کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات (MS-ITM)

عمومی

شرح برنامه

137358_pexels-photo-1181675.jpeg

برنامه Master of Science در مدیریت فناوری اطلاعات برای متخصصان مشاغل طراحی شده است که می خواهند شغل خود را در سمت هایی مانند مدیر ارشد اطلاعات (CIO) ، مدیر ارشد فناوری (CTO) و مدیر IT پیش ببرند. کلاس ها توسط حرفه ای هایی انجام می شود که در شرکت های اصلی منطقه بی بی نیز در این زمینه فعالیت می کنند. یک محیط کلاس پویا به آموزش مهارت های دنیای واقعی برای کاربرد استراتژیک فناوری اطلاعات کمک می کند - از جمله برنامه های کاربردی مهم فناوری های مانند تجزیه و تحلیل تجارت ، موبایل ، خدمات ابری و رسانه های اجتماعی.

در یک محیط در حال تغییر فناوری پیشرفت کنید

مدیران فناوری اطلاعات معاصر (رهبران سازمانی) رهبران سازمانی هستند که دنیای کسب و کار و فناوری اطلاعات را به هم متصل می کنند. آنها رهبران کسب و کار را در کاربرد مداوم و نوآورانه فناوری های اطلاعاتی که موفقیت کسب و کار را به نمایش می گذارند و مجموعه مهارت ها را در یک رشته پیچیده با جنبه های بسیاری کار می کنند، درگیر می کند.

مهارت های سطح بالا بسازید

کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات (MS ITM) توسط هیئت علمی با تجربه در فن آوری های پیشرو طراحی شده است تا حرفه ای را برای موقعیت های بالا در زمینه مدیریت فناوری اطلاعات توسعه دهد. این مدرک به نیازهای مدرن مدرن مدیریت تکنولوژی حرفه ای مسئول برنامه ریزی، بودجه بندی، طراحی، ادغام و استقرار فن آوری های استراتژیک شرکت ها و برنامه هایی است که به موفقیت سازمان می پردازد.

دانشجویان بین المللی خوش آمدید

دانشجویان بین المللی همچنین از طریق بورسیه تحصیلی بین المللی خوش آمدید GGU ، مجاز به $ 2،000 هستند. دانشجویان برنامه MS Management Management Group از طریق کارآزمایی عملی عملی اختیاری (OPT) به پشتیبانی جستجوی شغل دسترسی خواهند یافت. GGU سمینارهای شغلی هفتگی را برگزار می کند (اما ضمانت شغلی را تضمین نمی کند). درباره دانشجوی بین المللی GGU بیشتر بدانید.

برنامه تحصیلی

دانشجویان برای پذیرش در این برنامه حداقل 30 مدرک کارشناسی در دوره های فناوری اطلاعات و یا سه سال تجربه کارشناسی کامل در بخش IT را داشته باشند. یک مدیر بازرگانی / مهندسی با چهار سال تجربه که شغل آن مستلزم تعامل قابل توجه با فناوری اطلاعات می باشد نیز ممکن است مورد توجه قرار گیرد.

کارشناسی ارشد در مدیریت IT مستلزم تکمیل 33 واحد در برنامه تحصیلات تکمیلی است. دوره های برنامه بنیادی مطابق با خط مشی دانشگاه در مورد چشم پوشی از دوره ها ممکن است لغو شود. برای تسهیل در برنامه ریزی ، دانشجویان ممکن است قبل از اتمام برنامه بنیاد در دوره های برنامه های پیشرفته پذیرفته شوند اما باید زمانی را که نه واحد در برنامه پیشرفته کسب کرده اند دوره های پایه را بگذرانند.

برنامه درسی MS ITM در چهار مؤلفه اساسی فناوری اطلاعات پایه ریزی شده است: 1) نرم افزار ، 2) زیرساخت ها ، 3) شبکه / ارتباطات و 4) داده. این برنامه به این مبانی از منظر معاصر و آینده نگر می پردازد. مربیان با تجربه در زمینه فعلی در برخی از شرکتهای برتر Bay Area دوره هایی را ارائه می دهند که ضمن ادغام فن آوری های نوظهور ، به عنوان برنامه استراتژیک بنیاد ، به عنوان مثال تجزیه و تحلیل داده های ساختاری نشده ، سرویس های ابری ، مجازی سازی ، سیستم عامل های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی می پردازند. این برنامه یک برنامه درجه تعیین شده از طریق STEM است.

کل واحد ها - 30

برنامه بنیاد - 3 واحد (در کل واحدها گنجانده نشده است)

دوره برنامه پایه باید قبل از ثبت نام در هر یک از دوره های برنامه 300 سطح پیشرفته تکمیل یا در حال انجام باشد.

