کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (عمان)

عمومی

5 مکان موجود

شرح برنامه

چرا این دوره؟

مدیریت موثر کارکنان در بخش دولتی و خصوصی کلید موفقیت آینده اقتصاد عمان است.

عمان در حال تجربه انتقال سریع در نیروی کار خود را، رانده شده توسط تغییرات تکنولوژیک و نسلی و ضروری توسط سیاست های مربوط به افزایش حضور مردم عمان در تمام سطوح در محل کار.

هدف از کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی است که به ارائه حرفه ای منابع انسانی و کسانی که به دنبال کار در این زمینه با ابزار به طور موثر عمل در این محیط سرعت در حال تغییر.

این دوره به شما ارائه فرصت به مطالعه سازمان ها و مدیریت کار در عمق.

در مطالعه مدیریت از مردم، شما را با ایده های معاصر و استدلال در مورد مدیریت منابع انسانی و مدیریت بین المللی منابع انسانی در سازمان های درگیر خواهد شد.

این خواهد شد بیشتر به چالش های خاص مواجه متخصصان منابع انسانی در عمان و منطقه گسترده تر contextualised.

آنچه شما مطالعه

این برنامه دانش آموزان را مجهز به تفکر انتقادی در مورد مسائل مربوط به زمینه های بین المللی از نیروی کار در عمان و منطقه گسترده تر و همچنین تشویق آنها را به عملا بیشتر در مورد مهارت مورد نیاز برای مدیریت در زمینه بین المللی فکر می کنم.

این برنامه همچنین پشتیبانی گسترده ای برای توسعه شخصی از طریق فرایند القاء ارائه، کارگاه های آموزشی مهارت های قابل انتقال، حوادث تیم سازی، شبکه های اینترنتی، بازدیدکننده داشته است به سازمان با مشخصات و مهمان بین المللی بلندگو.

پروژه های بزرگ

شما خواهید یک پایان نامه 15،000 کلمه بر اساس یک موضوع مربوط به منابع انسانی کامل است. در آماده سازی برای این، دانش آموزان در حال حاضر روش تحقیق برای حرفه ای ها HR به پایان رسید. تحقیق و پژوهش برای پایان نامه به طور معمول در دانش آموزان سازمان خود انجام خواهد گرفت.

امکانات

این برنامه خواهد شد در مرکز بین المللی ما در عمان مستقر در دانشکده بانکداری و امور مالی تحویل داده است.

شرایط ورود

اول یا درجه دوم درجه افتخارات، یا معادل آن، در هر رشته. علاوه بر این، تمامی متقاضیان موفق به طور معمول مورد نیاز خواهد بود به یک دوره از تجربه مرتبط در منابع انسانی و یا موقعیت های مدیریت عمومی داشته است.

برای دانش آموزان که زبان اول آنها انگلیسی، دستیابی به نمره IELTS 6.5 با هیچ معیار زیر 5.5 است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... اطلاعات بیشتر

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. اطلاعات محدود
گلاسکو , آتن , زوریخ , سنگاپور , دارالسلام , منامه , کوالالامپور , پتالینگ جایا , مسقط , مسقط , دبی , ابوظبی , میلان , مونیخ , پکن , تولوز + 15 بیشتر کمتر