آنها برای تجزیه و تحلیل بازاری است که در آن در حال حاضر در آن حضور دارند ، یا با آنها درگیر شدن هستند و به همین دلیل در نظر گرفته شده است که هر دو آموزشی داشته باشد. و نتایج عملی.

مدیریت استراتژیک

هدف از این ماژول ، دانش و توانایی دانش آموزان در توضیح فرآیندهای مدیریت استراتژیک ، رویه ها و موضوعات در سازمانهای مختلف است. علاوه بر این ، این تلاش است تا دانشجویان را برای تحقیق در مورد تحولات موجود در ارتباط با مدیریت استراتژیک یک تجارت در سطح شرکتی فراهم کند.

مدیر خلاق

هدف از این واحد این است که زبان آموزان را قادر به فرضیه و اجرای قضاوت مناسب در مورد اصول و تئوری های یادگیری در متن فرد ، تیم و سازمان کند. ماژول با توجه به حوزه های خلاقیت زیر طراحی شده است:

 1. خلاقیت فردی
 2. خلاقیت تیم
 3. خلاقیت در سازمانها

علاوه بر این ، دانشجویان در دستیابی به اهداف و اهداف شخصی ، گروهی و سازمانی ، راه حلهای خلاقانه را نشان داده و ارزیابی می کنند. از دانش آموزان انتظار می رود که رویکرد فردی و تیمی را برای مدیریت و توسعه خلاقانه انجام دهند که فرآیند ارزشیابی و تأمل را ارائه می دهد.

روش های پژوهش

هدف اصلی این ماژول این است که به دانش آموزان فرصتی داده شود که از دانش نظری خود در مورد روند تحقیق استفاده کنند و یک طرح تحقیقاتی گسترده مستقل تهیه کنند.

این امر به منظور ایجاد پیشرفت تدریجی به سمت مقاله تحقیق MBA است. دانشجویان یک منطقه تحقیقاتی را انتخاب می کنند که مورد علاقه آنها باشد و بر پیشرفت حرفه ای آنها بیفزاید. این مطالعه بر روی روشهای تحقیق ثانویه و ثانویه مؤثر متناسب با موضوع انتخاب شده آنها تمرکز خواهد کرد

امکان استفاده از موتورهای جستجو و کتابخانه با مجلات دانشگاهی و کتاب جزء لاینفک این دوره است. دانشجویان برای توسعه دانش و درک حوزه موضوعی انتخاب شده خود باید در طول این فرآیند تحقیق گسترده مطالعه کنند. این ماژول بسیار دانش محور است. یادگیرنده نیاز به نشان دادن توانایی کار به صورت مستقل و ارائه شواهدی از رویکرد فردی در کار نهایی دارد.

مدیریت گردشگری میراث

هدف از این ماژول آشنایی دانشجویان با طبیعت ، نقش و مدیریت گردشگری میراث در سراسر جهان است.

این ماژول در مورد مدیریت گردشگری میراث ، یکی از بخشهای مهم صنعت گردشگری است. این می تواند شامل جاذبه های بازدید کننده میراثی مانند قلعه ها ، پارک های موضوعی ، مکان های میراث فرهنگی ، میادین نبرد ، اماکن طبیعی و بسیاری از سایت های دیگر باشد که یا به طور خاص برای جذب بازدید کننده ساخته شده اند یا برای پذیرایی بازدید کنندگان تبدیل شده اند. این بدان معناست که مطالعه چگونگی مدیریت گردشگری میراث می تواند بسیار متنوع و متنوع باشد ، اگرچه وجهی که همه آنها مشترک هستند توانایی آنها در جذب بازدید کننده برای دیدن منابعشان است. این غالباً یک میراث فرهنگی است که یک بازدید کننده را به مسافرت به مقصد مقصد سوق می دهد و بنابراین مدیریت مؤثر آنها از اهمیت اساسی در توسعه و تحویل مدیریت کیفیت مقصد برخوردار است.

