کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

در سال های اخیر تبدیل شده است درجه MBA کیفیت آکادمیک قبل از هر چیز برای مدیران. دانشگاهیان و صنعتگران به طور یکسان ارزش درجه در حال توسعه کارکنان را برای چالش های محیط کسب و کار به سرعت در حال تغییر به رسمیت شناخته اند. تحقیقات نشان داده است که این جایزه را از MBA توسعه شخصی از مدیران، و همچنین با بهره حرفه ای خود و زندگی حرفه ای کمک می کند.

یکی از نقاط قوت برنامه های MBA ما به تنوع تجارب و سوابق اعضای برنامه است. طیف وسیعی از مهارت های عملکردی، حرفه ای و حرفه ای و دانش است که شرکت کنندگان به برنامه اجازه می دهد تا به ارمغان بیاورد دانشکده سخنرانی به آزمون مفاهیم نظری برابر یک پس زمینه غنی از چشم انداز فردی و سازمانی.

برنامه افراد از تمام جنبه های زندگی، و از همه پیشینه سازمانی و کار را تشویق کنند.مهندسین، حسابداران، پزشکان قانونی، کسانی که در حرفه مراقبت و حرفه ای دیگر مبتنی بر لحاظ فنی، می تواند تمام بهره مندی از تجربه MBA. در واقع، این برنامه در اعتقاد به این که گسترده تر از محدوده زمینه های اعضای برنامه و تجربه بیشتر از آن کمک فرایند یادگیری ریشه دارد.

حالت حضور


دانشگاه پلیموت برنامه های MBA در دانشکده گرینویچ مدیریت را می توان با حضور در حالت های زیر مورد مطالعه قرار:

  • در طول روز - 12 ماه تمام وقت یا 24 ماه پاره وقت
  • شب - 24 ماه پاره وقت

برنامه تمام وقت بین دوشنبه و جمعه، در طول روز انجام شده است. برنامه های پاره وقت در دو طول روز یا شب جلسه در هفته انجام شده است.

مسیرهای

MBA مدیریت استراتژیک

MBA با یک مسیر مدیریت استراتژیک کلاسیک، سنتی MBA است که به خوبی به مدیران حرفه ای که می خواهند برای به دست آوردن بینش به کار از مناطق مختلف عملکردی مدیریت در سازمان مناسب است. آن را مناسب کسانی که به دنبال برای پیشبرد حرفه خود یا در منطقه حاضر خود را از تجربه و تخصص و شایستگی حرفه ای و یا که به دنبال تغییر مسیر شغلی و یا به سرمایه گذاری مشاوره.

فلسفه اصلی برنامه این است که مدیریت را می توان به عنوان یک تن واحد از دانش، برای هر سازمانی کسب و کار آموخته است.


MBA مدیریت مالی

مدیریت امور مالی همواره نقش عمده ای در موفقیت و پایداری سازمان در بخش خصوصی و بازی، به طور فزاینده، در بخش دولتی.

متخصص در امور مالی و حسابداری در حال حاضر انتظار می رود ترکیب تخصص خود را در این توابع با قدردانی از محدودیت ها و مسائل مربوط به مناطق دیگر از سازمان است. در انجام این کار لازم است تا آنها را درک تاثیر جنبه های مالی چگونه بر عناصر دیگر از کسب و کار.

مسیر مدیریت مالی با هدف ترویج درک جامع از چگونگی نقش متخصص مالی متناسب با تصمیم گیری استراتژیک و حل مشکلات در سازمان و به منظور توسعه یک چشم انداز سازمان در سطح میان این متخصصان در جهت است که آنها می تواند بهترین خدمت به مدت اهداف مدت سازمان.اعضای البته تشویق می شوند به منظور توسعه مهارت های تحلیلی در چارچوب مدیریت مالی و راهبردی و در روابط متقابل از مشکلات مدیریت مالی و وظایف تمرکز می کنند.

مدیریت MBA منابع انسانی

مدیریت از مردم در یک سازمان در نظر گرفته شده یک تابع استراتژیک به جای مسئولیت یک منطقه خاص عملکردی از سازمان است. مدیران با مسئولیت نیروی انسانی و پرسنل نیاز به اتخاذ یک رویکرد استراتژیک به مسائل مردم در سازمان است. استخدام افراد مناسب برای این کار راست و آموزش مداوم و توسعه افراد برای اطمینان از اثر خود را در درون سازمان مسائل استراتژیک که نگرانی هر دو متخصصان و مدیران کل به عنوان یک کل است.

مسیر مدیریت منابع انسانی با هدف ترویج درک جامع از چگونگی نقش مدیریت منابع انسانی متناسب با کلی تصمیم گیری استراتژیک و حل مسئله توابع از سازمان است. اعضای البته تشویق می شوند به منظور توسعه یک چشم انداز سازمان در سطح و به منظور توسعه مهارت های تحلیلی در چارچوب مدیریت منابع انسانی و بر روی روابط متقابل از مشکلات مدیریت منابع انسانی و وظایف تمرکز می کنند.


بازاریابی MBA

گزینه MBA و متخصص در مدیریت بازاریابی یک فرصت برای فارغ التحصیلان (یا کسانی که با مدارک حرفه ای پیشرفته) به منظور توسعه مهارت های مدیریت استراتژیک و برای به دست آوردن مدرک تحصیلی پیشرفته در این زمینه را فراهم می کند.

