کارشناسی ارشد مدیریت زیست محیطی / کارشناسی ارشد در علوم زیست محیطی استفاده از زمین پایدار و مدیریت منابع طبیعی (sluse-M) برنامه های درسی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد مدیریت محیط زیست / کارشناسی ارشد محیط زیست پایدار استفاده از زمین و مدیریت منابع طبیعی (SLUSE-M) برنامه های رشته SLUSE-مالزی (SLUSE-M) برنامه است برای حرفه ای ها و فارغ التحصیلان تازه کار برای ارتقاء استفاده پایدار از زمین طراحی شده و مدیریت منابع طبیعی در مالزی و دیگر کشورهای در حال توسعه در این منطقه است. این برنامه در مدل و برنامه های مشابه آغاز شده توسط یک کنسرسیوم دانمارکی دانشگاه به اجرا در موازی.

چارچوب همکاری

برنامه SLUSE-مالزی (SLUSE-M) در مفهوم مشابه است که از توسعه داده شد در حال SLUSE-دانمارک (SLUSE-D) که در آن UNIMAS یک همکار است.

برنامه برنامه

فعالیت های کلاس و دستورالعمل مانند سخنرانی، ارائه ها و مباحث مربوط به آنها در تعطیلات آخر هفته (شنبه و یکشنبه) انجام شده است.کلاس ها در طول تعطیلات آخر هفته انجام که ما را در نظر میگیرد به نیازهای دانش آموزان که بیشتر مردم کار حرفه ای است.

ساختار برنامه

ساختار SLUSE-M شامل سه قسمت عمده، یعنی: الف) مشترک SLUSE ماژول (15 واحد) ب) مشترک تجربی ماژول (9 اعتبار)، و ج) UNIMAS هسته ماژول (18 واحد).

COURSE FIELD مشترک (JFC) به عنوان INTERNATIONAL کار برنامه FIELD

JFC نظر گرفته شده است یکی از برجسته از برنامه SLUSE که در آن دانش آموزان فرصت به درخواست کلاس درس دانش میان رشته ای خود را در روش شناسی پژوهش در زمینه زندگی واقعی مشکلات / مسائل در حالی که اجازه می دهد برای قرار گرفتن در معرض فرهنگی و گفتمان علمی بین دانشجویان بین المللی و مالزی داده می شود .

چه کسی باید درخواست؟

برنامه SLUSE-M است برای نامزدهای زیر طراحی شده است: الف) دانش آموختگان و متخصصان درگیر در منابع و مدیریت زیست محیطی. ب) پرسنل ارشد دولتی که وظایف در حال حاضر اختصاص داده به طور مستقیم به منابع و حفاظت از محیط زیست با میل به بهبود مهارت های خود و بالا بردن دانش خود را در منابع و مدیریت زیست محیطی مرتبط هستند؛ و ج) عموم مردم با مدرک کارشناسی مرتبط که مایل به یادگیری و یا به روز رسانی دانش خود را در منابع و مدیریت زیست محیطی.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Universiti Malaysia Sarawak (UNIMAS), Malaysia's eighth university was officially incorporated on 24 December 1992. A university that is contemporary in character and forward-looking in outlook, it is ... اطلاعات بیشتر

Universiti Malaysia Sarawak (UNIMAS), Malaysia's eighth university was officially incorporated on 24 December 1992. A university that is contemporary in character and forward-looking in outlook, it is committed in providing the nation with leaders, managers, scientists and technical specialists as well as thoughtful citizens who are capable of handling the complex challenges of our common future - confidently, competently, and creatively. اطلاعات محدود