کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این تنها برنامه در ایرلند است که با سه بدن largest HR در سطح جهانی و یکی از معدودی در سطح جهان که شامل تجزیه و تحلیل HR است ، که به تازگی برای پاسخگویی به خواسته های صنعت معرفی شده است ، معتبر و منطبق است. این برنامه تحقیقاتی ، محور و مبتنی بر شواهد است. متخصصان ارشد صنعت در این برنامه تدریس می کنند تا ترکیبی قوی بین تحقیق و عمل به شما ارائه دهد. همچنین فراتر از کلاس خواهید رفت و از طریق ماژول مدیریت منابع انسانی در تمرین ، در سازمانهای واقعی یاد خواهید گرفت.
با تمرکز بر روی موضوعات کلیدی مانند استراتژی کسب و کار سازمانی ، نوآوری و رشد ، تصمیم گیری استراتژیک و مدیریت تنوع و مدیریت شمول ، مهارت های حرفه ای خود را از جمله ارتباط ، مذاکره و اخلاق توسعه خواهید داد.

منحصر به فرد بودن برنامه ترکیبی عالی از تحقیق و عمل است. ساختار این برنامه برای ایجاد دانش و درک دانش آموزان در مورد مدیریت منابع انسانی طراحی شده است و همچنین دانش آموزان فرصت های بسیار خوبی را برای فراتر رفتن از کلاس و توانمندسازی آنها برای یادگیری مدیریت منابع انسانی در سازمان های واقعی از طریق ماژول مدیریت منابع انسانی در ماژول تمرین فراهم می کند. به دانشجویان این فرصت داده می شود که پایان نامه تحقیقاتی یا یک پروژه مستقر در شرکت را انجام دهند که مجدداً توانایی دانشجویان را برای استفاده از تئوری در عمل ایجاد می کند.

دانشکده تجارت Trinity در مرکز دوبلین در قلب کالج ترینیتی دوبلین واقع شده است ، در دانشگاه بین المللی که در طول تاریخ به سر می برد. رتبه QS جهانی در رتبه 108 است.131233_TBSPiccollage.jpg

پذیرش

برنامه های کاربردی برای دریافت بعدی در سپتامبر 2020 در اکتبر سال 2019 باز می شوند. برنامه های کاربردی به صورت نورد بررسی می شوند ، بنابراین توصیه می کنیم برای جلوگیری از ناامیدی ، هر چه سریعتر برای این برنامه محبوب استفاده کنید.

چه کسی ما را دنبال می کند؟

دانش آموزان مدرسه کسب و کار Trinity از طیف گسترده ای از رشته های کارشناسی می آیند و از نقاط مختلف جهان می آیند. دانش آموزان بلندپرواز ما با یادگیری مهارت های جدید و ارتقاء موجود، آماده هستند تا راه موفقیت و موفقیت در کسب و کار را در کسب و کار بگذرانند. آنها آگاهی را فراتر از سود می گیرند تا تأثیر کسب و کار را بر اقتصاد و جامعه گسترده تر کنند. ما انتظار داریم که فارغ التحصیلان ما در طول زندگی حرفه ای خود بیش از آنکه از اقتصاد و جامعه بیرون بیایند.

شرایط ورود

  • درجه اول یا بالاتر از درجه دوم افتخارات درجه یا معادل آن است. اگر هنوز رتبه خود را کامل نکنید، تازه ترین رونوشت خود را ارسال کنید. اگر رونویسی شما به زبان انگلیسی نیست، لطفا یک ترجمه گواهی ارائه کنید.
  • دو داور علمی
  • تجربه کار (اختیاری)
  • نمره IELTS یا TOEFL: سخنرانان غیر مادری به نمره IELTS بیش از 6.5 نیاز دارند، بدون گروه زیر 6. یا نمره TOEFL بیش از IBT 90. اگر درجه اول شما به زبان انگلیسی بود، می توانید این الزام را نادیده بگیرید.
  • نمره GMAT ممکن است در موارد خاص درخواست شود

MSc در فرصت های شغلی مدیریت منابع انسانی

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی به طور خاص برای مقابله با چالش های کسب و کار قرار می گیرند که برای سازمان های فعال در دنیای فزاینده و پویا بسیار مهم است. فارغ التحصیلان این برنامه می توانند در شرکت های چند ملیتی در منطقه HR یا به عنوان مشاور ها کار کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Trinity Business School is located in the historic and beautiful campus of Trinity, a world renowned university located at the core of Dublin, an international capital city and hub for global busines ... اطلاعات بیشتر

Trinity Business School is located in the historic and beautiful campus of Trinity, a world renowned university located at the core of Dublin, an international capital city and hub for global business اطلاعات محدود