کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی

عمومی

شرح برنامه

با اعتبار آن از موسسه بازاریابی مجاز (CIM)، این کارشناسی ارشد طراحی شده است به منجر فارغ التحصیلان به حرفه ای در مدیریت بازاریابی.

این برنامه به شما دانش و مهارت را برای حرفه ای در رشته بازاریابی فراهم می کند و دانش آموزانی که در این برنامه ثبت نام می کنند، به طور خودکار اعضای وابسته پس از فارغ التحصیل CIM خواهند شد.


دوره

در طول دو ترم تحصیلی تمام وقت، به دنبال پایان نامه، از طریق مجموعه ای از سخنرانی ها، سمینارها، مطالعات موردی و کار گروهی برای یادگیری مشارکت یاد می گیرید. ارزیابی از طریق تکالیف فردی، پروژه های گروهی، امتحانات و پایان نامه است.

اعتباربخشی CIM برای فارغ التحصیلان در این کارشناسی بسیار مفید است. دانش آموزانی که در این برنامه ثبت نام می کنند، به طور خودکار اعضای وابسته پس از فارغ التحصیل CIM می شوند. در تکمیل موفقیت آمیز، شما برای عضویت در CIM واجد شرایط هستید و اگر تجربه سه ساله بازاریابی داشته باشید، به عضویت کامل موسسه واجد شرایط خواهید بود. پس از توسعه بیشتر، فارغ التحصیلان ما از کارشناسی ارشد ما در مدیریت بازاریابی Practice نیز واجد شرایط وضعیت مارکتین حقوقی.

شما همچنین می توانید گزینه ای برای انجام یک پروژه سازمانی داشته باشید که تجربه کاری در دنیای واقعی را در یک شرکت به شما ارائه می دهد.

این دوره در ماه سپتامبر آغاز می شود و بیش از 12 ماه کامل ادامه دارد. دانش آموزانی که موفق به تکمیل ترم اول، اما ادامه دریافت گواهی PG. کسانی که مدول های هر دو ترم را می گذرانند اما پایان نامه را تکمیل نمی کنند دیپلم دریافت می کنند.

ماژول ها

ماژول هسته:

  • بازاریابی جهانی
  • مدیریت بازاریابی
  • اقدامات بازاری معاصر
  • ارتباطات بازاریابی
  • رفتار مصرف کننده بین المللی
  • نام تجاری
  • خدمات و خرده فروشی بازاریابی
  • بازاریابی در جامعه
  • تحقیقات بازاریابی
  • پایان نامه


نامزد

از علاقه مندان به فارغ التحصیلان هر رشته انضباطی، شما علاقه مند به مدیریت بازاریابی می باشید و مایل به کسب دانش و درک انتقادی از موضوع خواهید بود.

شما دارای مدرک خوب درجه دوم و یا یک مدرک حرفه ای مورد تایید است. برای دانش آموزان خارج از کشور، Sheffield University Management School استاندارد Sheffield University Management School ، IELTS 6.5 با حداقل 6 در هر بخش یا معادل آن است.


مدرسه

Sheffield University Management School افتخار دارد که در یک درصد از مدارس کسب و کار در جهان با اعتبار مجوز معتبر سه گانه تاج (AMBA، EQUIS، AACSB) قرار گیرد. ساختمان برجسته و معمارانه مدرسه در Broomhill برگ، تنها 15 دقیقه پیاده از مرکز شهر و 15 دقیقه از ناحیه Peak است و کیفیت زندگی بسیار بالایی دارد.

ما به رهبری تحقیق، پویا و مترقی هستیم. مدرسه برای هر فارغ التحصیل تلاش می کند تا در هر دو نظریه و تمرین آماده کار شود. دانش آموزان کلاس جهانی ما و مدارک تحصیلی و مدارک مشهور برای اطمینان از این کار بسیار سخت تلاش می کنند.

خدمات حرفه ای اختصاصی نیز برای حمایت از دانش آموزان و برقراری ارتباط با سازمان ها است. مرکز استخدام به عنوان یک رابط کلیدی بین دانش آموزان مدیریت و دنیای خارج عمل می کند. این یک سرویس اختصاصی است که به شما در دستیابی به پشتیبانی از قابلیت های استخدامی، توسعه مهارت ها و فرصت ها در زمینه های زیر کمک می کند؛ پروژه های کارشناسی ارشد، کارآموزی، مدارس تابستانی بین المللی، انجمن های تخصصی حرفه ای و حرفه ای.بورس تحصیلی

برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی لطفا به وب سایت زیر مراجعه کنید. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

آخرین به روز رسانی اوت 2018

درباره این دانشگاه

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... اطلاعات بیشتر

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. اطلاعات محدود