کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز / کارشناس اجرایی مدیریت ساخت و ساز

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

برنامه مدیریت ساخت و ساز در SoA طراحی شده است برای گسترش گزینه های آموزشی و حرفه ای برای فارغ التحصیلان ما، با ارائه یک برنامه درسی انعطاف پذیر، انعطاف پذیر و وضعیت تحصیلی است که دانش آموزان را با دانش، رشته و مهارت های قابل فروش برای ایجاد رهبران آینده طراحی و سازمان های مربوط به ساخت و ساز در سراسر جهان.

دو درجه ارائه می شود. کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز طراحی شده است به منظور ارتقاء فرصت های آموزشی و حرفه ای برای فارغ التحصیلان معماری، مهندسی و برنامه های ساخت و ساز با گسترش دانش و مهارت های طراحی و ساخت محیط زیست ساخته شده است. برای متخصصان با تجربه حرفه ای که تلاش می کنند فرصت های شغلی خود را ارتقاء دهند، مدیر اجرایی مدیریت ساخت و ساز در دسترس است.

کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز (MCM) یک برنامه 36 اعتباری بین رشته ای است و برای فارغ التحصیلان رشته های معماری ، مهندسی و برنامه های مرتبط با ساخت و ساز باز است. برنامه درسی گزینه های تحصیلی و شغلی دانشجویان را گسترش می دهد. دانش و تجربه رسمی در مدیریت پروژه و ساخت و ساز بسیار مورد توجه شرکت های معماری و مهندسی ، شرکت های ساختمانی و توسعه دهندگان املاک و مستغلات است. مدرک STEM تعیین شده است که به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد تا حداکثر 36 ماه پس از فارغ التحصیلی از OPT استفاده کنند.

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز (EMCM) برای حرفه ای های انجام شده در صنعت طراحی و ساخت و ساز آماده است تا حرفه ای خود را به سطح بعدی برساند.

"برنامه هایی مانند کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز میامی، نیروی حیاتی و آینده صنعت ما هستند. بیشتر و بیشتر ما نیاز به حرفه ای جوان، با استعداد و واجد شرایط برای حمایت از همه کار هیجان انگیز اینجا در میامی و در سراسر منطقه فلوریدا جنوبی. همکاری ما با برنامه مدیریت کارشناسی ارشد ساخت و ساز میامی است با فرصت ها رسیده است و نزدیک با برنامه کارآموزی بالفور بیتی هماهنگ شده است. این یک زمان هیجان انگیز برای ساختن است و ما منتظر است تا با استعداد باورنکردنی که از این برنامه به دست می آید کار کند. "

اسکات اسکیدسکی

رئیس جمهور | بلفورت بیتی

118532_1.jpg

گواهی نامه

برنامه MCM با داشتن اساتید ، امکانات و پشتیبانی حرفه ای بهترین جنبه های یک نهاد دانشگاهی را به شما می دهد. در عین حال ، این برنامه تجربیات دست و عملی را در دنیای واقعی ارائه می دهد. این ترکیب به شما امکان می دهد بلافاصله فارغ التحصیلی شروع به افزودن ارزش به محل کار کنید. "

آریل نیوفیلد

کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز

کلاس 2018

120669_Keystone-StudentsandChristian002.jpg

چرا مدیریت ساخت و ساز در مدرسه معماری؟

فرهنگ مدرسه

دانشکده معماری دانش آموزان یک فرهنگ منحصر به فرد را با تمرکز بر خلاقیت، همکاری، ارتباطات و تفکر انتقادی ارائه می دهد. فرهنگ ما از یادگیری قرن بیست و یکم با استفاده از تکنولوژی در فضاهای یادگیری انعطاف پذیر که دانش آموزان بر یادگیری مبتنی بر پروژه و تجربه عملی تمرکز می کنند، از یادگیری بهره می برد.

