کارشناسی ارشد مديريت جنگلداری و منابع طبيعی مديترانه (MEDfOR)

عمومی

7 مکان موجود

شرح برنامه

بررسی اجمالی

MEDfOR یک برنامه دو ساله بین المللی است که در زمینه جنگلداری و پایداری در سال 2012 اجرا می شود.

این تنها برنامه در اروپا است که به طور همزمان به چالش های اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی جنگلداری مدیترانه ای مدیترانه و مدیریت منابع طبیعی کمک می کند.

MEDfOR همچنین موضوعات خاص در زمینه جنگلداری را با توجه ویژه به مناطق مدیترانه مانند:

· جنگل به عنوان یک میراث جهانی منحصر به فرد،

· مدیریت و حفاظت از جنگل

نقش جنگلداری در رفاه جامعه.

هدف ما آموزش نسل بعدی رهبران در زمینه جنگلداری و منابع طبیعی و مدیریت عمومی و خصوصی با توجه ویژه به منطقه مدیترانه است. ما مایل هستیم دانش آموزان خود را با ابزارهایی برای کمک به راه حل های جنگلداری، منابع طبیعی و چالش های زیست محیطی در سراسر منطقه و جهان فراهم کنیم.

برای آن ما بهترین تخصص، منابع انسانی و امکانات منطقه مدیترانه را گرد هم آوردیم.

118283_imagem2site.jpg

که ما که هستیم؟

این برنامه توسط یک کنسرسیوم از 7 دانشگاه برتر ارائه شده است.

· University of Lisbon ، پرتغال

· دانشگاه پدوا، ایتالیا

· دانشگاه لریادا، اسپانیا

· دانشگاه وایادولید، اسپانیا

· دانشگاه فنی کارادینیز، ترکیه

· دانشگاه توچیا، ایتالیا

· دانشگاه کاتولیک پرتغالی

این کمیته با یک هیئت مشورتی مشورتی همراه با چندین شرکای مرتبط و ذینفعانی که از سازمان های بین المللی تحقیق و توسعه در زمینه مدیریت جنگلداری و منابع طبیعی می آید حمایت می شود.

ساختار برنامه

برنامه MEDfOR 2 سال (120 ECTS) مدرک کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. این مربوط به 3 ترم دوره کارشناسی، 1 ماهه مدرسه زمستانی و 1 ترم برای آماده سازی کارشناسی ارشد است.

در سال اول شما ممکن است دانش را در طیف وسیعی از رشته های ضروری برای استفاده و مدیریت جنگل بدست آورید. در سال دوم، دانش آموزان دانش برتری را در تخصص ارائه شده توسط یکی از 7 دانشگاه کنسرسیوم، تمرکز بیشتر بر جنگلداری مدیترانه دریافت می کنند.

آخرین ترم به پایان نامه اختصاص یافته است.

زبان رسمی MEDfOR انگلیسی است.

تحرک در برنامه مهم است و شما می توانید در دو یا سه دانشگاه و کشورهای مختلف در طول مسیر خود مطالعه کنید. شما همچنین می توانید یک کارآموزی یا / یا پایان نامه کارشناسی ارشد خود را با یکی از شرکای مرتبط خود، حدود 20 موسسه در سراسر جهان گسترش دهید.

کاربرد

برای درخواست شما باید حداقل یک مدرک لیسانس در رشته اقتصاد یا علوم داشته باشید و یک مهارت عالی در زبان انگلیسی داشته باشید. این فهرست اسنادی است که شما باید ارسال کنید:

1) فرم درخواست پر شده (در وب سایت)

2) کپی گذرنامه (به عنوان مدرک ملیت)

3) کپی از محل اقامت

4) کپی گواهی (ترجمه شده) دیپلم دانشگاه

5) متن بازنگری شده از نتایج مطالعه

6) گواه بر مهارت انگلیسی

7) CV - Curriculum vitae

نتایج و مراقبت

در پایان برنامه، شما باید اموال علمی جامع، مهارت های فنی ویژه و مهارت هایی که لازم است برای توسعه حرفه ای در زمینه های نوآورانه کار در جنگلداری به دست آورید.

Alumi ما، که از همه دنیا می آیند، شغل های سراسر جهان را پیدا کرده اند. برخی از آنها در نهادهای خصوصی، ادارات دولتی، سازمان های بین المللی (مانند FAO، GIZ)، ONGS یا به عنوان مشاوران شرکت های محلی یا بین المللی مشغول به کار هستند. یک سوم دانش آموزان به راحتی تحصیلات دکترا دریافت کرده و یک حرفه تحصیلی را آغاز کرده اند. برخی از فارغ التحصیلان در حال حاضر استادان هستند

بعضی از شاگردان ما فارغ التحصیل شدند:

· افسر فنی در جنگلداری

· حسابرس محیط زیست

·پژوهشگر

·مشاور فنی

· مشاور برای شرکت های بین المللی

·هماهنگ کننده پروژه

· مدرس دانشگاه

· مدیر پروژه / کمک

· مدیریت سرمایه گذاری پایدار

· اداری

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Lisbon, plays an important role in creating knowledge and innovation, in fostering the economy, and educating the leaders of the 21st century. The diversity of competences is a compe ... اطلاعات بیشتر

The University of Lisbon, plays an important role in creating knowledge and innovation, in fostering the economy, and educating the leaders of the 21st century. The diversity of competences is a competitive advantage of ULisboa compared to traditional universities. اطلاعات محدود
لیسبون , پادوا , Lleida , پالنسیا , ترابزون , Viterbo , پورتو + 6 بیشتر کمتر