کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی صنعتی

عمومی

شرح برنامه

اهداف و مهارت ها

این برنامه به زبان انگلیسی برای کسانی که دارای مدرک تحصیلی در زمینه علمی و / یا فنی هستند، می خواهند که مهارت های لازم را در زمینه حرفه ای حرفه ای آینده خود در زمینه مدیریت کسب و کار و مدیریت گسترش دهند. این یک ترکیب عالی برای به دست آوردن مهارت هایی است که شما نیاز دارید که حرفه ای کامل از صنایع فنی و تجاری باشد.

با توجه به ماهیت حرفه ای آن به وضوح مشخص شده، هدف از مدرک کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی، ارائه آموزش های اضافی به فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر با درجه های فنی و یا علمی است. برای حرفه های آینده حرفه ای، این استاد آنها را قادر می سازد برای دسترسی به فرصت های شغلی در مدیریت کسب و کار، مدیریت، ترجیحا در شرکت های صنعتی.

همانطور که مدرک کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دانش دانشآموزان را گسترش می دهد، این فرصتی است که مهارت های فنی و علمی که در طول تحصیلات کارشناسی به دست آورده، به کار گرفته شده در دنیای کسب و کار.

در دنیای کسب و کار امروز، شرکت ها نیازمند کارکنان در سه حوزه عمده زیر هستند:

 • منطقه عمومی، که برای آموزش عمومی مورد نیاز است. این شامل مدیران است که نیاز به یک چشم انداز جهانی از شرکت و اطراف آن دارند.
 • خدمات مشترک، مانند امور مالی، کسب و کار، سیستم های اطلاعاتی، و منابع انسانی، ارائه خدمات به تمام بخش های شرکت
 • حوزه های خاص، از جمله وظایفی که نیاز به آموزش خاص دارند و مربوط به مشاغل خاص یا بخش های خاص است

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی عمیق درک دانش آموزان از این سه حوزه است و مکمل تحصیلات علمی است که فارغ التحصیلان دانشگاه در آن دارند. این خدمات آنها را قادر به طراحی، تولید و فروش محصولات جدید، تجاری کردن محصولات موجود یا بهینه سازی فرایندهای تولید و بهبود استراتژی ها با کارفرمای کنونی خود می کند.

فرصت های شغلی

با تمرکز قوی حرفه ای، آموزش با هدف آماده سازی دانش آموزان برای انجام فعالیت های حرفه ای در زمینه مدیریت کسب و کار، مدیریت، عمدتا در صنایع صنعتی مانند صنایع غذایی، صنعت خودرو، الکترونیک، مخابرات، تولید کننده مواد اولیه، چوب ، فلز، صنایع نساجی یا شیمیایی.

فارغ التحصیلان قادر خواهند بود فعالیت حرفه ای خود را در زمینه بازاریابی، امور مالی، منابع انسانی، مدیریت یا کنترل کیفیت و مدیریت استراتژیک توسعه دهند. آنها همچنین قادر خواهند بود شرکت های کوچک و متوسط را راه اندازی و مدیریت و یا در اداره امور تجاری و مدیریت در سازمان های عمومی کار کنند.

پذیرش

مشخصات متقاضی

مدرک مدیریت شرکت های صنعتی IQS مدرسه مدیریت به فارغ التحصیلان از رشته های فنی است، به طوری که برای دسترسی، لازم است که در اختیار داشتن عنوان فارغ التحصیل یا فارغ التحصیل از ساختار فعلی دانشگاه و یا مجوز، مهندس یا فنی مهندس در ساختار قبلی منطقه آموزش عالی اروپا. پذیرش به استاد همچنین برای دانش آموزان در نمرات مربوط به EHEA یا در هر شرایطی که در قانون برای دانشجویان خارجی در خارج از EHEA ارائه شده است، ارائه می شود.

با توجه به امکانات مختلف دسترسی، گزینه های ترجیحا مربوط به دوره های تحصیلات تکمیلی، مربوط به حوزه های دانش هستند:

 • علوم
 • علوم بهداشتی
 • مهندسی و معماری

یا، در صورت لزوم، به مهندسی، معماری یا درجه فنی متعلق به حوزه علوم و علوم بهداشتی.

