کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد رشته علوم در مدرسه گرینویچ مدیریت اعضای برنامه که درجه اول خوب (نه لزوما در مدیریت)، و که تجربه کمی و یا بدون مدیریت با یک برنامه علمی دقیق است که آنها را برای مدیریت و رهبری نقش در آماده خواهد فراهم می کند برنامه های organizations.The کارشناسی ارشد ارائه یک مطالعه گسترده پیشرفته از سازمان ها، مدیریت آنها، و محیط زیست عامل خود. آنها برای فارغ التحصیلان در کسب و کار و یا غیر کسب و کار گرا افراد بدون سابقه مدیریتی قبلی طراحی شده است.

حالت حضور


برنامه های کارشناسی ارشد در دانشکده گرینویچ مدیریت را می توان با حضور در حالت های زیر مورد مطالعه قرار:

  • در طول روز - 12 ماه تمام وقت یا 24 ماه پاره وقت
  • شب - 24 ماه پاره وقت

ساختار برنامه


اعضای برنامه کامل شش 20 ماژول های اعتباری و یک پروژه 60 اعتبار به شرح زیر است:

  • مردم مدیریت
  • برنامه ریزی منابع انسانی و توسعه
  • رهبری، انگیزش و رفتار سازمانی
  • مدیریت امور مالی
  • مدیریت بازار
  • روش تحقیق و برنامه ریزی پایان نامه
  • پروژه تحقیقاتی کارشناسی ارشد

ارزیابی


تمام ماژول های اعتباری 20، به جز برای روش تحقیق و پایان نامه PLماژول آنیگ به طور معمول نیاز به یک انتساب کار حدود 3000 واژه که 50 درصد از کل نمرات برای ماژول کمک خواهد کرد، و یک معاینه نوشته شده است مطالعه و یا مورد دو ساعت که منجر به 50٪ بیشتر از علامت ماژول. با این حال، روش های مختلف از استراتژی ارزیابی در سراسر ماژول استفاده شده است. ماژول تحقیقات و پایان نامه روش برنامه ریزی نیاز به یک پروپوزال پایان نامه مفصل. ماژول پروژه نیاز به یک ارائه یک پایان نامه تحقیقاتی بین 10000 و 15000 کلمه است.

فراغت از تحصیل


برای اینکه واجد شرایط فارغ التحصیلی و جایزه از اعضای البته کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار باید 180 اعتبار به دست آورید. کاربران البته به طور معمول مورد نیاز برای به دست آوردن حداقل 50 درصد در هر یک از ماژول به منظور واجد شرایط برای جایزه کارشناسی ارشد (رمز عبور).کارشناسی ارشد با تمایز ممکن است که در آن اهدا علامت گذاری به عنوان متوسط ​​عضو البته در سراسر ماژول 70 درصد یا بیشتر است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Greenwich School of Management مستقل نیست و مستقل است. این مدرسه یک موسسه آموزشی تخصصی است که برنامه های تحصیلی را در زمینه مدیریت کسب و کار و زمینه های شناخته شده و همچنین جوایز مختلف سازمان های حرفه ... اطلاعات بیشتر

Greenwich School of Management مستقل نیست و مستقل است. این مدرسه یک موسسه آموزشی تخصصی است که برنامه های تحصیلی را در زمینه مدیریت کسب و کار و زمینه های شناخته شده و همچنین جوایز مختلف سازمان های حرفه ای ارائه می دهد. مدرسه در سال 1973 تاسیس شده است که بیش از 20،000 فارغ التحصیل موفق داشته است، که بسیاری از آنها دارای مقام های مدیریت کلیدی در صنعت و بخش عمومی در سراسر جهان هستند. بسیاری از دانش آموزان مدرسه پس از موفقیت در برنامه های خود در Greenwich School of Management به مطالعات و تحقیقات بیشتر در بخش دانشگاه ادامه می دهند. در حال حاضر بیش از 900 دانش آموز در مدرسه ثبت نام کرده اند. تقریبا 40 درصد دانش آموزان از کشورهای انگلستان یا اتحادیه اروپا هستند. این باقی مانده بیش از 60 ملیت در سراسر جهان را نشان می دهد. برنامه های روزانه روزانه به ویژه دانشجویان بین المللی محبوب هستند، در حالی که گزینه های مطالعه شبانه و اجرایی آخر هفته انتخاب های ترجیحی دانشجویان مبتنی بر خانه هستند. مدرسه از ترکیب متفاوتی از تجربیات، ملیت ها و فرهنگ ها متولد شده است. مدرسه برنامه های تحصیلی معتبر ارائه می دهد که شامل مدرک کارشناسی (Hons)، MBA و درجه کارشناسی ارشد از طریق مشارکت با موسسات مانند دانشگاه پلیموث، دانشگاه ویلز و دانشگاه Northwood در ایالات متحده آمریکا است. این مدرسه اخیرا تحت نظارت دوره ای قرار گرفته است که تحت راهنمایی های تضمین کیفیت (QAA) انجام می شود. این بررسی موفقیتی برجسته بود و تعهد مدرسه به تضمین کیفیت را نشان داد. این مدرسه در تاریخ گرینویچ واقع شده است و ساختمان زیبایی از هنر با ساختمان برجستگی 180 فوت دارد. مدرسه خود را در محیط شخصی، محکم، محتاطانه و دوستانه خود بالا می برد. در روز، مدرسه ترکیبی از دانش آموزان بین المللی و خانه در حالی که کلاس های شبانه جذب مدیران محلی شهر لندن است. دانش آموزان تعطیلات آخر هفته و دانشجویان اجرایی بالا هستند یا ردیاب های سریع برای پست های مدیریتی بالا. این مدرسه به اندازه کافی کوچک است تا کارکنان بتوانند همه دانش آموزان را به طور شخصی بشناسند و این امر فضایی صمیمی را جلب می کند. کارکنان مراقب و پاسخگو هستند و دانش آموزان بسیار از جامعه مدرسه احساس می کنند. شهر گرینویچ تاریخی است و احساس همدلی به آن می کند، با کتابفروشی ها، کافه ها، بازار های عتیقه و پارک سلطنتی در آستانۀ مدرسه. این مدرسه سه ساله در طول سال مصرف می کند: در فوریه، ژوئن و اکتبر. برنامه های آخر هفته و اجرایی را می توان در هر ماه آغاز کرد. دانشکده تربیت بدنی عمق دانش آکادمیک را با تجربه عملی مدیریت ادغام می کند. علاوه بر این، هیات علمی در تحقیقات مدیریتی و همچنین پروژه های مشاوره مدیریت مشغول به فعالیت هستند. اعضای هیئت علمی از دانشگاه های همکار مدرسه اغلب به تدریس و توسعه برنامه های گرینویچ کمک می کنند. بیش از 1000 موفق MBA و حدود 800 فارغ التحصیل BSc (Hons) مدرک خود را در Greenwich School of Management به دست آورده اند. در طول 30 سال گذشته، Greenwich School of Management به عنوان موسسه ای شناخته شده است که نیازهای دانش آموزان، کارفرمایان و جامعه دانشگاهی گسترده تر را برآورده می کند و دارای شهرتی محسوب می شود که یکی از مدرک های معتبر کسب و کار در لندن است. اعتباربخشی: Greenwich School of Management توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا برای تحصیلات تکمیلی مستقل و عالی تأیید شده است. اطلاعات محدود