برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت خدمات فرصت منحصر به فرد برای کسانی است که به دنبال یک برنامه مدیریت در سطح پیشرفته با پیوند قوی به تحقیق هستند. این برنامه ترکیبی از دانش عمیق سوژه در بخش خدمات با درک نیازهای سازمانی و مدیریتی ویژه فعالیت های خدماتی است. در صورت درخواست به برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت خدمات شما یکی از پنج تخصص مختلف را انتخاب کنید: فرهنگ و مدیریت خلاقیت ، خرده فروشی ، مدیریت زنجیره تامین ، مدیریت خدمات پایدار و یا گردشگری . ما ترکیبی از دانش آموزان از سراسر جهان داریم.

ویژگی های برنامه

صنعت گردشگری یکی از سریعترین صنایع رو به رشد است. افراد متعهد که می توانند فعالیت های خدماتی را توسعه و هدایت کنند تقاضای زیاد هستند. تخصص در گردشگری به کسانی که با جاه طلبی های حرفه ای در صنعت گردشگری با تمام جهان به عنوان زمینه کار خود را هدف قرار دارد. گردشگری از چشم انداز چند رشته ای ترکیب شده از عناصر مدیریت، بازاریابی، علوم اجتماعی و علوم انسانی مورد مطالعه قرار گرفته است. شما دانش عمیق تر در مورد مدیریت استراتژیک، ایجاد ارزش و مدیریت پروژه خواهید گرفت.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره ها و تعداد اعتبارات: مقدمه ای بر مدیریت خدمات (7،5)، مقدمه ای بر مطالعات گردشگری (7،5)، سازمان های خدمات مدیریت (7،5)، فلسفه علوم (7،5)، روش های علوم اجتماعی (15 )، توسعه و بازاریابی مقصد (15)، دوره های واجد شرایط (15)، ایجاد ارزش و نوآوری در گردشگری (15)، پایان نامه کارشناسی ارشد (30).

چشم انداز شغلی

پس از فارغ التحصیلی، شما قادر خواهید بود مستقل و استراتژیک توسعه و مدیریت عملیات خدمات در صنعت گردشگری. فارغ التحصیلان می توانند به عنوان مدیران، تحلیل گران، مشاوران یا محققان در حوادث، گردشگری، مسافرت، حمل و نقل و صنایع هتل کار کنند.

بیشتر در مورد این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/sm-tourism بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school