کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی

عمومی

شرح برنامه

مدیریت در مقیاس جهانی - این برنامه 12 ماهه با دشواریهای تحصیلی با مهارت های عملی و تحقیقات منحصر به فرد به شما آموزش عالی بین المللی در سطح بین المللی متصل می شود.

شما یک درک بحرانی از چالش ها و فرصت هایی که هر دو شرکت های چند ملیتی و SME ها در یک اقتصاد جهانی به سرعت در حال تحول و پویا ایجاد می کنند، به دست می آورید. Sheffield University Management School متشکل از تخصص خود با دانشکده مطالعات شرق آسیا در سطح بین المللی است که به شما در درک عمیق از سبک های کسب و کار و تمرین در شرق آسیا، و همچنین بازارهای سنتی انگلیسی زبان، اروپا و بازارهای در حال ظهور کمک می کند.


دوره

محتوای این برنامه عملی است، بنابراین شما می توانید مهارت های کسب و کار و راه حل های دنیای واقعی را که می توانید در محیط کاری از کارشناسان بین المللی شناخته شده در زمینه خود بیاموزید یاد بگیرید. آموزش از طیف وسیعی از دانشگاهیان، به شما یک معیار را می دهد که ایده آل برای آماده سازی شما برای نقش در یک شرکت چند ملیتی یا شرکت های کوچک است. این دوره زمینه ای عالی در چالش ها و فرصت های کسب و کار در سراسر جهان فراهم می کند.

کارشناسی ارشد مديريت بين الملل در طول دو ترم به طور تمام وقت و به دنبال آن، يک پاياننامه پروژه، از طريق ترکیبی از سخنرانی ها، سمينارها، مطالعات موردی و کار گروهی برای توسعه همکاری بين فرهنگی، تدریس می شود. یادگیری از طریق گروه های گفتگو مبتنی بر وب تشویق می شود. دانش آموزان از طریق تخصیص های فردی، پروژه های گروهی، امتحانات و پروژه / پایان نامه آنها ارزیابی می شود.

ماژول ها

ماژول هسته:

 • بازار یابی
 • استراتژی تجارت بین المللی
 • کسب و کار اروپایی
 • مطالعات منابع انسانی بین المللی
 • مدیریت بین الملل
 • روش های پژوهش
 • پایان نامه

ماژول های اختیاری:

 • تجارت بین الملل و شرق آسیا
 • معاصر چینی کسب و کار و مدیریت
 • مفاهیم و رویکردهای ارتباطات میان فرهنگی
 • مفاهیم و رویکردهای ارتباطات میان فرهنگی
 • اقتصاد کارآفرینی
 • کارآفرینی سازمانی
 • کار و سازمان در شرق آسیا
 • مذاکره و ارتباطات بین فرهنگی
 • ایجاد مشاغل کارآفرینی


شما همچنین می توانید گزینه ای برای انجام یک پروژه سازمانی داشته باشید که تجربه کاری در دنیای واقعی را در یک شرکت به شما ارائه می دهد.

این دوره در ماه سپتامبر آغاز می شود و 12 ماه کامل ادامه دارد.


نامزد

ضروری است که شما انگیزه ای برای اضافه کردن ابعاد بین المللی به دانش خود و تمایل به ارزیابی انتقادی از اصول مدیریت و مدیریت بین المللی برای موفقیت در این برنامه داشته باشید.

برای دانش آموزان خارج از کشور، Sheffield University Management School استاندارد Sheffield University Management School ، IELTS 6.5 با حداقل 6 در هر بخش یا معادل آن است.


مدرسه

Sheffield University Management School با استقبال از مجوز معتبر سه گانه تاج (AMBA، EQUIS، AACSB) به شدت تحسين شده است و در يک درصد از مدارس کسب و کار در جهان قرار دارد. ساختمان مدرن و مدرن با معماری طراحی شده در Broomhill برگزاری شده است، تنها 15 دقیقه پیاده از مرکز شهر شفیلد و 15 دقیقه از ناحیه Peak است و کیفیت زندگی بسیار بالایی دارد.

ما به رهبری تحقیق، پویا و مترقی هستیم. مدرسه برای هر فارغ التحصیل تلاش می کند تا در هر دو نظریه و تمرین آماده کار شود. دانش آموزان کلاس جهانی ما و مدارک تحصیلی و مدارک مشهور برای اطمینان از این کار بسیار سخت تلاش می کنند.

سرویس حرفه ای نیز برای حمایت از دانش آموزان و برقراری ارتباط با سازمان ها است. مرکز استخدام به عنوان یک رابط کلیدی بین دانشجویان مدیریت و دنیای خارج عمل می کند. این یک سرویس اختصاصی است که به شما در دستیابی به پشتیبانی از قابلیت های استخدامی، توسعه مهارت ها و فرصت ها در زمینه های زیر کمک می کند؛ پروژه های کارشناسی ارشد، کارآموزی، مدارس تابستانی بین المللی، انجمن های حرفه ای و مشاغل.
بورس تحصیلی

برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی لطفا به وب سایت زیر مراجعه کنید. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... اطلاعات بیشتر

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. اطلاعات محدود