کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی در مدیریت پروژه

عمومی

شرح برنامه

درباره این برنامه

این برنامه دانشجویان را برای مسیرها و وظایف حرفه ای آماده می کند:

  • مدیر پروژه - تهیه و اجرای طرح های دقیق پروژه برای توسعه محصولات و خدمات جدید.
  • مدیر ریسک - تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی پاسخ به خطرات شناخته شده و بالقوه
  • مدیر کیفیت اطمینان - اطمینان از صحت فنی و پذیرش مشتری برای استفاده از محصولات کار تیمی.
  • مدیر برنامه - هماهنگی مجموعه ای از پروژه هایی که ممکن است مستقل یا وابسته، همزمان و یا سریال باشند.
  • مدیر کل - نظارت بر تمام جنبه های مدیریت کسب و کار.

فرمت دوره

سالم برنامه های تحصیلات تکمیلی و دوره های تحصیلات تکمیلی را با تحصیل مستمر از طریق آموزش از راه دور یا بر روی زمین در دانشگاه Salem، ویرجینیای غربی ارائه می دهد. دوره ها به صورت ماهانه (4 هفته) تحویل داده می شوند و در زمین، آنلاین و یا از طریق یک رویکرد ترکیبی که از هر دو روش تحویل استفاده می شود، تکمیل می شود. دوره های آنلاین به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند در محدودیت های اشتغال تمام وقت کار کنند و به شما اجازه می دهند که مدرک خود را با حداقل اختلال در برنامه شلوغ خود به دست آورید. برنامه های تحصیلی سنتی برای دانشجویان ساکن در محوطه دانشگاه و دانشجویان رفت و آمد می باشد.

شماره های درس / نام ها

  • BUS620 مبانی مدیریت پروژه
  • عملکرد پروژه BUS621
  • مسائل حقوقی BUS623 در مدیریت پروژه
  • BUS633 مدیریت پروژه
  • BUS634 کیفیت

شرایط پذیرش

پذیرش به سالم به تمام متقاضیان واجد شرایط بدون در نظر گرفتن نژاد، رنگ، اعتقاد، مذهب، جنسیت، گرایش جنسی، منشاء ملی یا توانایی / معلولیت باز است. هر کسی که مایل به شرکت در سالم می تواند درخواست لازم را از اداره پذیرش یا آنلاین از وب سایت ما در www.salemu.edu دریافت کند. درخواست کامل باید در اسرع وقت برای اولین بار در اختیار اداره ثبت احوال قرار گیرد. هزینه درخواست نرم افزار غیر مجاز از همه متقاضیان مورد نیاز است. این دانشگاه دانشجویان را مجبور می کند تا به صورت ماهانه شروع به کار کنند. پذیرش در اختیار دانشگاه بین المللی سالم است؛ برخی از برنامه ها نیاز به پذیرش اضافی دارند.

زندگی و تحصیل در ایندیاناپولیس

اینتلپولیس، واقع در منطقه مرکزی آمریکا، یک منطقه متروی متشکل از تقریبا یک میلیون نفر است.

این خانه برای کارفرمایان بزرگ مانند Salesforce و Eli Lily است و دارای یک اقتصاد متنوع است. ایندیاناپولیس نیز "در وسط اقدام" است، با شهرهای مانند شیکاگو، نشویل، و سنت لوئیس آسان درایو.

یادگیری در سالم یک تلاش جامعه است. شما یک مشاور موفقیت آمیز دانشجویی برای موفقيت خود دارید، و اعضای هیئت علمی ما به عنوان مدرک تحصیلی خود به دنبال روش یادگیری خود هستند.

برنامه MBA ما در Carmel واقع شده است که حومه شمالی ایندیاناپولیس است.

درباره Salem University

سالم که در سال 1888 در غرب ویرجینیا تاسیس شد، سالم از تمرکز بین المللی برخوردار است، زیرا ما تلاش می کنیم زبان آموزان را برای یک اقتصاد جهانی همیشه تغییر دهیم.

از سال 1888 سالم برنامه های تحصیلی را با بنیاد قوی در هنرهای لیبرال ارائه می دهد که فارغ التحصیلان را برای مشاغل یا مطالعات پیشرفته آماده می کند. این تاریخ غنی اساسا به تجربه ما ارائه می دهد به عنوان دانش آموزان آماده شدن برای آینده بهتر و روشن تر.

برنامه های آموزشی ما به خوبی مورد احترام و به طور کامل معتبر است. برنامه درسی متمرکز و حرفه ای مرتبط است، و طراحی شده است تا شما را بیشتر.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... اطلاعات بیشتر

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. اطلاعات محدود
سلام , کارمل + 1 بیشتر کمتر