کارشناسی ارشد مدیریت دیجیتال پاره وقت سنگاپور

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد مدیریت دیجیتال

مهارت ها و دانش هایی را که لازم دارید تغییر دهید در دنیای دیجیتال. راه حل های مخرب برای چالش های واقعی کسب و کار را توسعه دهید.

تغییر دیسک در دنیای دیجیتال

در این قسمت منحصر به فرد با این Part-Time MA در برنامه مدیریت دیجیتال در Hyper Island بگیرید. به ما بپیوندید تا مهارت های اصلی در تفکر طراحی، فن آوری های دیجیتال و تبدیل کسب و کار را فراموش کنید. شما همچنین یاد خواهید گرفت که نوآوری را هدایت کنید، تیم های رهبری و تکنولوژی جدیدی مانند FinTech و Smart Cities را درک کنید.

این برنامه کارشناسی ارشد که توسط کارشناسان صنعت طراحی شده و توسط یک دانشگاه برتر در انگلیس تأیید شده است، این برنامه را برای آماده سازی شما برای نقش برجسته در صنعت طراحی کرده است و به شما در زمان واقعی درک فرآیندهای اندیشی را می دهد که برخی از موفق ترین و موفق ترین افراد دنیا را در بر می گیرند. شرکت های نوآورانه. به شما فرصتی داده خواهد شد تا با چالش های واقعی در زندگی خود از طریق مشتریان کسب و کار کسب و کار کار کنید. شما برای ایجاد استراتژی های کسب و کار و نام تجاری به چالش کشیده خواهید شد و راهکارهای نوآورانه مبتنی بر مفاهیم خلاقانه را توسعه دهید.

شما در یک سفر نوین برای تبدیل شدن به یک نوع جدید از رهبر ، سازگار، همکاری و خلاقانه هدایت می شوید، که می تواند فراتر از تفکر و شیوه های متعارف برای ایجاد تیم های موثر و ارزش کسب و کار در جهان از اختلالات مداوم است. در نهایت، شما آماده است که به طور استراتژیک فکر کنید و تغییرات را در هر سازمان ایجاب کنید.

ایده آل برای کار حرفه ای، طراحی شده برای تعریف موقعیت تمام وقت.

محیط یادگیری همکاری

شما با همسالان و متخصصانتان در چالش های کسب و کار زنده همکاری می کنید. ما شما را تشویق می کنیم که از منطقه راحتی خود بیرون بیایید و آزمایش کنید در یک محیط امن.

کاربرد عملی برای حرفه شما

این یک مدرک کارشناسی ارشد مبتنی بر پروژه است. شما در چالش های کسب و کار زنده در کلاس کار می کنید و آنچه را که در کار یاد می گیرید، به عنوان بخشی از یادگیری تجربی خود اعمال می کنید.

تکمیل برنامه مشغول به کار شما

این برنامه نیمه وقت طراحی شده است تا با فشارهای زمان و نیازهای یادگیری حرفه ای های شغلی کار کند. شما یادگیری خود را از طریق ترکیب روزهای دانشگاهی به حداکثر می اندازید که در طول تحصیل شما را در کار خود بهتر می کند.

آنچه را یاد می گیرید

این برنامه دارای سه ماژول هسته ای، سه گزینه از انتخاب پنج و یک پروژه تحقیق مستقل است. کارشناسان صنعت پروژه های عملی را هدایت می کنند. شما از طیف وسیعی از گفتگو های تعاملی، کارگاه های آموزشی، چالش های تیم و بازتاب عمیق یاد خواهید گرفت. هر کدام از ماژول ها در هر 4 هفته یک بار در هر 4 هفته ارائه می شود.

این کارشناسی ارشد به طوری طراحی شده است که به شما اجازه می دهد تا آنچه را که در مدرسه تدریس آموخته اید را اعمال کنید و عقاید را در محل کار خود آزمایش کنید. این دانش خود را از هر دو جایی که ایده ها و چگونگی استفاده از ایده های دیگر برای به دست آوردن مزیت رقابتی است، گسترش می دهد.

روز بنیاد

تیم خود را بسازید و یک فرهنگ گروهی ایجاد کنید، متدولوژی Hyper Island یاد بگیرید و مهارت های خود را ارتقاء دهید تا خلاقیت خود را افزایش دهید.

تفکر طراحی

کاوش در طراحی ابزار و فرآیندهای تفکر و حفاری به مناطق مرتبط مانند طراحی خدمات و طراحی محور انسان برای حل مشکلات پیچیده است.

فن آوری های دیجیتال

درک قدرت تکنولوژی های دیجیتال در حال ظهور از طریق بحث های نظری و کارگاه های آموزشی.