پذیرش

به منظور پذیرش در مدرک کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی، دانش آموزان باید مدرک کارشناسی ارشد خود را از یک موسسه اسپانیایی دریافت کنند یا یک معادل آن که توسط یک موسسه آموزش عالی ایجاد شده در چارچوب منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) )، اعتبار دسترسی به برنامه های سطح عالی در کشور صدور مجوز.

دانشجویان دارای مدارک تحصیلی خارج از EHEA نیز قادر به ثبت نام در مدرک کارشناسی ارشد بدون نیاز به اعتبار دوره کارشناسی خود را پس از IQS تضمین شده است سطح تحصیل معادل با معدل رسمی شناخته شده دانشگاه اسپانیا است. کشور صدور مجوز باید بتواند دسترسی به مطالعات سطح بالا را داشته باشد. دسترسی از طریق این مسیر به هیچ وجه نیازی به تایید واجد شرایط بودن شخص مورد علاقه و شناخت آن برای اهداف دیگر از ثبت نام در برنامه استاد نخواهد بود.

مورد نیاز انتقال

کمیته دائمی هیئت علمی، که هر متقاضی را بررسی می کند و تشخیص اعتبارات را تأیید می کند، پذیرش دانشجویان از هر سیستم دانشگاهی ملی یا خارجی را که در دوره کارشناسی درون EHEA مورد مطالعه قرار گرفته اند، انجام می دهد.

در مورد دانشجویان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و یا از کشورهایی که اسپانیا قراردادهای بین المللی را ایجاد کرده است، دانش آموزان باید دارای صلاحیت هایی باشند تا بتوانند تحصیلات دانشگاهی خود را در کشور خود انجام دهند. دانش آموزان خارج از اتحادیه اروپا یا از کشورهایی که موافقت نامه ای با اسپانیا ندارند، باید امتحان ورودی دانشگاه را گذراند.

الزامات تکمیل

دانش آموزان باید تمام اعتبارات را برای کسب مدرک کارشناسی ارشد کسب کرده باشند.

در طی سال تحصیلی، دانش آموزان معمولا دو فرصت برای امتحانات در نظر می گیرند: در ماه ژانویه و در ماه جولای - برای دوره های اول ترم - و در ماه ژوئن و در ماه جولای - برای دوره های دوم ترم یا برای دوره های دو ترم متوالی.

اگر یک دانش آموز در امتحان دوم امتحان نداشته باشد، دو فرصت اضافی مجاز خواهد بود. در صورتی که دانشجو هنوز در موضوع مجوز نداشته باشد، می توانند به کمیته دائمی هیئت علمی برای درخواست نهایی برای امتحان بپردازند و موقعیت خود را توجیه کنند. کمیته دائمی هیئت علمی مورد مطالعه دانشجویان را مورد بررسی قرار می دهد و می تواند این اطلاعات را با مشاوره هماهنگ کننده استاد تکمیل کند. اگر یک دانش آموز پس از اینکه فرصتی اضافی برای امتحان گرفت، گذر نمیکند، باید برنامه کارشناسی ارشد را ترک کند.

برنامه تحصیلی

برنامه درسی مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی صنعتی در پنج مدول: اقتصاد، حسابداری و مالی، بازاریابی، مدیریت بازرگانی و آموزش عمومی، و همچنین کارآموزی در شرکت ها و پایان نامه کارشناسی ارشد، تشکیل شده است. هر یک از ماژولها شامل چندین موضوع است که ممکن است شامل یک یا چند موضوع باشد.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی شامل 60 اعتبار ECTS است:

 • دو ترم تحصیلی از 30 ECTS اعتبار
 • در طول ترم دوم، تدریس با پایاننامه کارشناسی ارشد همراه است.

ماژول ها

 • تحلیل اقتصادی
 • اقتصاد بین المللی
 • برنامه ریزی بیانیه مالی
 • تجزیه و تحلیل هزینه برای تصمیم گیری
 • آنالیز مالی
 • بازار یابی
 • قانون کسب و کار
 • مدیریت منابع انسانی
 • لجستیک و فرایندها
 • تجزیه و تحلیل استراتژیک و برنامه ریزی
 • مدیریت کیفیت
 • مدیریت نوآوری
 • اخلاق و مسئولیت اجتماعی در شرکت
 • کارآموزی
 • پروژه نهایی

پایاننامهی کارشناسی ارشد

در ابتدای برنامه دانشجویان یک معلم برای هدایت دانش آموزان و پایان نامه کارشناسی ارشد خود را ترتیب می دهند. پایان نامه کارشناسی ارشد یکی از عناصر ضروری برای دستیابی به مهارت های برنامه ریزی شده در مدرک کارشناسی ارشد است. هدف از تحقیق این است که دانشجویان بتوانند تمام دانش هایی که در طول برنامه کارشناسی ارشد دریافت کرده اند، به یک طرح کسب و کار، مطالعه شروع و سودآوری چشم انداز.

