کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی جهانی

عمومی

شرح برنامه

بازاریابی و مدیریت در مقیاس جهانی - مطالعات خود را بین انگلیس و هنگ کنگ تقسیم کنید تا درک انتقادی از بازاریابی موفق در سرزمین های بین المللی را بدست آورید.

این برنامه 12 ماهه که به طور مشترک توسط Sheffield University Management School و دانشگاه باپتیست هنگ کنگ ارائه شده است، برای دانش آموزان از پیشینه های انضباطی طراحی شده است که به دنبال توسعه حرفه ای در بازاریابی بین المللی است. این توسط موسسه بازاریابی مجاز (CIM) تأیید شده است.

شما ترم اول تحصیل خود را در شفیلد، انگلستان و دوم در هنگ کنگ، جمهوری خلق چین، صرف خواهد کرد. فارغ التحصیلان غیر هنگ کنگ این برنامه می توانند برای 12 ماه پس از فارغ التحصیلی اقامت کنند و در هنگ کنگ کار کنند. دانش آموزانی که برای این برنامه ثبت نام می کنند، به طور خودکار اعضای وابسته پس از فارغ التحصیل CIM خواهند شد.


دوره

کارشناسی ارشد ما در مدیریت بازاریابی جهانی تمام وقت در دو ترم (ترم اول در شفیلد، دو ترم در هنگ کنگ) و سپس یک پایان نامه پروژه، از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، سمینارها، مطالعات موردی و کار گروهی برای یادگیری مشارکتی تدریس می شود. ترکیبی از مطالعات موردی و تکالیف کمک خواهد کرد که مهارت های بازاریابی کاربردی خود را توسعه دهند. دانش آموزان از طریق تکالیف فردی، پروژه های گروهی، امتحانات و پایان نامه های آنها ارزیابی می شوند.

اعتباربخشی CIM برای فارغ التحصیلان در این کارشناسی بسیار مفید است. دانش آموزانی که در این برنامه ثبت نام می کنند، به طور خودکار اعضای وابسته پس از فارغ التحصیل CIM می شوند. در تکمیل موفقیت آمیز، شما برای عضویت در CIM واجد شرایط هستید و اگر تجربه سه ساله بازاریابی داشته باشید، به عضویت کامل موسسه واجد شرایط خواهید بود. پس از توسعه بیشتر، فارغ التحصیلان ما از کارشناسی ارشد ما در مدیریت بازاریابی جهانی نیز واجد شرایط وضعیت مارکتین حقوقی.

این دوره در ماه سپتامبر آغاز می شود و بیش از 12 ماه کامل ادامه دارد.

ماژول ها

نیمه اول: شفیلد

  • بازاریابی جهانی
  • مدیریت بازاریابی
  • تمرین بازاری معاصر
  • ارتباطات بازاریابی
  • رفتار مصرف کننده بین المللی

نیمسال دوم: هنگ کنگ

  • مدیریت بازاریابی بین المللی خدمات
  • بازاریابی استراتژیک
  • تحقیقات بازاریابی بین المللی
  • بازاریابی اجتماعی مسئولانه در زمینه بین المللی

نیمه سوم

  • پایان نامه (یا در شفیلد یا هنگ کنگ)


نامزد

دانش آموزان ما با رشته های گوناگون خود تجربه و تحصیل می کنند، اما می خواهند بر تخصص خود و ایجاد حس انتقادی از مدیریت و بازاریابی بین المللی بپردازند. این برنامه با دانشجویان خود در خط مقدم توسعه یافته است - شما نه تنها با کارشناسی ارشد بلکه با دیپلم CMI فارغ التحصیل می شوید.

شما دارای مدرک تحصیلی 2 یا 1 یا معادل آن هستید یا یک مدرک حرفه ای مورد تایید. برای دانش آموزان خارج از کشور، Sheffield University Management School استاندارد Sheffield University Management School ، IELTS 6.5 با حداقل 6 در هر بخش یا معادل آن است.


مدرسه

Sheffield University Management School افتخار دارد که در یک درصد از مدارس کسب و کار در جهان با اعتبار مجوز معتبر سه گانه تاج (AMBA، EQUIS، AACSB) قرار گیرد. ساختمان برجسته و معمارانه مدرسه در Broomhill برگ، تنها 15 دقیقه پیاده از مرکز شهر و 15 دقیقه از ناحیه Peak است و به شما با کیفیت بسیار بالایی از زندگی ارائه می شود.


ما به رهبری تحقیق، پویا و مترقی هستیم. مدرسه برای هر فارغ التحصیل تلاش می کند تا در هر دو نظریه و تمرین آماده کار شود. دانش آموزان کلاس جهانی ما و مدارک تحصیلی و مدارک مشهور برای اطمینان از این کار بسیار سخت تلاش می کنند.

در Sheffield University Management School ، یک سرویس حرفه ای نیز برای حمایت از دانش آموزان و برقراری ارتباط با سازمان ها است. مرکز استخدام به عنوان یک رابط کلیدی بین دانشجویان مدیریت و دنیای خارج عمل می کند. این یک سرویس اختصاصی است که به شما در دستیابی به پشتیبانی از قابلیت های استخدامی، توسعه مهارت ها و فرصت ها در زمینه های زیر کمک می کند؛ پروژه های کارشناسی ارشد، کارآموزی، مدارس تابستانی بین المللی، انجمن های حرفه ای و مشاغل.


بورس تحصیلی

برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی لطفا به وب سایت زیر مراجعه کنید. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

آخرین به روز رسانی آگوست 2018

درباره این دانشگاه

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... اطلاعات بیشتر

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. اطلاعات محدود