کارشناسی ارشد مدیریت تسهیلات و مدیریت املاک و مستغلات

عمومی

شرح برنامه

چه چیزی یاد می گیرید؟

آیا خودتان را در حال ایجاد مکان های کاری می بینید که کارمندان بتوانند در آن رشد کنند؟ یا برای توسعه مجدد ساختمان به یک راه حل پایدار رسیده اید؟ شعب زیادی وجود دارد که می توانید با یک استاد کارشناسی در تسهیلات و مدیریت املاک و مستغلات کار کنید. فرصت ها عملاً بی پایان هستند! ما شما را برای متنوع ترین و چالش برانگیزترین موقعیت ها آماده خواهیم کرد تا بتوانید در آینده شغلی خود پیشرفت کنید.

کارشناسی ارشد تسهیلات و مدیریت املاک و مستغلات شما را از نظر علمی در رشته های مختلف مختلف به چالش می کشد. دانشجویان ما به عنوان نسل جدید رهبران FREM ظهور می کنند. فارغ التحصیلان "فعال کننده ارزش" واقعی در زمینه تسهیلات و مدیریت املاک و مستغلات هستند. آنها قادر به ایجاد محیط های مناسب و قابل استفاده هوشمند و پایدار و خدمات پشتیبانی هستند. علاوه بر این ، آنها خدمات "سخت" و "نرم" را به صورت یکپارچه در نظر می گیرند و همچنین چشم به راه حل های پایدار دارند.

مدیریت تسهیلات استراتژیک

ماژول مدیریت تسهیلات استراتژیک درمورد "چگونه ارزش افزوده FREM را افزایش دهیم؟" ما با توجه به اینكه می توانیم در هزینه ها صرفه جویی كنیم ، موارد زیر را مورد توجه قرار خواهیم داد: تسهیلاتی كه با استراتژی سازمان مطابقت دارد ، "تطابق كامل" بین عرضه و تقاضا ، مدیریت یكپارچه ، تأمین منابع و برون سپاری ، مشاركت با بازار فعلی ، خرید مبتنی بر ارزش (خرید با بهترین ارزش) ، صرفه جویی در هزینه ها و افزایش کیفیت.

مدیریت استراتژیک ساختمان

استاد تسهیلات و مدیریت املاک و مستغلات همچنین دارای یک ماژول مدیریت استراتژیک ساختمان است. ما به برنامه ریزی استراتژیک املاک و مستغلات توجه خواهیم کرد. علاوه بر این ما یک ساختمان خاص را بزرگنمایی خواهیم کرد و نیازهای کاربران و عملکردی که ساختمان ارائه می دهد را اندازه گیری می کنیم. ما عدم تطابق را با هم مقایسه و تعریف می کنیم و یک استراتژی برای به حداقل رساندن آن ایجاد خواهیم کرد. سرانجام ما استراتژی را در یک برنامه تاکتیکی ترجمه خواهیم کرد.

مدیریت استراتژیک کسب و کار

در این ماژول مضامین مربوط به عنوان (شخصی) رهبری ، مدیریت ، مدیریت تغییر ، استراتژی های تجاری ، فرهنگ ها (در داخل یک کشور / شرکت) ، ساختار ، قدرت و سیاست ، مدیریت منابع انسانی و تأثیر آنها بر فرآیندهای اولیه و پشتیبانی را زوم می کنیم. شما می آموزید که چگونه (سازمان) فرآیندهای حمایتی می توانند با روشی متعادل به اهداف سازمان کمک کنند. همچنین شما می توانید رهبری (شخصی) خود را به روشی نوآورانه و چالش برانگیز کشف و تقویت کنید. شما یک دیدگاه در مورد سبک رهبری خود تدوین کرده و آن را در اختیار گروه قرار می دهید.

