کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی

عمومی

شرح برنامه

چگونه کارمندان خود را با انگیزه حفظ می کنید ، عملکرد تیم را بهینه می کنید و منابع انسانی را با اهداف سازمانی خود به طور استراتژیک تر می کنید؟

** بهترین مدیریت منابع انسانی کارشناسی ارشد در هلند - راهنمای آموزش عالی کارشناسی ارشد 2019 **

** بهترین مدیریت منابع انسانی کارشناسی ارشد در هلند - راهنمای آموزش عالی کارشناسی ارشد 2018 **

کارشناسی ارشد علوم مدیریت منابع انسانی (HRM) قصد دارد دانشجویانی را فارغ التحصیل کند که قادر به تعریف ، تحلیل و ارزیابی موضوعات مربوط به مدیریت کار و اشتغال افراد در سازمانها باشند. در MSM HRM ، دانش و مهارت های دانشگاهی به دست می آورید تا چگونگی تدوین و اعمال سیاست های مدیریت منابع انسانی را مدنظر داشته باشید. شما یاد خواهید گرفت که این کار را با استفاده از یک رویکرد علمی مبتنی بر شواهد انجام دهید. این شما را برای حرفه ای HR در هر نوع سازمانی آماده می کند.

در کارشناسی ارشد HRM ، دوره هایی را دنبال می کنید که هم دیدگاه استراتژیک و هم رفتاری از HR را در بر می گیرد. شما یاد می گیرید که با عرضه و تقاضای نیروی کار مطابقت داشته باشید ، هم در سطح کلان و هم در سطح خرد و پیش بینی تغییرات داخلی و خارجی که بر مدیریت کار و افراد یک سازمان تأثیر می گذارد. شما در مورد عواملی که در این فرآیند نقش ایفا می کنند (به عنوان مثال قانون ، حقوق ، دستمزد ، رهبری و تیم ها) یاد خواهید گرفت و امکان گسترش این موضوع را با مباحث دیگر (به عنوان مثال استرس

چرا این برنامه را در Groningen مطالعه کنید؟

استاد ما یک برنامه HRM یکپارچه و یکپارچه با رویکرد پژوهش محور است که در آن یاد می گیرید که نظریه و شواهد علمی را به شیوه HRM بکار بگیرید. دیدگاه استراتژیک و رفتاری HRM در نظر گرفته می شود ، با توجه ویژه به رهبری ، فرآیندهای تیمی و قانون کار. ما طیف گسترده ای از افراد برگزیده را ارائه می دهیم.

این برنامه توسط AACSB و EQUIS در سطح بین المللی مورد تأیید قرار گرفته است ، و از كیفیت آموزش بالایی برخوردار است كه تنها یك درصد از دانشگاهها به سراسر جهان می رسند.

برنامه

سال 1

شما فرصت کافی برای تهیه برنامه را با توجه به ترجیحات شخصی خود خواهید داشت. دوره های اجباری عبارتند از مدیریت استراتژیک منابع انسانی ، ابزار پرسنلی و تحقیقات

تمرکز دوره ها بر درک و بکارگیری تئوری ها و اصولی است که تحقیقات نشان داده است برای پیشبرد مدیریت منابع انسانی در سازمان ها. شما هنگام اجرای پروژه تحقیقاتی خود ، این رویکرد مبتنی بر تحقیق را عملی می کنید.

مدیریت منابع انسانی MSc دو بار در سال شروع می شود: در ماه سپتامبر و فوریه.

دوره های آموزشی

 • انتخابی MSc HRM (10 EC ، اختیاری)
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت منابع انسانی
 • رهبری (5 EC ، اختیاری)
 • پایان نامه کارشناسی ارشد (20 EC)
 • اقتصاد پرسنل (5 EC ، اختیاری)
 • اسناد پرسنلی (5 EC)
 • مهارت های پژوهشی و حرفه ای برای HRM (5 EC)
 • HRM استراتژیک (5 EC)
 • طراحی کار و فرآیندهای تیمی (5 EC ، اختیاری)

شرایط پذیرش

دیپلم هلندی

الزامات خاص اطلاعات بیشتر
آموزش قبلی

برای واجد شرایط بودن برای پذیرش در این کارشناسی ارشد ، باید مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد دانشگاهی را از یک دانشگاه تحقیقاتی در یکی از زمینه های زیر - یا از نزدیک مرتبط با خود داشته باشید: مدیریت تجارت ، اقتصاد و اقتصاد بازرگانی ، تجارت بین المللی.

دیپلم بین المللی

الزامات خاص اطلاعات بیشتر
صلاحیت های معتبر GMAT / GRE
آزمون زبان

نمره کلی آیلتس آکادمیک 6.5 (صحبت کردن 6 ، نوشتن 6.5)؛ نمره کلی 90 تافل مبتنی بر اینترنت TOEFL (صحبت کردن 20 ، نوشتن 24)؛ C1 پیشرفته ، مهارت C2 (با حداقل نمره 180)؛ آزمون مرکز زبان University of Groningen (صحبت کردن B2 ، نوشتن C1).

