کارشناسی ارشد مدیریت فرآیند تجارت (BPM)

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

CORONAVIRUS UPDATE: اقدامات دیگری برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام می شود. اکثر سخنرانی های ما بصورت آنلاین برگزار می شود در حالی که دانشجویانی که در کلاسهای دانشگاه شرکت می کنند توسط ماسکهای اجباری و فاصله اجتماعی محافظت می شوند. با توجه به ماهیت نامشخص بیماری همه گیر ، ما نمی توانیم تعیین کنیم که آیا این اقدامات در سال تحصیلی آینده م effectثر است. ما از دستورالعمل های ارائه شده توسط مقامات پیروی خواهیم کرد تا از محیط بین المللی برای دانشجویان بین المللی خود اطمینان حاصل کنیم.

مدیریت فرآیند کسب و کار (BPM) در بین سه مسیر تخصصی تحت مدیریت کارشناسی ارشد است ، که یک برنامه کارشناسی ارشد بین المللی یک ساله (به زبان انگلیسی) است که دانشجویان را برای حرفه ای در محیط های پویا و بین المللی تجارت آماده می کند.

این برنامه بر رویارویی دانشجویان با مشکلات استراتژیک کسب و کار برای آشنایی آنها با کلیه جنبه های اصلی تجارت است. این برنامه برای فارغ التحصیلان لیسانس و کارشناسی ارشد طراحی شده است که هدف آنها گسترش دامنه مدیریت بین المللی و همچنین تعمیق دانش و توانایی های آنها در مدیریت فرآیند تجارت (BPM) ، استراتژی و مدیریت نوآوری (SIM) یا استراتژی بازاریابی بین المللی (IMS) است. - سه آهنگ تخصصی برنامه.

این برنامه نه تنها برای دانشجویان (کسب و کار) اقتصادی بلکه برای فارغ التحصیلان دانشگاه در زمینه های غیر اقتصادی مانند مهندسین، وکلا، روانشناسان و غیره اعمال می شود.

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت قصد دارد صلاحیت های زیر را توسعه دهد:

 • فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت قادر به شناسایی و تخریب مشکالت پیچیده کسب و کار است که از هر دو سازمان و منشاء استراتژیک حاصل می شود.
 • فارغ التحصیل قادر به ارزیابی، انتخاب و استفاده از روش ها، ابزار و تکنیک های مناسب برای تجزیه و تحلیل مشکلات کسب و کار پیچیده می باشد تا بتواند به طور دستی، توصیه های با کیفیت بالا برای بهبود تصمیمات تاکتیکی و استراتژیک بهبود یابد.
 • فارغ التحصیل قادر به دفاع از گزینه های مناسب و با کیفیت استراتژی کسب و کار بر اساس دلایل آنها است.
 • فارغ التحصیل قادر به ترجمه تصمیمات استراتژیک به اهداف سطح پایین و شاخص های عملکرد کلیدی است.
 • فارغ التحصیل قادر به کار در یک زمینه چند ملیتی و بین رشته ای است ، با نگرشی که منعکس کننده عناصر زیر باشد: تأمل انتقادی ، استدلال سازنده ، ارتباط حرفه ای ، همکاری کارآمد ، خود مدیریتی مؤثر ، رفتار اخلاقی و پایداری.

مدیریت فرآیند تجارت (BPM)

عمده مدیریت فرایندهای تجاری (BPM) با تأکید بر فرآیندهای تجاری ، بر نقش مدیریتی و شرکتی سیستمها و فناوریهای اطلاعات و اطلاعات در دنیای شرکتها متمرکز است. این برنامه به شیوه مدیریت فرصت ها و تهدیدات خاص در این زمینه می پردازد. فارغ التحصیلان از تعامل بین داده ها ، فرایندها ، سیستم های اطلاعاتی و نحوه ایجاد فناوری های جدید اطلاعات ، فرصت های جدیدی را برای فرآیندهای تجاری چند منظوره ایجاد می کنند. فارغ التحصیلان با ارائه مجموعه گسترده ای از متدولوژی ها و تکنیک ها برای استفاده در یک فرایند فرآیند ، به تجزیه و تحلیل مشکلات و تأمل انتقاد در موقعیت ها آموزش می دهند. سرانجام ، فارغ التحصیلان یاد می گیرند که چگونه سیستم های اطلاعاتی و فناوری می توانند از استراتژی سوخت ، نوآوری و مدل های جدید تجاری در یک بستر بین المللی پشتیبانی و پشتیبانی کنند.

برنامه تحصیلی

دوره های اصلی

 • مدل سازی کسب و کار
 • رهبری و سرمایه انسانی
 • برنامه های کاربردی در مدل سازی کسب و کار

دوره های تخصصی: مدیریت فرآیند تجارت

 • سیستم های ERP
 • تجزیه و تحلیل هزینه و منافع
 • مدیریت IT ، ریسک و انطباق
 • مدل سازی فرایندهای تجاری
 • پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

شرایط پذیرش

Hasselt University بر اساس سوابق تحصیلی و مدارک تحصیلی قبلی خود دانشجویان را بطور جداگانه ارزیابی می کند. الزامات عمومی دلالت بر شرایط دیپلم و شرایط زبان می کند. هیئت آزمون این برنامه هر برنامه را بطور جداگانه با توجه به سوابق تحصیلی متقاضی ارزیابی می کند. بسته به شرایط قبلی ، ممکن است مجبور شوید یک برنامه مقدماتی را تکمیل کنید.

الزامات دیپلم

مستقیما پذیرفته شد:

 • دارندگان (حداقل) لیسانس دانشگاهی در مدیریت بازرگانی ، مدیریت ، اقتصاد تجاری یا مهندسی تجارت یک دانشگاه اتحادیه اروپا.

مشروط به پذیرش:

 • دارندگان مدرک دانشگاهی خارجی در رشته های مدیریت ، تجارت یا اقتصاد که حداقل پس از 180 اعتبار ECTS (یا سه سال تحصیل تمام وقت) در دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی اعطا شده باشد ، می توانند به طور مستقیم پذیرفته شوند و یا ممکن است ملزم به گرفتن آن شوند. (بخشی از) برنامه مقدماتی. کمیته امتحان درخواستها را بصورت جداگانه ارزیابی می کند.

در برنامه آماده سازی پذیرفته شده است:

 • دارندگان مدرک دانشگاهی در رشته ای متفاوت از رشته های ذکر شده در بالا ، حداقل پس از 180 اعتبار ECTS (یا سه سال تحصیل تمام وقت) در دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی اعطا می شوند. کمیته امتحان درخواست های فردی را در مورد اینکه آیا معافیت جزئی از برنامه مقدماتی داده می شود ارزیابی می کند.
 • دارندگان مدرک غیر آکادمیک در زمینه های اقتصاد ، تجارت یا مدیریت پس از حداقل 180 اعتبار ECTS (یا سه سال تحصیل تمام وقت) در یک موسسه رسمی آموزش عالی. کمیته امتحان ارزیابی می کند که آیا این مدرک در رشته های ذکر شده مناسب است یا خیر؟

تصمیماتی درباره پذیرش توسط هیئت آزمون برنامه اتخاذ می شود.