مدیریت دارایی استراتژیک

در مدیریت استراتژیک دارایی ، بازار سرمایه و بخش سرمایه گذاری را از منظر گسترده تری تحلیل خواهیم کرد. با توجه به خطرات احتمالی ، ما ساختار مالی و عملکرد دارایی های املاک و مستغلات (تحت شرایط خاص بازار و نمونه کارهای املاک و مستغلات) را بررسی خواهیم کرد. در همان زمان ، ما ارزیابی یک ملک را بر اساس روند بازار ، داده های عملیاتی ، بازده پیش بینی شده و ارزش املاک و مستغلات بررسی خواهیم کرد. شما یاد خواهید گرفت که گزارش های مالی را در یک سطح کلی تجزیه و تحلیل کنید. شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه رویه های برنامه ریزی و کنترل FREM را به روشی اخلاقی و حرفه ای کنترل و قضاوت کنید.

مهارت های علمی

در طی ماژول مهارتهای دانشگاهی ، همه موارد مورد نیاز خود را برای تکمیل طرح تحقیق و پایان نامه خود با موفقیت به دست خواهید آورد. شما از جمله موارد دیگر ، چگونگی تهیه برنامه ها و سوالات تحقیق و فرضیه های مربوط به یک مسئله تحقیق را خواهید آموخت. شما با مهمترین گرایش های فلسفه علم آشنا می شوید و راهکارها و روشهای مختلف تحقیقاتی را بررسی خواهید کرد. این به شما امکان می دهد تا کارهای دیگران را تحلیل و ارزیابی کنید. شما تحریک می شوید که به یک متفکر مهم تبدیل شوید و مجهز به درک خوبی از تکنیک های تجزیه و تحلیل کیفی و کمی داده ها باشید.

پایان نامه

با پایان نامه خود را متمایز می کنید. در همان زمان شما مرزهای تسهیلات و مدیریت املاک و مستغلات را فشار خواهید داد. به عنوان یک متفکر منتقد و مستقل ، شما یک فرضیه را در حوزه FREM بررسی خواهید کرد. شما یک پروژه تحقیقاتی منسجم را انجام می دهید که یک مشکل تحقیقاتی را حل می کند. این باید توسط ادبیات بین المللی و دانشگاهی پشتیبانی شود. پایان نامه شما شامل سوالات پژوهشی ، فرضیه ها ، استراتژی های تحقیق ، روش های جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی پروژه است. شما قادر خواهید بود تمام یافته های خود را در نتیجه گیری مناسب ترجمه کرده و توصیه های ارزشمندی ارائه دهید. محصول نهایی؟ کارت تلفن شما برای صنعت!

سفر تحصیل در لندن

در اوایل دسامبر شما به یک دانشگاه تحصیلی به دانشگاه شریک ما ، دانشگاه گرینویچ لندن می روید. در اینجا کلاس کارشناسی ارشد و کارگاههای آموزشی را دنبال خواهید کرد. ما همچنین از ابتکاری ترین توسعه ، تسهیلات و مفاهیم املاک و مستغلات در لندن بازدید خواهیم کرد. تورها مطمئناً الهام بخش زیادی خواهند بود. سفر تحصیلی در شهریه درج می شود.

روزهای باز

بهترین راه برای بررسی اینکه آیا استاد ما مطابقت خوبی با شما دارد این است که بیایید و به ما مراجعه کنید - شما همیشه بیش از حد خوش آمدید! روزهای باز به طور کامل به زبان انگلیسی است و شما چندین گزینه و روز برای لذت بردن دارید (آنلاین و در دانشگاه). آنچه مناسب شماست را بررسی کنید و در صورت تمایل در وب سایت ما ثبت نام کنید. ما مشتاقانه منتظر دیدار شما در آنجا هستیم!

قادر به رسیدن به هلند نیستید ، اما هنوز مشتاق دیدن و شنیدن کمی بیشتر هستید؟ لینکدین ، فیس بوک ، اینستاگرام ، یوتیوب و وب سایت ما دارای عکس ها ، فیلم ها و تور مجازی عالی ما است که به شما یک مزه دهنده نیز می دهد. برو کاوش کن

و اگر می خواهید برخی از تجربیات شخصی دانشجویان بین المللی ما را بشنوید ، دریغ نکنید.

