کارشناسی ارشد مدیریت سلامت

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد برنامه مدیریت سلامت در درجه اول برای ورود و در سطح میانی مدیران خدمات بهداشتی که نیاز به به منظور دستیابی به اهداف حرفه ای خود را افزایش شایستگی های مدیریتی و کسب و کار طراحی شده است. با وجودی که برنامه در درجه اول برای کسانی که مشغول به کار در تنظیمات سرویس های بهداشتی برای حدود سه سال در نظر گرفته شده، ترتیبات فرد ممکن است برای افراد با اجاره داری کوتاه تر و همچنین کسانی که اشتغال قبلی در بخش بهداشت و درمان برخوردار نمی توسعه یافته است.

این دوره از مطالعه بر روی کاربردهای عملی از هر دو کسب و کار و خدمات بهداشتی درمانی زمینه های دانش، تمرکز دارد. تاکید بر توسعه مهارت های رهبری که لازم است به رشد در سرعت در حال تغییر و اغلب فوق العاده پیچیده شرکت خدمات بهداشتی از 21 قرن است قرار داده، هر دو در داخل ایالات متحده و بین المللی.

محتوای MHA، گرفته شده از طیف گسترده ای از منافع انضباطی، به طور خاص به محیط زیست خدمات بهداشتی با تمام ابعاد عملیاتی و سیاسی چند وجهی آن هدف قرار دادند. ملاحظات مدیریتی، مالی، قانونی و اخلاقی بنیادی را در اکثر دوره ها در برنامه درسی می باشد.
کارشناسی ارشد برنامه مدیریت سلامت حفظ کیفیت علمی بالا، بر کاربردهای عملی، فراهم می کند و گزینه های انعطاف پذیر و راحت مطالعه هر دو در محیط کلاس درس سنتی و از طریق اینترنت. دانش آموختگان دانش و مهارت های لازم برای پیشرفت حرفه ای قابل توجه در طیف گسترده ای از تنظیمات مرتبط با سلامت داشته باشد.

آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

دانشگاه پیفیرف اولین بار در سال 1885 درهای خود را به عنوان یک مؤسسه مأموریتی تأسیس کرد تا آموزش و پرورش را برای دانش آموزانی که فرصتی برای یادگیری رسمی داشتند، فراهم آورد. در طول سالها تغییر زیادی کرد ... اطلاعات بیشتر

دانشگاه پیفیرف اولین بار در سال 1885 درهای خود را به عنوان یک مؤسسه مأموریتی تأسیس کرد تا آموزش و پرورش را برای دانش آموزانی که فرصتی برای یادگیری رسمی داشتند، فراهم آورد. در طول سالها تغییر زیادی کرده است، اما Pfeiffer تاکید بر اصول «خدمات قبل از خود» که در آن ساخته شد. درست است که تاریخ ما، Pfeiffer یکی از بالاترین اولویت های خود را در زمینه ی مقرون به صرفه قرار داده و با محدودیت های مالی با دانش آموزان کار می کند. بیش از 90 درصد از دانش آموزان پفی فورف نوعی از کمک مالی را دریافت می کنند. تاکید Pfeiffer همچنان رهبری بنده است. سه حوزه که دانشگاه در پی آن رشد و پیشرفت شخصی و دانش آکادمیک برای دانش آموزان است، خدمات مسیحی، خدمات و یا آموزش های مشارکتی و توسعه برنامه های مشترک است. برنامه رهبران پانزدهمین کنفرانس Pfeiffer's Bonnner که از طریق آنها دانش آموزان تحصیلات تحصیلی را بر اساس ساعات کار اجتماعی دریافت می کنند، بزرگترین در کشور است. دانشجویان ما در سراسر پروژه های مختلف خدمات اجتماعی در طول سال شرکت می کنند، از جمله آموزش و راهنمایی در مدارس منطقه، ایجاد خانه های خانه های انسانی برای خانه های انسانی، داوطلبانه در خانه های سالمندان و ارائه خدمات به هر تعداد از سازمان های غیرانتفاعی محلی. بسیاری از دانشجویان ما نیز در سفرهای ماموریت های تعطیلات و تعطیلات بهار جایگزین می شوند که در سال جاری دانشجویان فلوریدا را به طوفان و یک سفر آینده به کوبا تبدیل کرده است. آزمایشگاهی جدید آزمایشگاه علمی جدید، سالن اقامت جدید و یک بخش کاملی تبدیل شده به سمت جنوب دانشگاه ادامه یافته است تا محوطه دانشگاهی که قبلا دانشجویان آن را ارتقا داده است ادامه داشته باشد. هدف Pfeiffer آموزش شهروندی است. اگر شما یک دانش آموز هستید که به دنبال یک آموزش است که به شما کمک می کند شخصا و به لحاظ علمی به شما کمک کند، Pfeiffer برای شما مناسب است. اطلاعات محدود