کارشناسی ارشد مديريت جنگلداری و منابع طبيعی مديترانه (MEDfOR)

عمومی

3 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

142761_0301-2019-095338089905148901616.jpegUniversity of Lisbon - Medfor","author_url":"","source":""}" />

MEDfOR یک برنامه دو ساله دوره کارشناسی ارشد در کلاس جهانی است.

تاکید MEDfOR آماده سازی نسل آینده مهندسان ، مدیران ، محققان و معلمان دخیل در جنگلداری مدیترانه و مدیریت منابع طبیعی است.

MEDfOR دانش آموزان را با تحریک علمی جامع و شایستگی های شغلی در زمینه های ابتکاری کار در زنجیره تامین جنگل مدیترانه ای مجهز می کند. این هم زمینه لازم برای دانشجویان برای پیگیری فرصت های علمی (به عنوان مثال برنامه Ph.D.) و هم شرایط لازم برای پر کردن موقعیت در تمام بخشهای زنجیره تامین جنگل مدیترانه ای (به عنوان مثال سازمان های جنگلداری و منابع طبیعی ، دولتی یا خصوصی ، یا ملی) را فراهم می کند. یا بین المللی)

دانشجویان می توانند در دو یا سه دانشگاه از 7 دانشگاه کنسرسیوم تحصیل کنند و همچنین ممکن است فرصت انجام کارآموزی با همکاران همکار ما را داشته باشند.

142764_classmedfor.jpgUniversity of Lisbon - Medfor","author_url":"","source":""}" />

تحرک

دانشجویان باید سال اول تحصیل خود را به طور اجباری در یکی از سه دانشگاه زیر بگذرانند: دانشگاه لیدا ، دانشگاه پادوآ ، یا دانشگاه لیسبون. در سال دوم ، آنها ممکن است با توجه به علاقه به رشته های مختلف به دانشگاه دیگری از کنسرسیوم نقل مکان کنند. سپس ، آنها ممکن است در طول سال دوم در دانشگاه دوم خود بمانند یا در ترم دوم هنوز به دانشگاه دیگری نقل مکان کنند - از جمله بازگشت به دانشگاه سال اول خود.

سال اول

در طول سال اول ، در دانشگاه Lleida ، Padua یا لیسبون ، دانش آموز دانش را در طیف گسترده ای از رشته های ضروری برای استفاده و مدیریت جنگل های مدیترانه کسب خواهد کرد. این دوره ها دارای لنگرگاه محکم در زمینه های علمی:

 • علوم زمین (ES)
 • زیست شناسی و اکولوژی (BE)
 • ریاضیات (م)
 • مهندسی جنگل (FE) و
 • علوم اجتماعی و مدیریت (پیام کوتاه)

در طول سال اول ، دانشجویان باید دو دوره آنلاین داشته باشند: "دوره مقدماتی: مقدمه ای در جنگل مدیترانه و منابع طبیعی" که در ابتدای ترم اول توسط دانشگاه وایادولید ارائه شده است. و "آموزش الکترونیکی - روش تحقیق و توسعه پروژه - برنامه های کاربردی" ارائه شده توسط U of Padua در طول ترم 2. این دوره ها به طور همزمان توسط کل گروه انجام می شود و دانش آموزان باید با یکدیگر تعامل داشته باشند.

142762_45548067_1925445350824021_6721178902577807360_o.jpgUniversity of Lisbon - Medfor","author_url":"","source":""}" />

سال دوم

در ترم اول سال 2 ، دانشجویان باید از بین 7 مبحث ارائه شده توسط کنسرسیوم ، یک رشته تخصصی را انتخاب کنند که در آن دانش پیشرفته را در یک زمینه تخصصی ارائه شده توسط یکی از دانشگاه های کنسرسیوم کسب کنند.

 • چندین سیستم پشتیبانی تصمیم گیری برای معیارهای متعدد برای برنامه ریزی مدیریت جنگل مدیترانه ای در ULisboa
 • مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی در جنگلداری مدیترانه در U Padua
 • رسیدگی به خطرات موجود در برنامه ریزی مدیریت جنگل مدیترانه - مورد آتش سوزی در U Lleida
 • استراتژی های انطباقی جنگلداری برای ارائه خدمات خوب و خدمات ضمن کنار آمدن با چالش تغییر جهانی در U Valladolid
 • ابزار پیشرفته برای مدیریت پایدار جنگل های مدیترانه ای در U Tuscia
 • برنامه ریزی مدیریت چند منظوره جنگل مبتنی بر اکوسیستم در جنگل های مدیترانه ای در U Karadeniz
 • مدیریت پایدار جنگل مدیترانه ای - رویکرد اقتصاد سازمانی در پورتو کاتولیک

در طول ترم 2 ، دانشجویان پایان نامه کارشناسی ارشد خود را توسعه می دهند. دانش آموزان تشویق می شوند که با بهره گیری از پروژه های در حال انجام توسط اعضای کنسرسیوم MEDfOR و همچنین کارآموزی های ارائه شده توسط ذینفعان ، یک مworkلفه مهم کار میدانی را توسعه دهند. همه شرکای مرتبط ، و همچنین ذینفعان مربوطه ، ممکن است به عنوان میزبان کار پایان نامه خدمت کنند.

142766_rsz_img_0456.jpgUniversity of Lisbon - Medfor","author_url":"","source":""}" />

رویداد تابستانی

در پایان سال دوم ، دانش آموزان دعوت می شوند در رویداد تابستانی شرکت کنند ، در این دانش آموزان ممکن است کارهایی را که در طول پایان نامه خود توسعه داده اند ارائه دهند. این نیز یک اتفاق خداحافظی است. این امر توسط دانشگاه توسکیا برگزار می شود و این رویداد در کوه های آلپ ایتالیا در یک شهر کوچک به نام Pieve Tesino برگزار می شود.