پذیرش و انتخاب

کارشناسی ارشد تسهیلات و مدیریت املاک و مستغلات یک برنامه ورودی انتخاب شده است که در آن تقریباً 15 دانشجو در سال می پذیریم. استاد در ماه یک بار در ماه سپتامبر مصرف می کند.

درخواست های کارشناسی ارشد در کل سال پذیرفته می شود ، با این حال ، ما به متقاضیان بین المللی که به ویزا احتیاج دارند توصیه می کنیم قبل از اول ژوئن و دانشجویان اتحادیه اروپا قبل از اول ژوئیه درخواست دهند تا اطمینان حاصل کنند که می توانند درخواست خود را به موقع قبل از شروع پردازش کنند برنامه

متقاضیان نیازی به پرداخت هزینه درخواست نخواهند داشت و می توانند گواهینامه های خود را توسط اداره پذیرش ما بطور رایگان ارزیابی کنند.

هر داوطلب لازم است از طریق Studielink درخواست داده و اسناد زیر را بارگذاری کند تا برای روش انتخاب در نظر گرفته شود:

  • کپی دیپلم و رونوشت از مدرک لیسانس مربوط به 3 سال / 180 اعتبار در مدیریت تسهیلات ، املاک و مستغلات ، تجارت بین المللی ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت هتل ، مدیریت مهمان نوازی ، محیط زیست ساخته شده یا یک رشته تحصیلی مرتبط دیگر. (لطفا توجه داشته باشید که اصل باید قبل از شروع برنامه تهیه شود).
  • مهارت درانگلیسی. از آنجا که این برنامه به زبان انگلیسی تحویل داده می شود ، دانشجویان باید اثبات سطح انگلیسی خود را از طریق گواهینامه آیلتس یا تافل ارائه دهند. الزامات انگلیسی عبارتند از IELTS 6.0 یا TOEFL 550 ، TOEFL 213 مبتنی بر کامپیوتر ، 79-80 IBT یا Cambridge Advance یا گواهی جایگزین سطح C1 که توسط دبیر دانشگاه دانشگاه صادر می شود. (لطفا توجه داشته باشید که ابتدا باید اصل را تهیه کنید تا قبل از شروع برنامه) (اگر فکر می کنید واجد شرایط معافیت از شرط زبان انگلیسی هستید ، می توانید در طی مصاحبه ورودی با هیئت انتخاب بحث کنید).
  • کپی پاسپورت شما
  • رزومه
  • نامه تشویق.

براساس اطلاعات ارائه شده ، دانشگاه ارزیابی اولیه را انجام داده و مصاحبه شخصی (در صورت لزوم از طریق وب کم) را با هیئت انتخاب برنامه ریزی می کند. پس از مصاحبه متقاضیان بر اساس رونوشتهای دانشگاهی ، سطح انگلیسی ، منابع ، منابع انگیزشی و عملکرد در طی مصاحبه رتبه بندی می شوند.

هزینه و بورس تحصیلی

برای بررسی اجمالی هزینه این استاد ، لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید . لطفا توجه داشته باشید هیچ بورسیه تحصیلی برای این استاد در دسترس نیست.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Zuyd is a regional institution of higher education, which aims at the development and transfer of high-quality and practically-oriented knowledge, for the development of professions and our region. Th ... اطلاعات بیشتر

Zuyd is a regional institution of higher education, which aims at the development and transfer of high-quality and practically-oriented knowledge, for the development of professions and our region. The employees of Zuyd contribute to the personal development of people during their entire professional careers. We believe that every individual has unique talents and we want to assist in the full development of these talents. In our method of working we connect education, research and the environment. اطلاعات محدود