آموزش قبلی برای واجد شرایط بودن برای پذیرش در این کارشناسی ارشد ، باید یک مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد دانشگاهی را از یک دانشگاه تحقیقاتی در یکی از زمینه های زیر - یا از نزدیک مرتبط داشته باشید: مدیریت تجارت ، اقتصاد و اقتصاد تجاری ، تجارت بین المللی ، مدیریت فناوری.

روش ثبت نام

دانشجویان باید از طریق Studielink و سیستم برنامه آنلاین (OAS) از University of Groningen . پس از درخواست برنامه مورد نظر خود ، اداره پذیرش ، سوابق تحصیلی شما را ارزیابی کرده و صلاحیت شما را ارزیابی می کند. درخواست شما به صورت فردی ارزیابی می شود.

مهلت درخواست

نوع دانش آموز ضرب الاجل شروع دوره
دانشجویان هلندی

15 اکتبر 2019

01 مه 2020

15 اکتبر 2020

01 فوریه 2020

01 سپتامبر 2020

01 فوریه 2021

دانشجویان اتحادیه اروپا و EEA

15 اکتبر 2019

01 مه 2020

15 اکتبر 2020

01 فوریه 2020

01 سپتامبر 2020

01 فوریه 2021

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و EEA

15 اکتبر 2019

01 مه 2020

15 اکتبر 2020

01 فوریه 2020

01 سپتامبر 2020

01 فوریه 2021

هزینه تحصیل

ملیت سال هزینه فرم برنامه
EU / EEA 2019-2020 2083 یورو تمام وقت
غیر اتحادیه اروپا / EEA 2019-2020 14650 یورو تمام وقت
EU / EEA 2020-2021 2143 یورو تمام وقت

دورنمای شغل

بعد از اتمام این برنامه می توانید به عنوان مدیر منابع انسانی در هر نوع سازمانی فعالیت کنید. موقعیت ها در مدیریت پرسنل ، هماهنگی آموزش ، استخدام و انتخاب یا مدیریت شرایط کاری مناسب شما خواهد بود. ادامه تحصیل نیز ممکن است. از آنجا که تمام برنامه های ما معتبر EQUIS و AACSB هستند ، استانداردی که تنها یک درصد دانشگاه ها به سراسر جهان می رسند ، مدرک شما در بازار کار بسیار ارزشمند خواهد بود.

خدمات شغلی FEB

برای حمایت از شما در پیشرفت شغلی و تقویت مهارت های اشتغال زایی ، خدمات شغلی FEB ما را قادر می سازد تا در طول تحصیلات خود به موفقیت های مادام العمر از طریق خدمات مختلف شغلی برسید.

مثالهای شغلی

 • مشاور استعدادیابی در شرکت هیولت پاکارد
 • مدیر پروژه HRM در گروه بازرگانی هلند
 • یادگیری
 • مدیر منابع انسانی در Friesland Campina
 • مدیر منابع انسانی
 • تحلیلگر HR در Transcom
 • مشاور استخدام فناوری اطلاعات در اتحاد برای استخدام
 • کارمند
 • مشاور حساب HR در Randstad Groep Nederland
 • مدیریت استعداد مدیریت
 • مشاور ارشد شغلی در دانشکده تجارت TIAS
 • معلم دبیرستان اقتصاد در کالج فارل
 • مدیر پیاده سازی HPO در KLM (هواپیمایی رویال هلندی)

پژوهش

پیوند آموزش به تحقیق و آمادگی شغلی

آموزش ما به شدت مبتنی بر تحقیق است. درست از آغاز دوره تحصیلات دانشگاهی ، توجه شما به تحقیقات دانشگاهی مورد توجه قرار می گیرد ، زیرا ذهن تحلیلی و انتقادی و قابلیت های حل مسئله از خصوصیات مهم در هر حرفه ای است که دانشجویان ما آرزو می کنند.

در عین حال ، پیوند روشنی با تمرین حرفه ای برقرار می شود. در هر دوره ، از طریق تکالیف ، سخنرانی های مهمان یا فعالیت های دیگر ، دانشجویان آنچه را که می آموزند در تمرین حرفه ای منابع انسانی به کار می گیرند. به این ترتیب ، دانش آموزان درگیر پیشرفت های حرفه ای هستند.

MSC HRM با بخش تحقیقات رفتار سازمانی مرتبط است. اعضای این بخش تحقیقاتی را در زمینه خلاقیت و نوآوری ، تیم ها ، تنوع ، رهبری ، اخلاق ، رعایت و بهداشت انجام می دهند. یک نمونه از اعضای ما پروفسور دکتر Floor Rink است. او به عنوان یک محقق در زمینه تنوع ، به نحوه عملکرد افراد با عقاید یا سوابق مختلف در سازمانها متمرکز می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... اطلاعات بیشتر

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. اطلاعات محدود
گرونینگن , لئوواردن + 1 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited