کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی

عمومی

شرح برنامه

MDP در مدیریت بین المللی تجارت و فروش

دوره برنامه دسامبر 2019 - ژانویه 2020. به www.uef.fi/ibs مراجعه کنید تا به روز باشید.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و تجارتی بین المللی (IBS) یک دوره تخصصی است که در دو سال رشته کارشناسی ارشد است که ترکیبی از تحقیقات و تدریس در سطح بالا است. این برنامه درک عمیق از محیط کسب و کار جهانی و رویکردهای شرکت برای انجام تجارت در مرزها را فراهم می کند. این برنامه برای دانش آموزان فنلاندی و بین المللی طراحی شده است تا افراد با زمینه های مختلف به مطالعه و یادگیری مهارت ها برای موفقیت در چالش برانگیز و تغییر محیط های تجاری بپردازند. این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و برنامه درسی برای دانش آموزانی که مایل به کسب دانش و مهارت های عمیق در تمامی بخش های تجارت بین الملل و مدیریت فروش هستند طراحی شده است.

بین المللی سازی شرکت ها، فروش کسب و کار به کسب و کار، و ارتباطات میان فرهنگی و مهارت های مذاکره، موضوعات اصلی هستند که در برنامه تأکید می شود. محتوا بر اساس آخرین یافته های نظری و تمرینات مورد، کار گروهی و همکاری بین دانش آموزان همکار، کارکنان و شرکت های B2B است. دانشگاهیان برجسته بین المللی دانش خود را از لحاظ پیشرفته به ارمغان خواهند آورد و شرکت ها پروژۀ حوادث واقعی را ارائه خواهند داد تا اطمینان حاصل شود که آموزش شما نیز عملی است.

انواع روش های تدریس محیط آموزشی جالب، چالش انگیز و انگیزشی را تضمین می کند. ما از ابزارهای آموزشی ابتکاری مانند Sales Theatre و Case Case برای حمایت از یادگیری فعال خود استفاده می کنیم. شما متوجه خواهید شد که دوره ها تعداد زیادی بازدید کننده دارند که تخصص خود را برای اطمینان از دسترسی به آخرین دانش و مهارت های خود از منطقه IBS به کار می برند.

چشم انداز شغلی

دانش آموزان برنامه دانش و توانایی کار در محیط کسب و کار جهانی را در سازمان ها و نقش های مختلف به دست خواهند آورد. علاوه بر این، برنامه درسی برنامه طراحی شده است تا ابزارهایی برای موفقیت در زمینه علمی فراهم کند. دانش آموزانی که با موفقیت برنامه را به پایان رسانده اند، مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد و مدیریت کسب و کار خواهند شد.

منطقه فروش، تعداد زیادی از مردم در صنعت را استخدام می کند، زیرا محیط کسب و کار امروز به سرعت در حال تغییر است. شرکت ها متوجه شده اند که مهارت های جدید برای بهبود و توسعه عملیات خود، به ویژه در بازارهای بین المللی مورد نیاز است. در پاسخ به اهمیت فزاینده مهارت های مدیریت فروش بین المللی، این درجه به طور فزاینده ای توسط کارفرمایان در سراسر جهان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

این برنامه توسعه داده شده است تا شما را قادر به رقابت در بازار کار گسترش جهانی و به طور فزاینده رقابتی جهانی کند. پس از اتمام برنامه، بسیاری از فرصت های شغلی برای شما باز خواهد شد و به عنوان یک نتیجه، شما ابزارهای خود را برای حرفه ای در کارهای جالب و چالش انگیز در نقش های مختلف در سراسر جهان (به عنوان مثال مدیر حساب، مدیر فروش فروش و مدیر فروش ) این برنامه مدیریت و مهارت های رهبری را فراهم می کند که در همه انواع سازمان ها از بخش خصوصی به بخش عمومی بسیار ارزشمند است.

ساختار برنامه

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی (120 ECTS)

مدیریت بازرگانی بین المللی 80 ECTS

 • دوره های Major (حداقل 30 ECTS)
 • مهارت های علمی و روش شناسی (حداقل 10 ECTS)
 • پایان نامه کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد (40 ECTS)

دوره های انتخابی 40 ECTS

شرایط پذیرش

برای درخواست برنامه، متقاضی باید دارای مدرک کارشناسی سه ساله از یک دانشگاه معتبر یا یک دانشگاه معتبر علمی کاربردی / پلی تکنیک و مهارتهای بسیار خوبی در هر دو زبان انگلیسی و انگلیسی باشد.

شایستگی

متقاضیان با درجه های زیر واجد شرایط برای مطالعات هستند: حداقل یک دوره کارشناسی 3 ساله از یک دانشگاه معتبر یا دانشگاهی شناخته شده علوم کاربردی / پلی تکنیک. حداقل 60 ECTS در مطالعات کسب و کار مورد نیاز است. مطالعات روش زبان، ارتباطات و تحقیق در مطالعات فوق شامل نمی شود. با این حال، یک دوره در اقتصاد و یک دوره در تدارکات ممکن است در مطالعات فوق ذکر شده باشد. درجه باید تا انتهای دوره درخواست تکمیل شود. متقاضیان با مدرک تحصیلی عالی فنلاندی یا خارجی در رشته مدیریت بازرگانی [تحصیلات تکمیلی (اقتصاد و مدیریت بازرگانی)] واجد شرایط نیستند.

مهارت درانگلیسی

متقاضیان باید مهارت های زبان خود را به زبان انگلیسی به صورت زیر بیان کنند:

 1. آزمون زبان انگلیسی:

  • مبتنی بر کاغذ TOEFL: مجموع امتیاز 600 و نوشتن 4.0
  • TOEFL مبتنی بر اینترنت: امتیاز کل 100 و نوشتن 22
  • آیلتس (آکادمی): امتیاز کلی 6.5 و نوشتن 5.5
  • PTE (تست پیرسون انگلیسی)، دقیقه. 59 امتیاز
 2. یا اگر متقاضی حداقل یکی از الزامات زیر را اجرا کند، آزمون زبان مجازی مورد نیاز نیست، اما متقاضی باید گواهینامه زبان انگلیسی خود را با گواهی نامه درجه بندی مجاز و متن رکورد تحصیلی خود را ثابت کند:
  • لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد در زبان انگلیس در کشور نروژی (دانمارک، فنلاند، ایسلند، نروژ و سوئد)
  • لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد در زبان انگلیسی در استرالیا، کانادا، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان یا ایالات متحده انجام می شود
  • لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد در زبان انگلیسی در یک کشور اتحادیه اروپا / EEA انجام شده است
  • آموزش متوسطه در زبان انگليسی در کشور شمال اروپا (دانمارک، فنلاند، ایسلند، نروژ و سوئد)
  • آموزش متوسطه در انگلیس در استرالیا، کانادا، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان یا ایالات متحده انجام می شود
  • آموزش متوسطه در زبان انگلیسی در یک کشور اتحادیه اروپا / EEA انجام شده است
  • آموزش متوسطه در کشور نروژی (دانمارک، فنلاند، ایسلند، نروژ و سوئد)
  • انگلیسی به عنوان زبان A1 به عنوان بخشی از آزمون بین المللی مدرک کارشناسی (حداقل درجه 2)

نامه انگیزه

نامه انگیزه شامل موارد ذیل است:

 • حداکثر 1000 کلمه
 • معرفی متقاضی (درجه ها و مطالعات، فعالیت حرفه ای فعلی، منافع علمی و حرفه ای ویژه)
 • دلایل درخواست برای برنامه
 • یک طرح تامین مالی برای مطالعات
 • بعد از فارغ التحصیلی برنامه های شغلی
 • پیشنهاد اولیه برای موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد (حداکثر 200 کلمه)

هزینه های تحصیلی و بورس تحصیلی

برنامه مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی هزینه های تحصیلات را از شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا / EEA پرداخت نمی کند. با این حال، پس از تصمیم دولت فنلاند، از ماه سپتامبر 2017 از شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا / EEA متقبل خواهد شد. هزینه تحصیل 8000 یورو در هر سال تحصیلی است و شامل مطالعاتی است که در رشته (120 ECTS) و مشاوره و نظارت مربوط به مطالعات انجام شده است. علاوه بر این، هزینه تحصیل شامل کمک در درخواست برای مسکن دانشجویی، یک برنامه جهت گیری، معلم دانشجویان منصوب شده، دسترسی به خدمات فناوری اطلاعات، دسترسی به اینترنت بی سیم در محوطه دانشگاه و استفاده آزاد از کتابخانه است.

برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA که نیاز به پرداخت هزینه تحصیل دارند، University of Eastern Finland یک طرح تحصیلی سخاوتمندانه و جذاب ارائه می دهد. کمک هزینه تحصیلی برای درخواست پذیرش در دانشگاه با تکمیل قسمت مربوطه فرم درخواست اعمال می شود. بورس تحصیلی براساس دستاوردهای علمی دانشجویان در معیارهای ورود پذیری اعطا می شود. بورس تحصیلی شخصی است و برای دو دوره تحصیلی اهدا می شود.

در فنلاند، شما باید مسئولیت حمایت خودتان را بپذیرید. قبل از اینکه به فنلاند برسید اطمینان حاصل کنید که امور مالی شما برای کل دوره تحصیل شما کافی خواهد بود. اجازه اقامت برای دانش آموزان به طور معمول برای یک سال در یک زمان اعطا می شود. درآمد در ارتباط با هر برنامه بررسی می شود. برای پرداخت هزینه اقامت، غذا و سایر هزینه ها، شما باید به حداقل 560 یورو دسترسی داشته باشید. بنابراین برای یک سال اقامت شما باید 6،720 یورو را در دسترس داشته باشید. لطفا برای اطلاعات بیشتر به www.migri.fi مراجعه کنید. شهروندان اتحادیه اروپا که برای تحصیل به فنلاند می آیند نیازی به درخواست مجوز اقامت دانشجویی ندارند؛ با این حال، انتظار می رود که آنها نیز بتوانند هزینه های زندگی خود را به طور مستقل پوشش دهند.

دانشگاه علاوه بر بورس تحصیلی برای مطالعات در دسترس دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا / EEA، تمام دانشجویان را به طیف وسیعی از خدمات ارائه می دهد که برخی از هزینه های مالی دانشجویان را از بین می برد. هزینه زندگی در فنلاند نسبتا بالا است و انتظار می رود دانش آموزان این را به طور مستقل پوشش دهند و دسترسی به بودجه کافی داشته باشند. به عنوان مثال، دانش آموزان دسترسی آزاد به مجموعه کتابخانه دانشگاه دارند، رایانه ها و فای رایگان در محوطه دانشگاه در دسترس دانش آموزان، و همچنین تعدادی از خدمات پشتیبانی دیگر طراحی شده برای تسهیل زندگی روزمره دانش آموزان ما وجود دارد. دانشجویان به عنوان اعضای اتحادیه دانشجویان نیز به خدمات بهداشتی دانشجویی ارائه شده توسط خدمات بهداشتی دانشجویی فنلاند واجد شرایط می باشند. عضویت در اتحادیه دانشجویان با فعالیت های گوناگون از اوقات فراغت به صورت رایگان برگزار می شود. عضویت در اتحادیه دانشجویان برای تمام دانشجویان تحصیلات تکمیلی اجباری است و عضویت عضویت دانشجویان در هر سال تحصیلی 126 یورو است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... اطلاعات بیشتر

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio اطلاعات محدود
جونسو , كوپيو + 1 بیشتر کمتر