کارشناسی ارشد مدیریت بهداشت (MHA)

عمومی

شرح برنامه

درباره برنامه

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بهداشت (MHA) یک برنامه درجه حرفه ای است که برای دانشجویانی که در زمینه های مرتبط با خدمات درمانی فعالیت های اداری را دنبال می کنند ، در نظر گرفته شده است.

آهنگ های برنامه

ما برای کسب مدرک MHA دو آهنگ ارائه می دهیم:

  • مسیر اقامت دانشجویان برای شروع کار خود در مدیریت بهداشت
  • آهنگ اجرایی برای متخصصان بهداشت و درمان در حال حاضر شاغل

برنامه درسی 55 ساعته Resident Track می تواند در 21 ماه (تمام وقت) یا 33 ماه (پاره وقت) تکمیل شود. برنامه درسی جامع و به موقع شامل یک تمرین عملی 10 هفته ای در تابستان است که به شما امکان می دهد دانش کلاس را در طیف گسترده ای از سازمان های خدمات درمانی بکار بگیرید.

آهنگ اجرایی 48 ساعته اعتبار هر ساله در ماه اوت سالانه دانش آموزان را پذیرفته و برای تکمیل آن به دو سال زمان نیاز دارد. این مسیر برای متخصصان بهداشت حرفه ای در شغل متوسط با حداقل 5 سال افزایش مسئولیت در خدمات درمانی یا صنایع وابسته در نظر گرفته شده است.

صرفنظر از اینکه دنبال کنید ، برنامه MHA ما یک تجربه آموزشی دقیق و جامع را شامل می شود ، از جمله رشته های اصلی مدارس بهداشت عمومی که به طور فزاینده ای در مدیریت سلامت اهمیت پیدا کرده اند.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Public health is the science and art of preventing disease, prolonging life and promoting health. Public health professionals achieve these goals through the organized efforts and informed choices of ... اطلاعات بیشتر

Public health is the science and art of preventing disease, prolonging life and promoting health. Public health professionals achieve these goals through the organized efforts and informed choices of society, public and private organizations, communities and individuals. اطلاعات محدود