ماژول آموزش MBA

امور مالی و سیستم های کنترل هتل

این واحد نیاز به تدوین یک رویکرد انتقادی در تجزیه و تحلیل مدیریت مدیریت مالی و سیستم های کنترل هتل و مهارت های حل مسئله دارد که مدیریت برای کنترل موفقیت آمیز و سودآور یک کسب و کار در هتل نیاز دارد. این برنامه برای آموزش دانش آموزان به عنوان حسابدار طراحی نشده است ، بلکه به منظور ارائه دانش و مهارت های مورد نیاز مدیران برای انجام یک تجارت سودآور ، از طریق درک اطلاعات مالی است.

شرایط ورود

 • شرایط ورود: دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت هتلداری و گردشگری بین المللی ، یا مدرک لیسانس یا دیپلم تحصیلات تکمیلی در هر رشته یا حداقل 3 سال تجربه مناسب در هتلداری و صنعت گردشگری و داشتن مدارک تحصیلی مناسب.
 • شرایط سنی: 21 و بالاتر برای ورود مستقیم
 • تسلط به زبان: سطح انگلیسی مورد نیاز با مصاحبه / آزمون HTMi و یا داشتن نمره TOEFL 547 یا IELTS 6 یا معادل نمره آزمون جایگذاری انگلیسی HTMi.
 • سابقه کار قبلی: هیچ یک یا سه سال حداقل تجربه در مهمان نوازی یا صنعت گردشگری در صورت داشتن مدرک یا دارنده مدرک تحصیلات تکمیلی نیست.

روش های تحویل و ارزیابی

 • نحوه تحویل: چهره به چهره ، بسترهای یادگیری ترکیبی ، آنلاین ، تحقیق ، یادگیری دانش محور ، آموزش ها ، سخنرانی ، سخنرانی ها ، ارزیابی ها ، تکالیف پروژه محور و کاربردی برای یادگیری.
 • ارزیابی نهایی: امتحانات کتبی و پروژه های نهایی. پایان نامه ظرف 6 ماه پس از اتمام ترم تحصیلی تکمیل می شود.
 • شرایط لازم برای فارغ التحصیلی: 60٪
 • میانگین نسبت دانش آموز - معلم: 15 دانش آموز در هر معلم
 • ساعات تماس کل: 320 ساعت تمام وقت
 • مدت زمان برنامه: تحصیلات دانشگاهی: 20 هفته و محل کار / کارآموزی: 20-24 هفته

فارغ التحصیلی

دانشجویانی که برنامه را با موفقیت پشت سر می گذارند ، توسط هتل HTMi و مؤسسه مدیریت گردشگری به مدرک کارشناسی ارشد MBA در مدیریت هتلداری اعطا می شوند.

فارغ التحصیلان دیپلم کارشناسی ارشد MBA باید پایان نامه ای را تکمیل کنند تا به آنها اعطا شود کارشناسی ارشد مدیریت مهمان نوازی و گردشگری توسط دانشگاه ادینبورگ ناپیر و MBA در مدیریت مهمان نوازی توسط هتل HTMi و موسسه مدیریت گردشگری اعطا شود.

پایان نامه 12000 کلمه باید طی 6 ماه از پایان دوره تدریس تکمیل شود و دانشجویان پس از ترم به صورت آنلاین از آنها پشتیبانی می کنند تا در انجام این کار به آنها کمک کنند ، همچنین تماس مستقیم با یک سرپرست که مشاوره و راهنمایی را ارائه می دهد. . موضوع باید مبتنی بر صنعت میهمان نوازی و گردشگری باشد. انتظار می رود این تحقیق تا حد زیادی روی میز باشد و از منابع دانشگاهی استفاده کند.

دانشجویان کارشناسی ارشد ممکن است پس از اتمام دوره تدریس ، عضویت در دوره پایان نامه اختیاری را انتخاب کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Over the next decade, the international hotel and tourism industry is forecast to maintain its position as the world’s largest employer and the world’s largest provider of management positions. HTMi’s ... اطلاعات بیشتر

Over the next decade, the international hotel and tourism industry is forecast to maintain its position as the world’s largest employer and the world’s largest provider of management positions. HTMi’s role is to prepare students for a management career in this, the most exciting industry today. HTMi is supported by a worldwide network of international hotel companies, whose representatives regularly visit HTMi to recruit on campus. HTMi graduates can be found in leading hotel companies worldwide. اطلاعات محدود
سورنبرگ , سیدنی , ملبورن , بریزبن , سنگاپور , دبی , باربار + 6 بیشتر کمتر