کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی بین المللی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

جهاني شدن و چشم انداز اقتصادي در حال تغيير معرفي فرصت ها و روش هاي جديد براي مديريت منابع انساني هستند. کارشناسی ارشد ما در مدیریت منابع انسانی بین المللی ، درک شما از مسائل مربوط به منابع انسانی در دنیای واقعی را توسعه داده و مهارت های لازم را برای کار در مرزهای ملی به عنوان یک کارمند منابع انسانی به ارمغان خواهد آورد.

مروری بر برنامه

بر اساس موفقیت MSc در مدیریت منابع انسانی، اخیرا معرفی MSc در مدیریت منابع انسانی بین المللی فراهم می کند مدیران کلیدی مهارت های عملی، نظری و تحقیق خاص به نیازهای کار برای سازمان های چند ملیتی و در سراسر مرزهای ملی. در این کارشناسی ارشد، شما درک از نظریه های کلیدی در مدیریت منابع انسانی، درک عمیق از شیوه های خاص سازمان ثبت احوال عمومی و درک مسائل مربوط به مدیریت پرسنلی بین المللی خواهید آموخت.

ساختار برنامه

شما در دوره اول (سپتامبر-دسامبر) و دو دوره در دوره دوم (ژانویه-می) دوره های چهار هسته ای را می گیرید. در دوره دوم شما همچنین می توانید فرصتی برای انتخاب دو دوره انتخابی داشته باشید که شما را قادر می سازد تا مطالعات خود را با توجه به مسیر حرفه ای خود انتخاب کنید. پایان نامه نهایی خواهد شد در طول دوره تابستان (ژوئن-اوت) و تحت نظارت یک سرپرست دانشگاهی. به طور کلی، برنامه طراحی شده است تا پیشرفت های عملی و نظری سریع در زمینه IHRM را دربر گیرد.

لینک های صنعت

یک پایگاه علمی قوی، هیئت علمی پرشور و دانشجویان بین المللی، یک تجربه یاددهنده با ارزش در محوطه مرکز شهر ما را تضمین می کند. مدرسه دارای لینک های گسترده ای در صنعت است که شما را قادر می سازد تا از تخصص طیفی از سخنرانان مهمان بهره مند شوید. در گذشته، سخنرانان شامل مدیر منابع انسانی Heineken، مدیر ارشد HR از Procter و Gamble و مدیر ادینبورگ مشارکت جان لوئیس بود.

رتبه بندی

117319_ScreenShot2019-06-25at3.32.52PM.png

فرصت های شغلی

کارشناسی ارشد ما، که به طور کامل توسط موسسه انضباطی پرسنل و توسعه مجاز شناخته شده است، ترکیبی از HR HR و متخصص دوره های HR بین المللی را فراهم می کند که شما را قادر می سازد تا حرفه ای را در طیف وسیعی از نقش های مربوط به منابع انسانی مانند مشاور حرفه ای بین المللی، HR HR تحلیلگر و افسر کیفیت و تنوع تاکید ویژه ای بر شرکت های چند ملیتی وجود دارد، اما به عنوان یک فارغ التحصیل، شما نیز برای کار در بخش دولتی، SME ها و بخش سوم مجهز خواهید بود.

نتایج یادگیری

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی بین المللی دانش آموزان را به دانش، درک و مهارت های کلیدی مورد نیاز متخصصان منابع انسانی که در زمینه های بین المللی با سازمان های چند ملیتی مشغول به کار هستند و دانش آموزان را قادر می سازد تا به طور موثر به سازمان های پویا کمک کنند. دانش آموزانی که این برنامه را دنبال می کنند عبارتند از:

  • درک مفاهیم کلیدی، نظریه ها / مفاهیم و شیوه ها در حوزه IHRM را نشان دهید.
  • از طریق دوره های انتخابی، دانش عمیق تئوری ها، مهارت ها و شیوه های مربوط به IHRM را بدست آورید.
  • اهداف افزایش جهانی شدن را برای مدیریت منابع انسانی مورد توجه قرار دهید، با اشاره ویژه به IHRM در شرکت های چند ملیتی.
  • توسعه و توانایی تحقیق کمی و کیفی و تحقق این دانش را در زمینه یک کار مستقل ساخته شده (یعنی پایان نامه).
  • شناسایی و اهمیت مسائل اخلاقی در شیوه های HR و مدیریت افراد در محل کار را مورد توجه قرار دهید.

شرایط ورود

ورود به برنامه های کارشناسی ارشد ما بسیار رقابتی است. شما می توانید شانس خود را برای یک برنامه موفق با بیش از حداقل الزامات برنامه افزایش دهید. الزامات علمی شما یک مدرک انگلیس درجه اول یا 2: 1 از یک دانشگاه خوب در یکی از موضوعات زیر یا معیار دیگری در خارج از کشور نیاز دارید. پس زمینه علمی مدرک کارشناسی در هر موضوع به طور معمول مورد نیاز است. نامزدها باید علاقه مند به پیگیری حرفه ای در مدیریت منابع انسانی باشند. حمایت از درخواست شما ترجیح داده خواهد شد به کسانی که با نمرات بالاتر از حداقل الزامات با توجه به رقابت قوی برای مکان در این برنامه است. برنامه های کاربردی از دانشجویان فعلی دانشجویان دوره کارشناسی سال آخر می توانند درخواست کنند تا زمانی که مطالعات شما قبل از شروع برنامه کارشناسی ارشد پایان می پذیرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the Univ ... اطلاعات بیشتر

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the University of Edinburgh Business School offers an experience that few can rival. اطلاعات محدود