در باره

برنامه کارشناسی ارشد ما که از تحقیقات گسترده ما در حوزه های ساخت و ساز و فن آوری انرژی توسعه یافته است، به شما مهارت هایی نیاز دارد تا به کاهش پایانه های کربن ساختمان ها و حصول اطمینان از شرایط زندگی راحت برای ساکنین کمک کند. این شما را به مفاهیم طراحی نوآورانه و رویکردهای جدید معرفی می کند که هر دو آنها شما را برای مقابله با چالش های فعلی و آینده که از طریق ساخت و ساز پایدار و زندگی ارائه می شوند، آماده می کنند.

اتصالات صنعتی

شرکای ما در تحقیق و صنعت شما را با مشکلاتی در دنیای واقعی، تجربه دستکاری و پتانسیل خوبی برای اشتغال پس از فارغ التحصیلی ارائه می دهد. بخش ساخت و ساز به ویژه در Dalarna قوی است، و بسیاری از کسب و کار و سازمان های محلی تماس با دانشگاه عالی است.

علاوه بر این فرصت برای راه اندازی یک پروژه تحقیقاتی صنعت در پایان نامه خود، ما همچنین به شما این امکان را برای ایجاد ارتباط نزدیک با صنعت از طریق بازدید از سایت های ساختمانی، امکانات پیشرفته و شرکت های نوآورانه، و بینش به پیشگام پروژه ها. شما همچنین در سخنرانی سخنرانان مهمان که در زمینه هایی نظیر گرمایش و خنک سازی منظومه شمسی، مهندسی انرژی خورشیدی، برنامه ریزی شهری پایدار و طراحی شهری آب و هوایی مشارکت دارند، شرکت خواهند کرد. این فعالیت ها موجب افزایش آگاهی شما از آخرین روند تحقیق و توسعه در این زمینه گسترده می شود.

باید درخواست کنید؟

شما به شدت توصیه به درخواست در این برنامه اگر شما علاقه مند به کار با ساختمان های سبز و ساخت و ساز با صرفه جویی در انرژی و یا اگر شما مایل به تبدیل شدن به یک متخصص زمینه در مشاوره صاحب خانه، کسب و کار و مقامات محلی در مورد مسائل مربوط به محیط زیست و انرژی، راه حل های آگاهانه

در حالت ایده آل شما دارای مدرک لیسانس در مقطع کارشناسی ارشد در زمینه انرژی، مکانیک، ساخت و ساز، مهندسی عمران یا معماری هستید.

از آنجا که این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود، شما نیز باید ثابت کنید که فرمان شما در هر دو زبان انگلیسی صحبت شده و کتب کافی است.

مقررات ورود (2019)

مقررات ورودی خاص

 1. لیسانس علوم از زمینه مربوط به ساخت و ساز (معماری، ساختمان، مکانیکی، انرژی، یا مهندسی عمران) یا معادل حداقل 180 اعتبار (ETCS) یا معادل آن.
 2. گواه بر مهارت زبان انگلیسی.

مهارت در زبان انگلیسی

شایع ترین آزمون ها و نمرات مهم پذیرفته شده عبارتند از:

 • آیلتس (آموزش آکادمیک)، 6.5 (بدون هیچ بخش آزمون زیر 5.5)
 • TOEFL (مبتنی بر اینترنت): 90 (با حداقل 20 در قسمت نوشته شده)
 • TOEFL (مبتنی بر کاغذ): 575 (با حداقل 4.5 در قسمت نوشته شده)

لطفا اطالعات پذیرش دانشگاه در مورد نیازهای زبان انگلیسی را بررسی کنید تا ببینید آیا شما نیاز دارید که یک نتیجه TOEFL یا IELTS را ارسال کنید.

هزینه های تحصیل

135 000 کرون (کل)
* شهروندان اتحادیه اروپا / مجاز به پرداخت هزینه تحصیل نیستند.

هزینه تحصیل در اقساط یک ترم پرداخت می شود و اولین پرداخت (67 500 SEK) باید بعد از 1 ژوئن پرداخت شود. این اجازه می دهد تا زمان پردازش مناسب برای درخواست اقامت اجازه بگیرد.

اگر در مورد پرداخت هزینه تحصیل سوالی دارید، لطفا به آدرس e-mail tuitionfees @ DU .se.

بورس تحصیلی

تعدادی کمک هزینه تحصیلی برای متقاضیان موفق غیر اتحادیه اروپا / EEA به برنامه محیط زیست ساخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی، لطفا از صفحه وب ما در مورد بورس تحصیلی دانشجویان بین المللی دیدن کنید یا با مطالعه @ DU .se تماس بگیرید.

 • بورس تحصیلی برای دانشجویان خارجی

بررسی اجمالی برنامه

از آنجا که این برنامه نسبتا جدید است (برای اولین بار در سال 2017 ارائه شد)، ما به طور مرتب محتوای و ساختار آن را ارزیابی می کنیم تا اطمینان حاصل شود که دانش و مهارت های لازم را برای شما برای ورود به بازار کار فراهم می کند اعتماد به نفس.

اهداف اصلی ما در سال های آینده، تمرکز بر حل مشکلات بیشتر است و شما را به تکنیک های ساخت اساسی خاص سوئد معرفی می کند. این برنامه با نوشتن پایان نامه پایان می یابد. کار پایان نامه را می توان در دانشگاه و یا با تصویب در یک شرکت یا سازمان دیگری در سوئد یا خارج از کشور انجام داد.

ساختار و محتوای برنامه

همه دوره ها به زبان انگلیسی توسط دانشکده بین المللی تدریس می شود. این برنامه شامل 60 اعتبار (1 اعتبار = 1 ECTS) است و در اوایل ماه سپتامبر در ترم پاییز شروع می شود. تبصره: 1.5 اعتبار برابر با یک هفته از تحصیل تمام وقت است.

نیمه اول (اوت-ژانویه)

 • ساختمان های انرژی کارآمد
 • تابش خورشیدی و هندسه خورشیدی
 • استودیو طراحی بیولوژیکی آب و هوا
 • شبیه سازی و تجزیه و تحلیل عملکرد انرژی ساختمان
 • طراحی ساختمان خورشیدی
 • سیستم های تهویه مطبوع کم انرژی

نیمه دوم (ژانویه تا ژوئن)

 • انرژی و برنامه ریزی شهری
 • ارزیابی چرخه زندگی و تجزیه و تحلیل هزینه
 • سیستم های رتبه بندی ساختمان پایدار
 • پایان نامه کار در بهره وری انرژی در محیط ساخته شده است

مدرک تحصیلی

مدرک کارشناسی ارشد (60 اعتبار) در محیط انرژی کارآمد

محیط مطالعه

Dalarna University یک دانشگاه کوچک است که به شما اجازه می دهد تا روابط شخصی با همکلاسی های خود و معلمان ایجاد کنید. شما در Campus Borlänge تحصیل می کنید، که در یک شهر واقع شده با رشد کسب و کار و صنعت، که طبیعت و حومه سوئدی جذاب سوئدی را احاطه کرده است، تحصیل می کند. این شهر دو ساعت در شمال استکهلم و تنها 20 کیلومتر از شهر تاریخی فالون، مرکز سیاسی شهرستان دالارنا است. شهر Borlänge به برخی از شرکت های بزرگ سوئدی مانند SSAB و Borlänge Energi مهاجرت می کند و در یک سفر کوتاه به یکی دیگر از شرکت های بزرگ یعنی ABB قرار دارد.

در طول دوره تحصیل، شما در سخنرانی ها، تمرینات عملی و آزمایشگاه ها، پروژه های فردی و گروهی، مشارکت در بحث های سمینار، بازدید از دیدارهای تحصیلی و البته امتحانات شرکت خواهید کرد. شما می توانید بین 15 تا 30 ساعت کلاس درس هر هفته و همچنین یک دوره مطالعه هفته ای بین 30 و 50 ساعت انتظار داشته باشید.