تبدیل کسب و کار

با توسعه کسب و کار با استفاده از تکنیک های مدل سازی کسب و کار پیشرفته، مطالعات موردی و سفرهای خود کار کنید.

مدیریت پروژه ها و تیم ها

راه خود را از طريق فرآيند پيچيده پيچيده هدايت کنيد و رفتار انساني را در گروه ها درک کنيد.

پروژه متخصص صنعت (FinTech)

کاوش در فن آوری ها، شرکت ها، ایده ها و راه اندازی های جدید که تبدیل به امور مالی، پرداخت و صنایع مرتبط از جمله بیت کوین، بلوک چینی، مدل های به اشتراک گذاری اقتصاد و "شرکت به عنوان یک پلت فرم".

نقشه های آینده (شهرهای هوشمند)

شیرجه رفتن عمیق تر به فناوری ها و امکانات SmartCity آینده به دنبال تاثیر بر روی کسب و کار، کار و زندگی خانوادگی است. این به بررسی اینکه اینترنت از چیزها، داده های بزرگ، محاسبات شناختی و عوامل هوشمند، خدمات و برنامه های جدید را قادر می سازد تا شیوه مطالعه، خرید، مسافرت، ساخت و سرگرمی خود را در شهرهای آینده تغییر دهند.

پروژه تحقیقاتی صنعت

یک مشکل در صنعت خود پیدا کنید و برای حل آن کار کنید. به جای پایان نامه کارشناسی ارشد، یک مشکل، راه حل های نمونه اولیه را شناسایی کرده و بینش ها را براساس تحقیقات خود به اشتراک بگذارید.

یاد بگیرید با انجام دادن

ما به شما چالش می کنیم که به طور شخصی و حرفه ای رشد کنید، با معرفی شیوه های جدید تفکر و یادگیری. روش ما تمرکز بر "فرآیند آموزش" همانند محتوای است و ما از این رویکرد برای ایجاد تجربیات یادگیری قدرتمند استفاده می کنیم.

مطالعه در حالی که شما کار می کنند

یادگیری در مدرسه را با یادگیری در محل کار ترکیب کنید. شما روزهای دانشگاه را در سنگاپور صرف می کنید، همراه با تحقیقات و وظایف در کسب و کار شما و در خانه. تمام وقت پشتیبانی و الهام گرفته از رهبران برنامه Hyper Island است.

حل چالش های واقعی

تمرکز بر کسب و کار، طراحی و چالش های کارآفرینی برای توسعه و آزمایش محصولات و خدمات آینده. شما به طور جداگانه و در تیم ها در کارهای واقعی توسط مشتریان واقعی کار خواهید کرد.

امکانات شغلی بی نهایت

 • استراتژی دیجیتال
 • مشاوره
 • طراحی کسب و کار
 • مدیریت پروژه
 • مدیریت تولید
 • بازاریابی دیجیتال
 • مدیریت حساب
 • برنامه ریزی
 • نام تجاری
 • UX / UI Design
 • تولید دیجیتال
 • نوآوری
 • کارآفرینی

هزینه ها

 • S $ 32،390.00 - Singaporeans / PR
 • $ 37،790.00 - غیر سنگاپور

برنامه مورد نیاز چیست؟

تمام متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی (معمولا 2: 1 یا بالاتر یا معادل بین المللی) و یا 5 سال تجربه حرفه ای مربوطه. همه متقاضیان برای ارزیابی شایستگی خود برای برنامه مصاحبه می شوند.

یک کلمه از دانش آموزان ما

"این دوره در خارج از منطقه راحتی من به طور مداوم در هر ماژول گرفته شده است و به من آموخته است که چگونه برای مقابله با دنیای سریع در حال تغییر دیجیتال در زندگی حرفه ای من."

Yoshinori Sakuno

مدیر عامل جهانی doq®

"این یک لوکس شگفت انگیز است که در یک گروه مانند این باشیم. ما الهام بخش، مربیگری و دانش را با هم به اشتراک می گذاریم. "

لوتا شیببی فردریککسون

مدیر عامل @ Hammer

فارغ التحصیلان ما برای شرکت ها و سازمان های شگفت انگیز کار میکنند:

118512_ScreenShot2019-07-17at1.21.44PM.png

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2019

درباره این دانشگاه

Hyper Island designs learning experiences that challenge companies and individuals to grow and stay competitive in an increasingly digitized world. Our range of immersive programs and courses seeks to ... اطلاعات بیشتر

Hyper Island designs learning experiences that challenge companies and individuals to grow and stay competitive in an increasingly digitized world. Our range of immersive programs and courses seeks to equip you with the necessary knowledge and skills to lead the change and begin a journey of lifelong learning. اطلاعات محدود
منچستر , لندن , سنگاپور , استکهلم , نیویورک + 4 بیشتر کمتر