یادگیری مبتنی بر پروژه

دانش آموزان در معرض یادگیری در زمینه های مرتبط و واقعی جهان هستند که به وسیله کارشناسان و متخصصین در سطح این رشته هدایت می شوند.

شراکت صنعت

برنامه مدیریت کارشناسی ارشد ساخت و ساز توسط یک هیئت مشاوره صنعت ستاره تشکیل شده از رهبری بالایی از مهمترین بازیکنان در صنعت پشتیبانی می کند. علاوه بر فرماندهی ماموریت و اهداف برنامه، اعضای مربیان دانش آموزان و ارائه تجربه ی یادگیری عملی را از طریق کارآموزی و تمرین در سازمان های خود ارائه می کنند.

چشم انداز کار

اداره آمار کار 11.1 درصد رشد اشتغال را برای مدیران ساخت و ساز بین سال های 2016 تا 2026 پیش بینی می کند. در آن دوره، 44 هزار و 800 شغل باید باز شود.

مدیران ساختمانی در سال 2017 مبلغ 91.370 دلاری را به مبلغ 91. 370 دلار به دست آوردند. 25 درصد از بهترین پرداخت ها سالانه 121.570 دلار درآمد داشتند، در حالی که 25 درصد با درآمد کم، 69.470 دلار بود.

مأموریت

ماموریت این برنامه این است که گزینه های آموزشی و حرفه ای را برای فارغ التحصیلان ما گسترش دهد و یک برنامه جامع، انعطاف پذیر و پیشرفته ای را ارائه دهد که دانشجویان را با دانش، رشته و مهارت های قابل فروش آماده می کند تا رهبران آینده طراحی و ساخت و ساز شوند. سازمان های مرتبط در سراسر جهان. دانشآموزان به عنوان رهبران صنعتی آینده، تشویق میشوند تا به چالشهای اجتماعی، اقتصادی و زیستمحیطی مرتبط با صنعت ساخت و ساز کمک کنند و مشارکت معناداری در شکل دادن به محیط زیست ایجاد کنند.

چشم انداز

این برنامه متعهد به داشتن رهبر در پیشرفت و انتشار دانش دانش طراحی و ساخت و ساز در سطح جهانی است. به عنوان مربیان مردان و زنان که فرایندهای ساخت محیط زیست را تسهیل، رهبری و پیاده سازی می کنند. ما دانشجویان ما را به عنوان رهبران صنعت آینده تشویق می کنیم تا به چالش های اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی در معرض صنعت ساخت و ساز و کمک های معنی دار در شکل دادن به محیط زیست بپردازیم.

ارزشهای اصلی

ما به ارزش دانش، به دست آمده از تجربه و مواجهه با مشکلات دنیای واقعی و اهمیت توسعه مهارت ها در مدیریت و اهمیت توسعه مهارت ها در مدیریت، رهبری، تفکر انتقادی، تعامل، مسئولیت اجتماعی و همکاری در صنعت ساخت و ساز . ما معتقدیم که این مهارت ها برای تحویل محیط زیست ساخته شده بیش از استانداردهای زمان، پول و عملکرد بسیار مهم است.

ما ارزش همکاری و مشارکت با ذینفعان صنعت را برای کشف راه حل هایی که باعث بهبود کارایی در صنعت و ارتقاء تکنیک های پیشرفته و تکنولوژی پیشرفته و افزایش مشارکت دانش آموزان و دست اندرکاران در دانشگاه ها و فعالیت های غیر برنامه درسی می شود، ارزش می گذاریم.

ما بر این باوریم که یادگیری در فارغ التحصیلی متوقف نمی شود. ابتکارات یادگیری مادام العمر کلید رشد اقتصادی، بحث و موفقیت کلی این صنعت است.

href = "https://mcm.arc.miami.edu/index.html

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains v ... اطلاعات بیشتر

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains visionary practitioners who pursue architecture as a combination of civic art and building science. اطلاعات محدود