 • تجزیه و تحلیل داده ها برای مدیران

برنامه پیشرفته - 30 واحد

دانشجویان باید ITM 300 را در شش واحد اول برنامه تکمیل کنند. ITM 300 ضروری برای دوره های زیر است: ITM 304 ، ITM 316 و ITM 318.

دوره های اصلی - 24 واحد

 • مدیریت IT و تحول دیجیتال در شرکت تجاری
 • مدیریت ساختار داده ها
 • رهبری مهندسی نرم افزار
 • مدیریت شبکه و زیرساخت
 • امنیت ، حریم خصوصی و انطباق
 • مدیریت و رهبری
 • کار تیمی در سازمانها
 • مدیریت چابک برای مدیر پروژه

دوره Capstone - 3 واحد

یکی از موارد ذیل را برگزینید:

 • برنامه ریزی استراتژیک فناوری اطلاعات ، سازمان و رهبری
 • کارآموزی: مدیریت فناوری اطلاعات

دوره انتخابی - 3 واحد

یکی از موارد ذیل را برگزینید:

 • تغییر پیچیده پیشرو
 • تصمیم گیری سازگار

شرایط پذیرش

دانشجویان برای پذیرش در این برنامه حداقل 30 مدرک کارشناسی در دوره های فناوری اطلاعات و یا سه سال تجربه کارشناسی کامل در بخش IT را داشته باشند. یک مدیر بازرگانی / مهندسی با چهار سال تجربه که شغل آن مستلزم تعامل قابل توجه با فناوری اطلاعات می باشد نیز ممکن است مورد توجه قرار گیرد.

نتایج یادگیری

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات می توانند:
 • چارچوب رشته فناوری اطلاعات را توضیح دهید، شناسایی سازمان های بنیادین و پشتیبانی کننده.
 • در مباحث مربوط به سطح مدیریت که از خطوط فناوری اطلاعات عبور می کند ، شرکت کنید.
 • موضوعات مرتبط با هر یک از زمینه های کاربردی فناوری اطلاعات را شناسایی کرده و راه حل هایی را ارائه دهید.
 • درگیر در فرآیندهای برنامه ریزی و بودجه ریزی برای هر یک از مؤلفه های اساسی فناوری اطلاعات.
 • استفاده از دانش خود را از سازمان های فناوری اطلاعات برای از بین بردن موانع موجود بین سیلوهای فناوری اطلاعات در محیط کار خود.
 • جامعه تجاری خود را درگیر گفتگوهای معنادار در مورد راه حلهای ممکن برای مشکلات IT / مشاغل کنید.
 • ادغام فناوری های جدید و در حال ظهور در هر یک از مولفه های پایه ای فناوری اطلاعات.
 • فرآیندهای تحول دیجیتال و مهندسی مجدد تجارت را شرح دهید.
 • رویکردهای مدرن مهندسی نرم افزار را برای حداقل محصول مناسب ، CI / CD ، خود مقیاس گذاری و مهندسی قابلیت اطمینان سایت توضیح دهید.
 • نشان دادن توانایی و رهبری عملکردهای معمول مدیریت عملیاتی فناوری اطلاعات از جمله ابزارهای PMP ، ITIL ، نظارت بر SLA ، حسابرسی سازگاری ، ریسک و مدیریت امنیتی.

137359_pexels-photo-340152.jpeg

بورس تحصیلی بین المللی

Golden Gate University از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کند و بورسیه می کند و برای همه دانشجویان بین المللی واجد شرایط که در یک برنامه کارشناسی ارشد ثبت نام می کنند ، در دانشکده تجارت ، دانشکده حسابداری یا دانشکده مالیاتی برادن ثبت نام می کنیم. دانشجویان پذیرفته شده که قبلاً در Golden Gate University شرکت نکرده اند و معیارهای پذیرش را برآورده نمی کنند ، از طریق فرآیند پذیرش بطور خودکار برای بورس تحصیلی یا کمک هزینه دانشجویی بین المللی در نظر گرفته می شوند. برای سال تحصیلی 2020-2021 ، تعداد محدودی بورسیه تحصیلی در هر یک از مقوله های زیر اهدا می شود:

محققان رئیس جمهور بین المللی - 15،000 دلار

دانش آموزان پذیرفته شده که لیسانس خود را با حداقل معدل 3.5 نمره تجمعی کسب کرده اند (CGPA) و نشان دهنده مهارت زبان انگلیسی هستند که با حداقل تافل نمره 90 ، نمره دوولینگو 120 ، PTE از 65 ، یا کامپوزیت آیلتس 7.5 با هیچ نمره زیر نمره ای کمتر از 6.5 در نظر گرفته نمی شود. دانشجویانی که بعد از اخذ مدرک لیسانس مدرک دانشگاهی کسب کرده اند با استفاده از معدل نمره تجمعی و تسلط به زبان انگلیسی همانطور که در بالا ذکر شد ، در نظر گرفته می شوند. یک محقق رئیس جمهور بین المللی واجد شرایط دریافت 15،000 دلار برای تکمیل مدرک خود ، 5000 دلار در هر ترم تا 3 دوره متوالی است.