مسیر بازاریابی با هدف ترویج درک جامع از نقش مدیریت بازاریابی در مصرف کننده، بازار های صنعتی و صنایع خدماتی علاوه بر توسعه حل مسئله و قابلیت تصمیم گیری در این زمینه. هدف از این است به منظور توسعه یک رویکرد انتقادی و تحلیلی وظایف مدیران بازاریابی "در چارچوب این سازمان به عنوان یک کل.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Greenwich School of Management مستقل نیست و مستقل است. این مدرسه یک موسسه آموزشی تخصصی است که برنامه های تحصیلی را در زمینه مدیریت کسب و کار و زمینه های شناخته شده و همچنین جوایز مختلف سازمان های حرفه ... اطلاعات بیشتر

Greenwich School of Management مستقل نیست و مستقل است. این مدرسه یک موسسه آموزشی تخصصی است که برنامه های تحصیلی را در زمینه مدیریت کسب و کار و زمینه های شناخته شده و همچنین جوایز مختلف سازمان های حرفه ای ارائه می دهد. مدرسه در سال 1973 تاسیس شده است که بیش از 20،000 فارغ التحصیل موفق داشته است، که بسیاری از آنها دارای مقام های مدیریت کلیدی در صنعت و بخش عمومی در سراسر جهان هستند. بسیاری از دانش آموزان مدرسه پس از موفقیت در برنامه های خود در Greenwich School of Management به مطالعات و تحقیقات بیشتر در بخش دانشگاه ادامه می دهند. در حال حاضر بیش از 900 دانش آموز در مدرسه ثبت نام کرده اند. تقریبا 40 درصد دانش آموزان از کشورهای انگلستان یا اتحادیه اروپا هستند. این باقی مانده بیش از 60 ملیت در سراسر جهان را نشان می دهد. برنامه های روزانه روزانه به ویژه دانشجویان بین المللی محبوب هستند، در حالی که گزینه های مطالعه شبانه و اجرایی آخر هفته انتخاب های ترجیحی دانشجویان مبتنی بر خانه هستند. مدرسه از ترکیب متفاوتی از تجربیات، ملیت ها و فرهنگ ها متولد شده است. مدرسه برنامه های تحصیلی معتبر ارائه می دهد که شامل مدرک کارشناسی (Hons)، MBA و درجه کارشناسی ارشد از طریق مشارکت با موسسات مانند دانشگاه پلیموث، دانشگاه ویلز و دانشگاه Northwood در ایالات متحده آمریکا است. این مدرسه اخیرا تحت نظارت دوره ای قرار گرفته است که تحت راهنمایی های تضمین کیفیت (QAA) انجام می شود. این بررسی موفقیتی برجسته بود و تعهد مدرسه به تضمین کیفیت را نشان داد. این مدرسه در تاریخ گرینویچ واقع شده است و ساختمان زیبایی از هنر با ساختمان برجستگی 180 فوت دارد. مدرسه خود را در محیط شخصی، محکم، محتاطانه و دوستانه خود بالا می برد. در روز، مدرسه ترکیبی از دانش آموزان بین المللی و خانه در حالی که کلاس های شبانه جذب مدیران محلی شهر لندن است. دانش آموزان تعطیلات آخر هفته و دانشجویان اجرایی بالا هستند یا ردیاب های سریع برای پست های مدیریتی بالا. این مدرسه به اندازه کافی کوچک است تا کارکنان بتوانند همه دانش آموزان را به طور شخصی بشناسند و این امر فضایی صمیمی را جلب می کند. کارکنان مراقب و پاسخگو هستند و دانش آموزان بسیار از جامعه مدرسه احساس می کنند. شهر گرینویچ تاریخی است و احساس همدلی به آن می کند، با کتابفروشی ها، کافه ها، بازار های عتیقه و پارک سلطنتی در آستانۀ مدرسه. این مدرسه سه ساله در طول سال مصرف می کند: در فوریه، ژوئن و اکتبر. برنامه های آخر هفته و اجرایی را می توان در هر ماه آغاز کرد. دانشکده تربیت بدنی عمق دانش آکادمیک را با تجربه عملی مدیریت ادغام می کند. علاوه بر این، هیات علمی در تحقیقات مدیریتی و همچنین پروژه های مشاوره مدیریت مشغول به فعالیت هستند. اعضای هیئت علمی از دانشگاه های همکار مدرسه اغلب به تدریس و توسعه برنامه های گرینویچ کمک می کنند. بیش از 1000 موفق MBA و حدود 800 فارغ التحصیل BSc (Hons) مدرک خود را در Greenwich School of Management به دست آورده اند. در طول 30 سال گذشته، Greenwich School of Management به عنوان موسسه ای شناخته شده است که نیازهای دانش آموزان، کارفرمایان و جامعه دانشگاهی گسترده تر را برآورده می کند و دارای شهرتی محسوب می شود که یکی از مدرک های معتبر کسب و کار در لندن است. اعتباربخشی: Greenwich School of Management توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا برای تحصیلات تکمیلی مستقل و عالی تأیید شده است. اطلاعات محدود