الزامات زبان

 • مهارت های زبان انگلیسی (اعم از کتبی و گفتاری) باید با نمره اخیر در آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL مبتنی بر اینترنت: نمره 80-90) یا سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی (سیستم کلی آیلتس 6.5) تأیید شود. و یا هر آزمون مهارت شناخته شده ای

نحوه ثبت نام

پیش ثبت نام آنلاین اجباری است. هیئت امتحان فقط پرونده های درخواستی را بطور کامل تکمیل می کند پرونده برنامه شامل موارد زیر است:

 1. فرم درخواست کامل تکمیل شده
 2. فتوکپی از دیپلم ها یا گواهینامه های به دست آمده به زبان اصلی.
 3. عکس گذرنامه اخیر.
 4. ترجمه دیپلم (های) دانشگاه به زبان انگلیسی توسط یک مترجم رسمی.
 5. نسخه های سخت چاپ شده از نسخه های اصلی سوابق ترجمه شده برای کلیه برنامه های تکمیل شده در سطح دانشگاه. دانشگاه مبدا باید متن سوابق و بیانیه ای به زبان انگلیسی را ارائه دهد که توضیح می دهد چگونه می توان علائم ارزیابی را به سیستم های استاندارد ایالات متحده یا سیستم ECTS استاندارد EU تبدیل کرد. ترجمه انگلیسی رونوشت سوابق باید توسط یک مترجم رسمی انجام شود.
 6. مهارت های زبان انگلیسی باید تأیید شود (به الزامات زبان مراجعه کنید)
 7. گواهینامه APS برای همه دانشجویان PR روابط عمومی چین (برای ویزای دانشجویی). هزینه تمام دانشجویان چینی ثبت نام شده در Hasselt University بازپرداخت می شود.

آخرین مهلت ارسال

 • دانشجویان EEA: 1 اوت
 • دانشجویان بلژیکی: اول سپتامبر
 • دانشجویان غیر EEA: 1 آوریل

متقاضیان در اسرع وقت از تصمیم هیئت آزمون مطلع می شوند. از متقاضیانی که در این برنامه پذیرفته شده اند ، خواسته می شود تا درخواست خود را تأیید و شهریه را پرداخت کنند.

شهریه سالانه

 • دانش آموزان EEA
  • 238.3 € 11،40 € به ازای اعتبار ECTS = 922،3 € * در سال برای 60 ECTS
 • دانشجویان غیر EEA
 • 238.3 € 11،40 € به ازای اعتبار ECTS = 922،3 € * در سال برای 60 ECTS
 • هزینه بیمه اجباری 40 یورو در ماه

شهریه برنامه مقدماتی و پل زدن بستگی به تعداد اعتبارات ECTS مورد نیاز برای بدست آوردن دارد.

* شهریه سالانه بررسی می شود. به شما توصیه می شود برای به روزترین اطلاعات مربوط به شهریه ، به وب سایت ما مراجعه کنند.

بیمه سلامت

پوشش کامل دوره اقامت در بلژیک ، از روز ورود ، بیمه درمانی برای کلیه دانشجویان غیرآژانس اجباری است. مبلغ حق بیمه در هر سال 360 یورو است. حق بیمه بیمه درمانی باید همراه با شهریه پرداخت شود. اطلاعات مربوط به هزینه های زندگی را می توان در وب سایت ما یافت.

پرداخت

از متقاضیانی که توسط هیئت آزمون در برنامه پذیرش شده اند خواسته می شود تا درخواست خود را تأیید و شهریه را پرداخت کنند. ثبت نام دانشجویان بین المللی فقط پس از پرداخت شهریه ، اضافه شده با حق بیمه بیمه درمانی (فقط برای دانشجویان غیر EEA) امکان پذیر است. پرداخت به صورت نقدی یا کارت اعتباری امکان پذیر نیست. تا زمانی که یک دانش آموز تمام هزینه های ثبت نام نشده را پرداخت نکرده باشد ، ثبت نام به حالت تعلیق در می آید.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

Hasselt University is a young, dynamic centre of expertise for teaching, research and service provision. It regards it as its social responsibility to contribute actively to a sustainable and innovati ... اطلاعات بیشتر

Hasselt University is a young, dynamic centre of expertise for teaching, research and service provision. It regards it as its social responsibility to contribute actively to a sustainable and innovative region. It aspires to be a hub in this innovation web. اطلاعات محدود
هاسلت , دیپنبیک + 1 بیشتر کمتر