محققان بین المللی دین - 12،000 دلار

دانش آموزان پذیرفته شده که لیسانس خود را با حداقل معدل 3.3 نمره نمره تجمعی (CGPA) کسب کرده و تسلط به زبان انگلیسی را نشان می دهند همانطور که با حداقل نمره TOEFL 85 ، گواهی نمره Duolingo از 115 ، PTE از 62 یا کامپوزیت IELTS از 7.0 بدون زیر نشان می دهد. امتیاز کمتر از 6.0 در نظر گرفته خواهد شد. دانشجویانی که بعد از اخذ مدرک لیسانس مدرک دانشگاهی کسب کرده اند با استفاده از معدل نمره تجمعی و مهارت زبان انگلیسی همانطور که در بالا ذکر شد ، در نظر گرفته می شوند. یک بورس تحصیلی بین المللی مجاز به دریافت 12،000 دلار برای تکمیل مدرک خود ، 4000 دلار در هر ترم برای 3 دوره متوالی است.

کمک هزینه گراند - 3000 دلار

دانش آموزان پذیرفته شده که لیسانس خود را با حداقل معدل نمره انباشته 3.0 (CGPA) به دست آورده اند و نشان دهنده مهارت زبان انگلیسی هستند ، همانطور که با حداقل نمره TOEFL 79 ، مشهود است ، نمره دوولینگو 100 ، PTE از 57 یا کامپوزیت آیلتس 6.5 در نظر گرفته خواهد شد . دانشجویانی که بعد از اخذ مدرک لیسانس مدرک دانشگاهی کسب کرده اند با استفاده از معدل نمره تجمعی و تسلط به زبان انگلیسی همانطور که در بالا ذکر شد ، در نظر گرفته می شوند. کمک هزینه استقبال ما یک جایزه 3 هزار دلاری است که در اولین دوره ثبت نام برای شهریه اعمال می شود.

برای هر یک از بورسیه های ذکر شده در بالا در نظر گرفته می شود:

 • دانشجویان باید تا 15 ژوئن برای پاییز 2020 و 1 اکتبر برای پذیرش بهار 2021 برنامه های خود را کامل و آماده بررسی کنند.
 • این دانشجو باید یک دانشجوی بین المللی باشد که با استفاده از ویزای F یا وارد کشور خود وارد کشور شده است. دانشجویانی که در ویزای J تحصیل می کنند واجد شرایط دریافت این بورسیه ها یا کمک هزینه ها نیستند.
 • دریافت کنندگان بورس تحصیلی رئیس جمهور و دین باید به طور مداوم در 9 یا بیشتر واحد ثبت نام کنند و پیشرفت تحصیلی رضایت بخش را حفظ کنند همانگونه که با دستیابی و حفظ معدل تجمعی درجه 3 یا بالاتر در هر ترم ثبت نام مشهود است. این بورسیه ها حداکثر برای سه دوره متوالی (3) قابل تمدید است.
 • دانشجویان فقط ممکن است یک بورس تحصیلی یا کمک هزینه دریافت کنند. به طور خاص ، دریافت کنندگان بورس تحصیلی رئیس جمهور و دین واجد شرایط دریافت کمک هزینه یا کمک هزینه ارجاع فارغ التحصیلان نیستند.

پیش از صدور اسناد واجد شرایط ویزا (معمولاً به عنوان I-20 شناخته می شود) مبلغ شهریه 1000 دلار برای همه دانشجویان پذیرفته شده لازم است. واریز به شهریه ترم اول اعتبار دارد و قابل استرداد نیست. سپرده های شهریه باید تا تاریخ های زیر پرداخت شود یا دانشجویان بورس های تحصیلی را از دست می دهند:

 • برنامه اولویت تحصیلی بورس های تحصیلی پاییز 2020 15 ژوئن سال 2020 بود اما GGU هنوز برنامه هایی را پذیرفته است.
 • بهار 2021admission - سپرده های کمک درسی باید تا ماه اکتبر 31 پرداخت می شود.

ثبت نام خود را ممکن است بر صلاحیت بورس تحصیلی شما تأثیر گذارد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاور ثبت نام خود صحبت کنید.

___

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً بروشور ما را در اینجا ببینید .

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares indivi ... اطلاعات بیشتر

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares individuals to lead and serve by providing high-quality, practice-based educational programs in Accounting, Law, Taxation, Business and related professions - as a non-profit institution - in an innovative and challenging learning environment that embraces professional ethics and diversity. اطلاعات محدود
سانفرانسیسکو , ایالات متحده آنلاین , لس آنجلس , سیاتل + 3 بیشتر کمتر