143019_FUJI3218.JPGUniversity of Lisbon - Medfor","author_url":"","source":""}" />

درجه و دیپلم

در پایان برنامه MEDfOR ، دانشجو یک مدرک دو برابر ، چندگانه یا مشترک را که توسط مسیر تحرک و قوانین ملی و اعتبار سنجی دوره در هر دانشگاه تعیین می شود ، به دست می آورد. دانشجو می تواند در تمام دوره هایی که حداقل 30 واحد اعتبار (ECTS) - یک ترم را طی می کند ، از همه دانشگاه ها مدرک دریافت کند.

مدارک تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه های کنسرسیوم:

 • دانشگاه لیسبون
  کارشناس ارشد جنگلداری مدیترانه و مدیریت منابع طبیعی
 • دانشگاه پادووا
  کارشناسی ارشد علوم جنگل
 • دانشگاه لیدا
  کارشناس ارشد جنگلداری مدیترانه و مدیریت منابع طبیعی
 • دانشگاه وایادولید
  کارشناس ارشد جنگلداری مدیترانه و مدیریت منابع طبیعی
 • دانشگاه کارادنیز
  کارشناس ارشد جنگلداری مدیترانه و مدیریت منابع طبیعی
 • دانشگاه توسکیا
  کارشناس ارشد جنگلداری و علوم محیطی
 • دانشگاه کاتولیک پورتو
  کارشناس ارشد جنگلداری مدیترانه و مدیریت منابع طبیعی

142768_rsz_img_3851.jpgUniversity of Lisbon - Medfor","author_url":"","source":""}" />

مشاغل دانشجویی

فارغ التحصیلان MEDfOR ما اغلب ظرف یک سال پس از فارغ التحصیلی کار پیدا می کنند. تقریباً یک سوم دکترای خود را دنبال می کند. پس از فارغ التحصیلی یا اقامت در دانشگاه با تحقیق. نیمی از آنها به کشورهای خود بازمی گردند ، برخی به پست های قدیمی خود می روند در حالی که دیگران شغل های جدیدی را در نهادهای خصوصی ، مدیریت دولتی به دست می آورند. چندین فارغ التحصیل حامل های بین المللی را در سازمان های بین المللی یا به عنوان مشاور راه اندازی کرده اند. برخی از آنها در دانشگاههایی که فارغ التحصیل شده اند - تحقیق یا دکترا - انجام دادند. در حالی که دیگران کارآموزی و شغل با شرکای مرتبط پیدا کردند.

118283_imagem2site.jpg

عکس با مجوز از MEDfOR

نحوه درخواست

141906_Poster_MEDfOR_OpenCall_2Oct20201.pngUniversity of Lisbon - Medfor","author_url":"","source":""}" />

نرم افزار در حال حاضر به کمک هزینه تحصیلی اراسموس موندوس باز، تا زمانی که 15 ماه دسامبر است.

برنامه MEDfOR برای داوطلبان از سراسر جهان آزاد است.

کنسرسیوم MEDfOR مجموعه مشترکی از معیارهای پذیرش و همچنین روش درخواست مشترک را ایجاد کرده است. کمیسیون MEDfOR انتخاب دانشجویان را انجام می دهد ، جایی که همه دانشگاه های همکار حضور دارند.

برای درخواست در برنامه شما باید معیارهای زیر را داشته باشید:

 • داوطلب نیاز به داشتن حداقل مدرک کارشناسی در رشته اقتصاد یا علوم دارد.
 • داوطلب باید حداقل سطح انگلیسی B1 (CEFR) داشته باشد.

برای درخواست دانشجو باید فرم درخواست را پر کند و لیستی از اسناد را بارگذاری کند. این اطلاعات در وب سایت برنامه (www.medfor.eu) در بخش "درخواست" یافت می شود

ارزیابی

تمام برنامه ها توسط حداقل دو عضو هیئت علمی ارزیابی می شوند ، كه توسط کمیسیون MEDfOR یا بخشی از آنها تعیین شده اند. تصمیم در مورد پذیرش یا عدم ورود به برنامه MEDfOR توسط کمیسیون MEDfOR گرفته می شود.

دسته های زیر ارزیابی می شود: من) پتانسیل علمی ، دوم) تجربه کاری مربوطه ، سوم) انگیزه و چهارم) توصیه نامه ها.

مصاحبه ای با داوطلبان طبقه بندی شده با نمره 4 یا بیشتر انجام می شود که در آن تصمیم نهایی در مورد هر داوطلب گرفته می شود.

142767_rsz_img_0626.jpgUniversity of Lisbon - Medfor","author_url":"","source":""}" />

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

Universidade de Lisboa (ULisboa) is the largest and most prestigious university in Portugal and is one of Europe’s leading universities. Heir to a university tradition that spans over seven centuries, ... اطلاعات بیشتر

Universidade de Lisboa (ULisboa) is the largest and most prestigious university in Portugal and is one of Europe’s leading universities. Heir to a university tradition that spans over seven centuries, ULisboa acquired its current status in July 2013, following the merger of the former Universidade Técnica de Lisboa and Universidade de Lisboa. اطلاعات محدود
لیسبون , پادوا , Lleida , پالنسیا , ترابزون , Viterbo , پورتو + 6 بیشتر کمتر