کارشناسی ارشد مدیریت زنجیره تامین (TriContinent)

Kühne Logistics University - KLU

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد مدیریت زنجیره تامین (TriContinent)

Kühne Logistics University - KLU

این استاد منحصر به فرد در برنامه مدرک مدیریت زنجیره تامین، رویکرد مدیریت زنجیره تامین را از منظر یکپارچه سازی که شامل اقتصاد، عملیات، تدارکات، مدیریت ریسک، رهبری و فناوری اطلاعات است، مد نظر قرار می دهد. این برنامه واقعا جهانی در سه قاره اتفاق می افتد. دانش آموزان ترم اول در هامبورگ (آلمان)، ترم دوم در شانگهای (چین) و ترم سوم در ناکسویل (تنسی، ایالات متحده آمریکا) را صرف خواهند کرد. ترم نهایی به پایان نامه کارآموزی و کارشناسی ارشد اختصاص یافته است.


کارشناسی ارشد علوم سه قاره در مدیریت جهانی مدیریت زنجیره تامین حرکت هوشمندانه است - به همین دلیل است:/>


"جهانی" را به "مدیریت زنجیره تامین" اضافه کنید./>

وقتی ما می گوئیم "مدیریت زنجیره تامین جهانی"، به این معنی است! این برنامه درجه ای به شما فرصتی منحصر به فرد برای تجربه مدیریت زنجیره تامین را از منظر سه اقتصاد بزرگ دنیا می دهد. این شما را در جهان از شیوه های کسب و کار بین المللی غوطه ور خواهد کرد و شما در مورد اثرات روندهای اقتصادی جهانی با مدیران محلی و متخصصان دانشگاهی بحث خواهید کرد.


شبکه حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانید./>

در طول برنامه، دانش آموزان از هر سه دانشگاه شریک در یک کلاس یکپارچه قرار خواهند گرفت. این شما را در شبکه ای قرار می دهد که در اطراف جهان و کسب و کار زنجیره تامین است که کار آینده شما را تامین می کند. و مهارت های مدیریتی بین فرهنگی که برای برخورد با مردم از سراسر جهان توسعه می دهید، شما را به یک شهروند واقعی جهانی تبدیل می کند.


بهترین ها را برای بهتر شدن بیاموزید./>

سه دانشگاه شریک دانشگاهی دارای یک دانشجوی بین المللی، استاد برجسته، یک محیط یادگیری صمیمی و روابط گسترده شرکتی است. آنها متعلق به موسسات علمی برجسته برای تدارکات و مدیریت زنجیره تامین در مناطق مربوطه خود هستند. یادگیری از بهترین به شما یک مزیت رقابتی در بازار کار و پیشرفت حرفه خود را می دهد.


کارشناسی ارشد TriContinent در مدیریت جهانی مدیریت زنجیره تامین یک برنامه همکاری از Kühne Logistics University ، دانشگاه تنسی و دانشگاه Tongji است./>


دانشگاه های شرکت کننده/>


هر یک از سه دانشگاهی که در Magistrates TriContinent حضور دارند، دارای قدرت ویژه در مدیریت زنجیره تامین هستند و هر کدام از آنها در رتبهبندی ملی خود رتبه بندی برتر خود را دریافت می کند. KLU یکی از بزرگترین تدارکات در شمال اروپا است و تنها دانشگاه تدارکاتی در جهان است. برنامه کارشناسی ارشد در دانشگاه تنسی (UTK) به عنوان یکی از جامع ترین و معاصر ترین برنامه های زنجیره تامین امروز در مقیاس جهانی محسوب می شود. دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه Tongji یکی از اولین موسسات در چین بود که در زمینه مدیریت زنجیره تامین رشته ها و تخصص ها را ارائه می داد./>


شرایط پذیرش/>

  • لیسانس یا معادل آن از یک دانشگاه یا دانشگاهی شناخته شده
  • TOEFL، IELTS یا CAE / CPE برای نشان دادن مهارت انگلیسی. TOEFL، IELTS یا گواهی معادل آن نباید بیش از 2 سال در زمان ارسال درخواست باشد. در صورت پذیرش، لطفا توجه داشته باشید که برای ثبت نام باید یک گزارش رسمی رسمی (کپی) داشته باشید. بنابراین، در صورت امکان برای ثبت نام برای آزمون، لطفا KLU نام KLU (کد موسسه TOEFL 7373 است).

* مدرک کارشناسی باید حداقل 180 ECTS باشد. ما نیاز به مدرک در کسب و کار و یا اقتصاد، اما در صورتی که مدرک لیسانس شما دارای تعداد کافی از دوره ها (حداقل چهار) در مدیریت کسب و کار و یا اقتصاد دیگر زمینه ها مانند مهندسی صنعت، کسب و کار، و ریاضیات را در نظر بگیرید.

شما هنوز گواهینامه لیسانس خود را ندارید؟ فقط یک رونویسی از رکوردها را ارائه کنید و می توانید گواهی کارشناسی خود را در مرحله بعد ارسال کنید.

لطفا https: //www.the- KLU .org / degree-programs / select-your-program / master-in-supply-chain-management-tricontinent را برای جزئیات در مورد روند پذیرش یا ارسال ایمیل به مطالعه @ the - KLU .org.

ما به شدت توصیه می کنیم که متقاضیان کشورهای غیر اتحادیه اروپا تا 31 مارس اعمال شوند زیرا روند ویزا طول می کشد تا دو ماه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی March 10, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 1, 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
7,475 EUR
€ 7.475 در هر ترم
Information
Deadline
درخواست اطلاعات
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Locations
آلمان - Hamburg, Hamburg
تاریخ شروع : سپتامبر 1, 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 1, 2018
آلمان - Hamburg, Hamburg
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

Study at KLU: Tri-Continent Master Global Supply Chain Management