کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات (MSITM)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

Students at Computer

آیا شما یک متخصص فناوری اطلاعات هستید که می خواهد در مدیریت شرکت یا یک حرفه ای کسب و کار که می خواهد به IT حرکت کند، برنامه منحصر به فرد و کمیاب MSITM ارائه می دهد که می تواند به شما در دستیابی به اهداف شما کمک کند.

اگر شما دانشجوی کارشناسی ارشد در یکی از سه برنامه CIS هستید، با مشاور 4 ساله ما تماس بگیرید. شما تنها پنج سال می توانید مدرک کارشناسی و MSITM کسب کنید. شما یک سال زمان و تحصیل را صرفه جویی خواهید کرد.

فارغ التحصیلان ما در Deere کار می کنند

در یک نگاه

SAU رتبه پنجم در نظرسنجی کالج (2018) از بهترین کالج ها و دانشگاه ها در آیووا و 13th در رده بهترین دانشگاه های منطقه ای-میدویست، بر اساس میانگین رتبه بندی منتشر شده و بررسی دانش آموزان. رتبه یازدهم (اخبار) توسط خبر های ایالات متحده

مزایای Ambrose

  • فقط مدرک مدیریت IT در غرب میانه
  • آموزش متقابل
  • دانشکده برتر

ما یک برنامه برای کارشناسان حرفه ای ایجاد کردیم، و اعضای هیات علمی ما به شما کمک می کنند تا برای یک تجربه موفق مدرسه فارغ التحصیل شوید. دانش آموزان MSITM یک ابزار متنوع در مدیریت و مهارت های IT در سطح بالا کسب می کنند.

دانشگاه آمستردام St Ambrose یک دانشکده تمایز شناخته شده برای پیوستن به نتایج موفقیت آمیز، آموزش عالی، ایجاد یک جامعه پر جنب و جوش و آموزش دانشجویان مشغول به کار است.

تور سقوط خیابان آمبروز از دانشگاه سنت امبروز در ویمئو.

من یاد خواهم گرفت

برنامه ما یک مرور کلی از مباحث مدیریتی مانند امور مالی، بودجه بندی و عملیات تجاری را ارائه می دهد و به شما می آموزد که چگونه فناوری های اطلاعات پایه برای حمایت از یک شرکت موثر می توانند مورد استفاده قرار گیرند. دوره های خاص IT به تجزیه و تحلیل، طراحی، پیاده سازی و مدیریت راه حل ها و نیز منابع انسانی می پردازند.

بسیاری از دانشجویان ما پروژه های خود را برای کارفرمایان خود در بر می گیرند و یا پروژه های مربوط به شغل خود را به عنوان بخشی از دوره های آموزشی انتخاب می کنند. در گذشته، چنین پروژه هایی شامل ایجاد خط مشی ها و کنترل های رمز عبور برای لپ تاپ ها در محل، تجزیه و تحلیل ورود ورود به کلاس های SAU و بهبود حضور آنلاین یک موزه هنر است.

ما این برنامه 36 ساعته اعتباری برای کار حرفه ای ایجاد کردیم. شما می توانید در کلاس های نیمه وقت حضور داشته باشید یا اگر بتوانید زمان را اختصاص دهید، به عنوان یک دانش آموز تمام وقت ثبت نام کنید و برنامه را فقط به مدت سه ترم و یک تابستان کامل کنید.

چه چیزی باعث می شود برنامه در سنت آمبروز متفاوت باشد؟

هیات علمی ما برای ارائه آموزش عالی و توجه فردی شناخته شده است. در SAU، نسبت دانشجویان به دانشکده ها 12 تا 1 است که به این معنی است که شما مشاوره و راهنمایی نزدیک را دریافت می کنید که می تواند یادگیری شما را تقویت کند.

کلاس های کوچک به شما امکان می دهد که همکلاسی های خود را بدانید و اغلب خارج از کلاس همکاری می کنند. آنها موقعیت های دنیای واقعی را به اشتراک می گذارند، راه حل ها را شناسایی می کنند و بلافاصله آنها را به کار خود اعمال می کنند شما یادگیری مستمر، یادگیرنده را دریافت می کنید.

همه برنامه های ما توسط شورای مشورتی کمیته مستقل مشترک المنافع تقویت شده است. این 15 فارغ التحصیل از کارشناسان فناوری اطلاعات و رهبران صنعت در سراسر ایالات متحده به خوبی تاسیس، موفق، کارآمدی و سرمایه گذاری در دانشگاه و مراقبت از دانش آموزان ما هستند. آنها به ما در زمینه برنامه درسی و بازخوردهای ما می گویند و ما را در زمینه روند صنعتی راهنمایی می کنند، به ما اجازه می دهد که به شما یک آموزش جامع و جامع بدهیم.

برنامه ما برای همه دانشجویان بدون در نظر گرفتن دانشجویان مقطع کارشناسی باز است. ما نیاز داریم که شما برخی از زمینه های در شبکه، پایگاه داده، و برنامه نویسی داشته باشد. بعضی از دانشجویانی که پس از فارغالتحصیلی از برنامه درسی میگیرند، ممکن است قبل از فارغ التحصیلی با MSITM، تا چهار دوره کارشناسی را تکمیل کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاور خود صحبت کنید.

اگر شما دانشجوی کارشناسی ارشد در یکی از سه برنامه CIS هستید، با مشاور 4 ساله ما تماس بگیرید. شما تنها پنج سال می توانید مدرک کارشناسی و MSITM کسب کنید. شما یک سال زمان و تحصیل را صرفه جویی خواهید کرد.

Centre Career Centre St. Ambrose شما را در طول فرایند جستجوی شغلی پشتیبانی می کند. این مرکز بازنگری رزومه، مصاحبه های کاری و راهنمایی در تصمیم گیری مربوط به حرفه شما را ارائه می دهد. شما تشویق به استفاده از ثروت منابع مرکز جستجو حرفه ای می باشید.

فارغ التحصیلان این برنامه چه کسانی هستند؟

  • Beth Tinsman '12 MSITM مالک سرویس فنی دولتی دوقلو است، که در سال 1992 تاسیس شد. او در برنامه MSITM شرکت کرده است تا در حال حاضر در زمینه تکنولوژی و بهترین شیوه ها شرکت کند، که می گوید به او کمک می کند تا کسب و کارهای مشتریان خود را با هم هماهنگ کند.
  • David Pearson '10 MSITM یکی از مدیران عملیات گروه خدمات قانون جهانی برای یک شرکت Fortune 100 است. او همچنین چند کلاس علوم کامپیوتر برای سنت آمبروز را می آموزد.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outs ... اطلاعات بیشتر

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outstanding residence halls. اطلاعات محدود