EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

این دوره یک ساله کارشناسی ارشد برای دانشجویانی است که دارای مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار هستند، علاقه مند به تجزیه و تحلیل، طراحی و اجرای استراتژی ها و تبدیل شدن به یک رهبر سازمانی ارشد.

کسب و کار به طور فزاینده با چالش هایی مواجه است که مدل های فعلی کسب و کار را تهدید می کند، اما فرصت های بزرگ را نیز نشان می دهد. این برنامه به شما دانش و مهارت هایی را در مورد چگونگی تشخیص این چالش ها و بر آنها برای اطمینان از موفقیت دراز مدت کمک می کند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه تصمیم گیری کنید که می تواند شرکت شما را بکشد یا شکست دهد، بلکه چگونگی پیاده سازی آنها را نیز می دهد.

ما با ارائه انواع روشهای آموزشی در مقیاس کوچک، با اطمینان از تجربه یادگیری هیجان انگیز و چالش انگیز، جدیدترین بینش را در استراتژی مدیریت ارائه می کنیم. ما تاکید بر بینش پیچیده علمی و ارتباط با عمل کسب و کار. کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک بین المللی، پژوهش علمی پیشرفته را با پیوندهای قوی برای انجام پروژه های صنعتی انجام می دهد که در آن ابزار علمی برای حل مسائل واقعی شرکت مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه همچنین فرصتی را برای ترکیب پایان نامه کارشناسی ارشد با یک شرکت اختصاص می دهد.

با توجه به آخرین تفکر در مدیریت استراتژیک بین المللی بین المللی، شروع به پرواز کنید و یادگیری خود را با عمل یادگیری اقدام منحصر به فرد خود به کار ببرید. شما با درک کامل تفکر استراتژیک و مهارت های کلیدی مشاوره کسب و کار بین المللی فارغ التحصیل خواهید شد.

کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک بین المللی نیاز به مدرک لیسانس حداقل 60 ECTS اعتبار در مدیریت کسب و کار. اگر شما علاقه مند به حرفه ای مدیریت هستید، اما فاقد زمینه در مدیریت و یا مدیریت کسب و کار، نگاهی به مدرک خود را در مدیریت به جای.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های اصلی اجباری هستند و مجموعا 30 اعتبار را تشکیل می دهند. دوره های انتخابی 15 واحد در طول برنامه ارائه خواهد شد.

دوره های اصلی (7.5 واحد هر یک): مدیریت استراتژیک؛ حاکمیت شرکتی. دوره های اصلی (5 واحد هر یک): امور مالی شرکت و مدیریت ارزش؛ مدیریت نوآوری؛ روش های پژوهش.

انتخابی (7.5 واحد هر یک): دو مورد زیر را انتخاب کنید: کسب و کار جهانی و پایداری؛ اقتصاد سازمانی؛ اندازه گیری و مدیریت عملکرد؛ مدیریت هزینه استراتژیک.

این برنامه با یک پروژه درجه (15 واحد) به پایان می رسد.

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان این برنامه می توانند موقعیت های خود را در شرکت های داخلی، بین المللی و جهانی با نقش های مدیریتی و همچنین نقش های متخصص در تنظیمات سازمانی پیدا کنند. دانش در این زمینه های تخصصی، افزایش تقاضا است و برنامه های کارشناسی ارشد در کشورهای شمال اروپا با این تخصص بسیار جذابی است.

در مورد این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/international-strategic-management بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school