کارآموزی

استقرار در شرکت ها اجباری است و در ترم دوم برای مدت معادل 7.5 ECTS اعتبار در نظر گرفته می شود. IQS کارآموزی را مدیریت می کند و در بیشتر موارد این کارآموزی پرداخت می شود. در ابتدای مدرک کارشناسی ارشد، حرفه ای خدمات حرفه ای به دانشجویان مراجعه می کند تا برای انجام کارآموزی پیگیری کنند.

کیفیت و اعتباربخشی

IQS تعهد قوی به کیفیت آموزشی را حفظ می کند و چندین پروسه را برای تضمین بهبود مداوم ایجاد کرده است؛ کمیسیون کیفیت دانشکده مدیریت IQS یکی از این اقدامات است.

IQS موسسه ای است که توسط AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business)، اولین سازمان بین المللی اعتباربخشی برای مطالعات در زمینه های کسب و کار و حسابداری، تأیید شده است. تمام مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشکده مدیریت IQS از این اعتبار و اعتبار بین المللی برخوردار است.

اعتباربخشی توسط AACSB از تمام مطالعات مدرسه IQS مدیریت

111021_aacsb_logo_0.png

در تاریخ 18 ژوئیه 2011، مدرسه IQS مدرسه به طور رسمی برای وابستگی به برنامه AUDIT، تحت فرمت اصلاحیه، دستورالعمل SGIC (سیستم کنترل کیفیت داخلی) از دانشکده مهندسی IQS که به AQU (Agency Quality Agency) برای تصویب در AUDIT 2009 و در تاریخ 22 آوریل 2010 پذیرفته شد.

در 13 دسامبر 2012، IQS دانشکده مهندسی دریافت تایید از AQU، اتخاذ کتابچه راهنمای SGIC از IQS دانشکده مهندسی.

در نوامبر 2014، کمیته ارزیابی آژانس برای سیستم دانشگاه، AQU، دیدار را به اعتبار درجه مدارک IQS دانشکده مدیریت، که مدت زمان در قوانین بعدی به اجرا گذاشته شد، با نتیجه مطلوب در اولین نمونه برای تمام مطالعاتی که اثبات کردند.

111020_url_m_direccio_comercial_marqueting_internacional_en.png

اهداف و توانمندی ها

 • مدرک کارشناسی ارشد شما را به پذیرش وظایف و مسئولیت های مدیریت در هر منطقه از عملکرد شرکت و هدایت ایجاد شرکت های جدید با پایه علمی و فن آوری هدایت می کند.
 • برنامه درسی دانش شما را تکمیل می کند و شما را قادر به طراحی، تولید و فروش محصولات جدید می کند. شما همچنین قادر به بهبود و بهینه سازی فرآیندهای تجاری و تولید و استراتژی های عملکرد شرکت خود خواهید بود.

این مدرک کارشناسی ارشد برای:

 • کارآموزی در شرکت های شناخته شده بخش
 • IQS Job Bank و خدمات شغلی حرفه ای
 • 100٪ به زبان انگلیسی

پروژه کارشناسی ارشد نهایی

هدف پروژه نهایی کارشناسی ارشد، استفاده از دانش و مهارت های به دست آمده در طول دوره است تا ببینید که اهداف صلاحیت برنامه با توسعه یک طرح کسب و کار از مطالعه ی سودآوری آن تا اجرای آن آشنا شده است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

IQS (Institut Quimic de Sarria) is a Jesuit Institution and one of the most prestigious Universities on the national and international academic and scientific stage. With more than 110 years of teach ... اطلاعات بیشتر

IQS (Institut Quimic de Sarria) is a Jesuit Institution and one of the most prestigious Universities on the national and international academic and scientific stage. With more than 110 years of teaching experience, IQS distinguishes itself by focusing on answering the dynamic social, economic and industrial challenges facing today’s society. اطلاعات محدود

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited