کارشناسی ارشد مدیریت انرژی پایدار (MSSEM)

عمومی

شرح برنامه

در باره

کارشناسی ارشد برنامه مدیریت انرژی پایدار (MSSEM) بر تولید، تبدیل، توزیع و مدیریت انرژی تجدیدپذیر تمرکز دارد. طراحی شده است تا دانش آموزان را با آموزش متعادل در زمینه علوم، مهندسی و مدیریت انرژی تجدید پذیر ارائه دهد.

دوره های اصلی این برنامه مهارت ها و تخصص لازم برای درک جامع از جدیدترین مسائل فنی، سازمانی و اقتصادی مربوط به برنامه ریزی و توسعه پایدار انرژی را فراهم می کند.

این برنامه کارشناسی ارشد نیز به شکاف مدیریت در انرژی های تجدید پذیر و شرکت های مرتبط مربوط می شود. این دانش آموزان را با مهارت های مدیریتی فراهم می کند که به آنها امکان نظارت بر سیستم های اجتماعی و فنی پیچیده مرتبط با انرژی و محیط زیست را می دهد.

درخواست MSSEM و پذیرش

برنامه MSSEM برای فارغ التحصیلان دانشگاهی که دارای مدرک لیسانس علوم یا معادل آن در مهندسی، فیزیک، شیمی، کامپیوتر و ریاضیات است، طراحی شده است.

کاندیدانی که پیشینه تحصیلی آنها دارای الزامات خاص برای برنامه MSSEM فارغ التحصیل می باشد، ممکن است قبل از پذیرش در برنامه فارغ التحصیل، دوره های پایه دوره کارشناسی را اجباری کند.

MSSEM مورد نیاز درجه

برای کسب مدرک MSSEM، یک دانش آموز باید:

  • علاوه بر سایر دوره های مقدماتی کارشناسی که ممکن است مورد نیاز باشد ، ملزومات اصلی اصلی (24 SCH) برای MSSEM را نیز انجام دهید.
  • پایان نامه (SEM 5633 6 SCH) یا MS Final Project (SEM 5333 3 SCH) را با موفقیت تکمیل و دفاع کنید. دانش آموزانی که گزینه پروژه را انتخاب می کنند ، همچنین باید 3 برگزیده دیگر را نیز تأیید کنند.
  • حداقل معدل حداقل 3.00 را داشته باشید.
  • در تمام دوره هایی که به MSSEM حساب می شوند ، یک درجه B یا بهتر کسب کنید.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Inaugurated in 1995 by His Majesty King Hassan II and Crown Prince Abdallah bin Abdel-Aziz of Saudi Arabia, Al Akhawayn University redefines the classic American liberal arts educational experience at ... اطلاعات بیشتر

Inaugurated in 1995 by His Majesty King Hassan II and Crown Prince Abdallah bin Abdel-Aziz of Saudi Arabia, Al Akhawayn University redefines the classic American liberal arts educational experience at an affordable price on an architecturally stunning modern campus amidst the beauty of Morocco's Middle Atlas Mountains. اطلاعات محدود