در سال 2017، زمانی که برنامه را شروع کردیم، ما نزدیک به 20 دانش آموز داشتیم و بر اساس علاقه، ما امیدواریم که این تعداد افزایش یابد. با محدود کردن اندازه کلاس به 30، ما آموزش هایی را برای هر دانش آموز فراهم می کنیم، در حالیکه شما تغییر کرده اید تا همکلاسی های خود را بدانید، دوستی ایجاد کنید و در فعالیت هایی در داخل و اطراف دالارنا و سوئد شرکت کنید. دانش آموزان ما از رشته های مختلف و از سراسر جهان آمده است. این نتیجه تحریک تبادل دانش و تجربیات غنی شده است.

علاوه بر این، ما چندین دوره از برنامه های خود را در مهندسی انرژی خورشیدی به اشتراک می گذاریم. این عامل باعث افزایش فرصت های شبکه شما و مبادلات بین انضباطی می شود. دانش شما به دست آورده و اتصالاتی که ایجاد می کنید، در کلاس و فراتر از آن، به شما کمک می کند تا در تلاش برای پیگیری حرفه خود باشید.

فرصت های شغلی

این برنامه کارشناسی ارشد شما را به یک پایگاه جامع برای موقعیت هایی که شامل تحویل راه حل های انرژی کارآمد برای محیط زیست ساخته شده است، فراهم می کند. این مدرک به شما این امکان را می دهد تا به عنوان یک مشاور تخصصی برای شرکت های ساخت و ساز و مهندسی مختلف یا شهرداری های محلی عمل کنید.

کارفرمایان آینده بالقوه عبارتند از:

 • شرکت های مشاوره
 • شرکت های مسکن
 • شرکت های پیشرو طراحی و ساخت و ساز
 • دولت و سازمان های غیر دولتی

سازمان ها و کسب و کار به طور فزاینده ای نیاز به متخصصان واجد شرایط در تیم خود دارند که دانش کار با بهره وری انرژی دارند. تقاضای رو به رشد برای چنین دانش به این معنی است که به عنوان یک فارغ التحصیل، شما از انعطاف پذیری زیادی در اجرای تخصص خود در زمینه های مختلف مهندسی عمران، محیط زیست و ساخت و ساز لذت خواهید برد. در مجموع، این درجه درهای بسیاری از زمینه ها را باز می کند.

این درجه بر چالشهای بهره وری انرژی در هوای سرد و معتدل تمرکز دارد. دانش شما به این ترتیب شما را تبدیل به یک نامزد جذاب برای صنعت ساخت و ساز در اروپا، آمریکای شمالی و چین خواهد کرد. علاوه بر این، شخصیت بین المللی برنامه - از لحاظ دانش آموزان و هیات علمی - نه تنها شما را برای کار در محیط بین المللی آماده می کند، بلکه همچنین به شما اجازه می دهد تا شبکه حرفه ای خود را در سراسر جهان گسترش دهید.

افزایش فرصت های شغلی

در چالش جهانی ناشی از تغییرات آب و هوایی، دولت ها به طور فزاینده ای تحت فشار هستند تا به منابع انرژی تجدیدپذیر منتقل شوند و برای بهبود بهره وری انرژی محیط ساخته شده و به همین ترتیب، جلوگیری از انتشار گازهای گلخانه ای آنها. در حالیکه تعداد حرفه ایانی که آماده اند تا در این پیچیدگی با این موضوع کنار بیایند، به طور پیوسته رشد می کند، سوئد راه را برای توسعه و پذیرش فن آوری های انرژی و کارآمد محیط زیست هدایت می کند؛ تحصیل او می تواند مزیت رقابتی شما را در این بازار کار به طور فزاینده ای در سطح جهانی فراهم کند.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Dalarna University »

آخرین به روز رسانی دسامبر 11, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
Price
135,000 SEK
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020