کارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی درجه حرفه ای به رسمیت شناخته شده در مدیریت عمومی، مدیریت عمومی، و خدمات عمومی است. این طراحی شده است که اصولا، اما نه منحصرا، برای کسانی که به دنبال فعالیت در بخش خدمات عمومی است. فارغ التحصیلان در سازمان های دولتی در تمام سطوح، انجمن های ملی، گروه های منافع عمومی، پژوهش و مشاوره شرکت به کار، و در بخش خصوصی.

این برنامه MPA یک فرصت برای مطالعه مدیریت و سیاست مسائل در زمینه های بین دولتی و بین بخشی را فراهم می کند. این برنامه بر روی توسعه ظرفیت های مهم فکری، مهارت های تحلیلی صدا، و حساسیت به نگرانی های اخلاقی و ارزشی است که مرکزی به سنت های زمینه مدیریت عمومی هستند تمرکز دارد.

این برنامه MPA در پردیس اصلی دانشگاه جورج واشنگتن در مرکز شهر واشنگتن دی سی در دسترس است. آن را در دسترس به عنوان یک برنامه از راه دور آموزش است.

کارشناسی ارشد برنامه ریزی درسی مدیریت عمومی

این برنامه MPA شامل 40 ساعت اعتبار. دانش آموزان یک هسته مشترک کامل و زمینه های انتخابی تخصصی را انتخاب کنید به خیاط دوره خود را به منافع منحصر به فرد خود و اهداف حرفه ای.

کارشناسی ارشد مدیریت دولتی رشته های تحصیلی

هر دانش آموز یک رشته تحصیلی متشکل از حداقل سه دوره (9 واحد) انتخاب می کند. بسیاری از دانش آموزان MPA یکی از هشت زمینه ذکر شده در زیر را انتخاب کنید. دیگر طراحی درست خاص خود را با مشاوره و تصویب یک مشاور دانشکده اساسا مناسب؛ علاوه بر این، هر یک از زمینه MPP در MPA امکان پذیر است.

هشت زمینه اولیه عبارتند از:

  • بودجه و مالیه عمومی
  • فدرال سیاست، سیاست و مدیریت
  • امنیت میهن و مدیریت اضطراری
  • مدیریت توسعه بین المللی
  • مدیریت دولتهای ایالتی و محلی
  • مدیریت سازمان های غیر انتفاعی
  • تحلیل و ارزیابی سیاست
  • سیاست و مدیریت دولتی و خصوصی

دانش آموزان MPA نیز ممکن است گواهی در بهبود عملکرد سازمانی در کالج مطالعات حرفه ای دنبال کنند. لطفا کتی تازه وارد برای اطلاعات بیشتر ببینید.

پذیرش

اگر فکر می کنید که تحقیقات خدمات عمومی و نظریه باید به چالش اعمال دولت ها، سازمان های غیر انتفاعی و بخش خصوصی امروز و به فردا رو به رو، پس از آن آمد به ما بپیوندید و یاد بگیرند که چگونه به انجام خوب و انجام آن را به خوبی.

مدرسه تراختنبرگ دانش آموزان فارغ التحصیل در رشته های خدمات عمومی، از جمله دولت، بخش غیر انتفاعی، و کسب و کار خصوصی آماده می شود. برنامه های مدرک های ما توسط کالج کلمبیایی علوم و هنر نظارت، از جمله فرایند پذیرش.

اگر می خواهید در قلب واشنگتن، دی سی در حالی که شما به دست آوردن دانش و مهارت های شما می توانید به مقابله با چالش های بزرگ در سراسر جهان استفاده می کنید، تراختنبرگ مدرسه، واقع در مه آلود پایین پردیس دانشگاه جورج واشنگتن، در انتظار شما است. اکثر کلاس های درون مدرسه تراختنبرگ را در محل در محوطه دانشگاه با تعداد محدودی که ارائه شده آنلاین.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 30 برنامه دیگر ارائه شده توسط The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019