کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات (MS-ITM)

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

مدیران فناوری اطلاعات معاصر (رهبران سازمانی) رهبران سازمانی هستند که دنیای کسب و کار و فناوری اطلاعات را به هم متصل می کنند. آنها رهبران کسب و کار را در کاربرد مداوم و نوآورانه فناوری های اطلاعاتی که موفقیت کسب و کار را به نمایش می گذارند و مجموعه مهارت ها را در یک رشته پیچیده با جنبه های بسیاری کار می کنند، درگیر می کند.

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات (MS ITM) توسط هیئت علمی با تجربه در زمینه فن آوری پیشرفته طراحی شده است تا حرفه ای هایی را که برای موقعیت های بالا در زمینه مدیریت فناوری اطلاعات مناسب هستند، طراحی کند. این مدرک به نیازهای تکنولوژی مدیریت مدرن مدرن مسئول برنامه ریزی، بودجه بندی، طراحی، ادغام و استقرار فن آوری های استراتژیک شرکت و برنامه هایی است که به موفقیت سازمان ها کمک می کند.

برنامه درسی MS ITM در چهار بخش پایه IT قرار دارد:

 1. نرم افزار،
 2. زیر ساخت،
 3. شبکه / ارتباطات، و
 4. داده ها.

این برنامه به این مبانی از دیدگاه معاصر و پیشرو اشاره دارد. مربیان با تجربه گسترده ای در زمینه برخی از شرکت های برتر منطقه خلیج فارس، دوره های آموزشی را به منظور برنامه ریزی استراتژیک بنیاد در حالی که یکپارچه سازی فن آوری های در حال ظهور، به عنوان مثال تجزیه و تحلیل داده های بدون ساختار، خدمات ابر، مجازی سازی، سیستم عامل های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی ارائه می دهد. دانش آموزانی که علاقه خاصی به تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار دارند ممکن است تمرکز در هر یک از این مناطق را انتخاب کنند.

نتایج یادگیری

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات می توانند:
 • چارچوب رشته فناوری اطلاعات را توضیح دهید، شناسایی سازمان های بنیادین و پشتیبانی کننده.
 • با توجه به حمایت IT از اهداف و اهداف استراتژیک، با بحث مدیریت در سطح مدیریت مشارکت کنید.
 • شناسایی و رسیدگی به مسائل مربوط به عملیات داخلی فناوری اطلاعات و ارائه راه حل ها.
 • مشارکت در فرایندهای برنامه ریزی و بودجه بندی برای تمام اجزای IT.
 • استفاده از دانش خود را از سازمان های فناوری اطلاعات برای از بین بردن موانع موجود بین سیلوهای فناوری اطلاعات در محیط کار خود.
 • جامعه کسب و کار خود را در یک گفتگوی معنی دار که منجر به یک مشارکت قوی می شود، به اشتراک بگذارید.
 • ادغام فناوری های جدید و در حال ظهور در هر یک از مولفه های پایه ای فناوری اطلاعات.
 • اعمال دانش به دست آمده در برنامه به اتمام پروژه بزرگ سنگ قبر.

فرمت ها

* دانش آموزان در برنامه کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات بین المللی Cohort، سمینارهای حرفه ای هفتگی را در اختیار شما قرار می دهند و دسترسی به جستجوی جستجوی شغلی را برای آموزش عملی اختیاری (OPT) می پذیرند. Golden Gate University تضمین کار را تضمین نمی کند.

** متقاضیان برنامه بین المللی Cohort MS IT، واجد شرایط دریافت کمک هزینه 4000 $ پس از ورود به برنامه می باشند.

دانش آموزان همگروه از طریق بورس تحصیلی بین المللی GGU واجد شرایط دریافت 2000 $ می باشند.

شرایط پذیرش

غیر کوهورت

دانشجویان برای پذیرش در این برنامه حداقل 30 مدرک کارشناسی در دوره های فناوری اطلاعات و یا سه سال تجربه کارشناسی کامل در بخش IT را داشته باشند. یک مدیر بازرگانی / مهندسی با چهار سال تجربه که شغل آن مستلزم تعامل قابل توجه با فناوری اطلاعات می باشد نیز ممکن است مورد توجه قرار گیرد.

مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری اطلاعات نیاز به تکمیل 33 واحد در برنامه فارغ التحصیل دارد. دوره های بنیاد برنامه ممکن است مطابق با سیاست دانشگاه در مورد اخراج از دوره لغو شود. برای تسهیل برنامه ریزی، دانش آموزان ممکن است قبل از اتمام برنامه پایه به دوره های برنامه پیشرفته اعزام شوند، اما باید دوره های پایه را تا زمانی که 9 واحد در برنامه پیشرفته به دست آورده اند، تکمیل کنید.

کوهورت بین المللی

پذیرش انتخابی و محدود است هر برنامه به دقت توسط کمیته پذیرش هماهنگی دانشکده کسب و کار Ageno Golden Gate University . علاوه بر رعایت تمام الزامات برای پذیرش در مدرسه کسب و کار Ageno، متقاضیان برنامه همبستگی بین المللی برای نشان دادن آمادگی خود برای این برنامه دقیق هستند. متقاضیان باید:

 • به 1 ژوئیه 2018 به Golden Gate University اعتراض کنید.
 • موفقیت GGU امتحان محل تحصیل فارغ التحصیل را با نمره کافی برای لغو کلاس های نوشتن فارغ التحصیل (و یا رد یکی دیگر از امتحان GGU آزمون فارغ التحصیل جایگزین).
 • ارائه رشته های تحصیلی نشان می دهد که او دوره های ریاضیات معادل MATH 20 یا بالاتر با درجه "B" یا بهتر قبل از ثبت نام است.
 • ارائه یک رزومه دقیق منعکس کننده تمام آموزش و پرورش، تمام تجربه کار، و جوایز مرتبط، گواهینامه ها و سایر دستاوردهای.
 • یک بیانیه کتبی از هدف ارائه دهید که به سوالات زیر پاسخ دهد:
  1. چرا متقاضی به لحاظ پیشرفت تحصیلی و حرفه ای مناسب است؟
  2. چه سواد و تجربیاتی متقاضی دارد که احتمال موفقیت در برنامه را نشان می دهد؟
  3. چه شرایطی یا چالش هایی در زمینه پس زمینه متقاضی باید توضیح اضافی (اگر وجود داشته باشد)؟

مصاحبه شخصی ممکن است مورد نیاز باشد و ممکن است به صورت شخصی یا از طریق کنفرانس وب انجام شود.

دانش آموزان بین المللی در هر دو گروه باید زبان انگلیسی داشته باشند. 79 TOEFL یا 6.5 آیلتس یا 57 PTE حداقل امتیاز آزمون است.

تمرکز تجزیه و تحلیل کسب و کار - 9 واحد

تمرکز تجزیه و تحلیل کسب و کار برای حرفه ای مدیریت فناوری اطلاعات طراحی شده است که باید بتواند ابزار و تکنیک های تجزیه و تحلیل داده ها را برای داده های ساخت یافته و غیر ساختاری، استخراج اطلاعاتی که سازمان می تواند برای تصمیم گیری استراتژیک استفاده کند، اعمال کند. دانش آموزانی که این غلظت را مصرف می کنند، به ابزار و تکنیک های تجزیه و تحلیل تخصصی معرفی می شوند.

سه دوره را از لیست زیر انتخاب کنید:
 • MSBA 300 مبانی تجزیه و تحلیل کسب و کار
 • MSBA 305 Business Intelligence
 • MSBA 320 ابزار برای تجزیه و تحلیل کسب و کار
 • MSBA 324 وب و تحلیل اجتماعی
 • MSBA 328 تجسم و ارتباطات از طریق داستان قرون وسطی
آخرین به روز رسانی مارس 2019

درباره این دانشگاه

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares indivi ... اطلاعات بیشتر

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares individuals to lead and serve by providing high-quality, practice-based educational programs in Accounting, Law, Taxation, Business and related professions - as a non-profit institution - in an innovative and challenging learning environment that embraces professional ethics and diversity. اطلاعات محدود
سانفرانسیسکو , ایالات متحده آنلاین , لس آنجلس , سیاتل + 3 بیشتر کمتر