کارشناسی ارشد مدیریت دریایی

عمومی

شرح برنامه

مدرک کارشناسی ارشد
60 ECTS
36 دريافت
استاد فنی دریایی
فوق لیسانس مهندسی

تاریخ های مهم

دوره برنامه: 13 مارس - 3 آوریل 2019
امتحان ورودی: امتحانات آنلاین
مطالعات آغاز می شود: پاییز 2019

تخصص در محیط دریایی

مدیریت دریانوردی برنامه کارشناسی ارشد برای کاپیتان دریایی و متخصصان مهندسی دریایی است که می خواهند تخصص مدیریت خود را در حمل و نقل دریایی بین المللی دریایی تقویت کنند. دانش آموزان قادر به استفاده از دانش به دست آمده برای توسعه، حل مسئله و نوآوری در مهندسی دریایی خواهند بود. آنها مهارت های لازم را برای چشم انداز جامع برای توسعه و تحقق سیستم های مهندسی دریایی به صورت جداگانه و به عنوان بخشی از تیم ها به دست خواهند آورد.

دانشجویان SAMK استخدام خواهند شد

مطالعات کارشناسی ارشد در مدیریت دریایی به منظور آموزش متخصصان با مهارت بالا، صالح و نوآورانه برای نیاز به توسعه، مدیریت و جایگاه کارشناسان با شرکت های مهندسی دریایی و سازمان ها انجام می شود. هر دو مسیر حرفه ای عمودی و افقی، حتی قبل از اینکه مطالعات کارشناسی ارشد انجام شود، انجام می شود.

محتویات مطالعه

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت دریایی بینش عمیق تر به مدیریت حمل و نقل بین المللی، ارزیابی ریسک، مدیریت ایمنی و امنیت، مهندسی مقاومتی، انرژی و محیط حمل و نقل، و اتوماسیون مدرن و برنامه های کاربردی ICT در صنعت دریایی را ارائه می دهد. علاوه بر این، روش ها و ابزارهای تحقیق و توسعه در پروژه توسعه زندگی واقعی اعمال خواهد شد.

ساختار

ساختار مطالعه برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت دریایی (60 ECTS اعتبار) شامل مطالعات حرفه ای پیشرفته حرفه ای برای هر دو درجه (10 ECTS اعتبار)، تحصیلات عالی حرفه ای پیشرفته (15 ECTS اعتبار)، مطالعات انتخابی (5 ECTS اعتبار)، و پایان نامه کارشناسی ارشد (30 ECTS اعتبار)

مطالعات حرفه ای پیشرفته
دانش آموز مهارت های خود را برای تطبیق نظریه ها با تمرین و تحلیل موقعیت های مشکل در زندگی کاری تقویت می کند. او مهارت های خود را برای مدیریت پروژه و برای شرکت در تحقیق و توسعه، و همچنین مهارت های اجتماعی خود، تقویت می کند.
متن خاص برنامه خاص، در صورت لزوم
پایان نامه
در پایان نامه خود، دانش آموز نشان می دهد که او توانایی استفاده از اطلاعات علمی، با استفاده از روش های انتخاب شده برای تجزیه و تحلیل و حل مشکلات زندگی کاری و کار در وظایف مستقل کارشناس است.
متن خاص برنامه خاص، در صورت لزوم
آزمون بلوغ
مدرک کارشناسی ارشد شامل آزمون بلوغ از زمینه های تحت پوشش پایان نامه (فرمان 2014/1129). در آزمون بلوغ، دانش آموزان آشنایی خود را با زمینه و مهارت های زبان فنلاندی یا سوئدی نشان می دهد. آزمون بلوغ برای هر دو مدرک کارشناسی و مدرک کارشناسی ارشد (A481 / 2003) است.
مطالعات انتخابی
دانش آموز حق دارد حداقل حداقل تعداد مطالعات انتخابی را در رشته خود قرار دهد، همانطور که در برنامه درسی تعریف شده است. مطالعات انتخابی می تواند از گزینه های آموزشی هر دو Satakunta University of Applied Sciences یا موسسات شریک آن انتخاب شود. مطالعات تکمیل شده با استفاده از روش شناخت صلاحیت های قبلا به دست آمده همچنین می تواند بعنوان بخشی از مطالعات انتخابی پذیرفته شود.

ترتیبات مطالعه

تحصیل در برنامه کارشناسی ارشد به طوری سازماندهی شده است که تحصیلات را می توان با کار تمام وقت ترکیب کرد. دوره های تحصیلی به ارزش 25 اعتبار از طریق سه ترم تحویل داده می شود. به طور متوسط ​​دو تا سه روز تماس در ماه خواهد بود. جلسات تماس به طور عمده در هلسینکی در فنلاند برگزار می شود. جلسات تماس با مطالعات انتخابی نیز می تواند در خارج از فنلاند برگزار شود.

اشکال یادگیری

مطالعات یادگیری همزمان همزمان و ناهمزمان در سایر مراحل استفاده خواهد شد. مطالعات از روش های یادگیری ترکیبی شامل سخنرانی ها و جلسات یادگیری همکاری، یادگیری الکترونیکی و یادگیری مبتنی بر پروژه استفاده می کنند. فرایند یادگیری با ادغام قوی مشکلات واقعی زندگی کار و پروژه های توسعه مشخص می شود. پایان نامه کارشناسی ارشد به ارزش 30 اعتبار از طریق کل دوره مطالعه انجام می شود.

منحصر به فرد در مطالعات مدیریت دریایی در SAMK

  • آخرین تکنولوژی شبیه ساز دریایی، در سال 2017 استفاده شده است
  • آموزش پویا حسابرسی پویا توسط موسسه دریایی در ژوئیه 2017
  • برنده جایزه ایمنی دریایی RINA / LR 2016 به عنوان بخشی از کنسرسیوم SEAHORSE
  • SAMK عضو IAMU است (انجمن بین المللی دریایی دانشگاه)
  • SAMK عضو IMCA (انجمن بین المللی پیمانکار دریایی)
  • Rauma و Pori شهرها در قلب خلیج دریایی فنلاند هستند
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international stu ... اطلاعات بیشتر

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international students studying in our campuses every year. اطلاعات محدود
پوری , پوری , راوما , هاوتینین , کانکانپان , فنلاند آنلاین + 5 بیشتر کمتر