کارشناسی ارشد محیط زیست ، دکتری

عمومی

شرح برنامه

اکولوژی یک رشته علمی است که به روابط موجودات با محیط گذشته ، حال و آینده آنها مربوط می شود. مرکز بوم شناسی در USU دارای مجموعه ای از مدیران است که در سطح ملی و جهانی به عنوان دانشمندان برجسته در زمینه اکولوژی شناخته می شوند و دانشجویان فارغ التحصیل مدرک زیست محیطی می توانند با دانشکده های با نفوذی تماس بگیرند که می تواند به آنها کمک کند تا پست های معتبر را دنبال کنند. برنامه های دکترا و سمت های هیئت علمی در دانشگاه های سراسر جهان. علاوه بر این ، مرکز بوم شناسی یک سمینار را برگزار می کند که دانشمندان مشهور از سراسر جهان را به سخنرانی در USU دعوت می کند.

همه دانشجویان بوم شناسی باید دروس را در مناطق مختلف تعیین شده بگذرانند ، و بقیه دوره ها و تحقیقات در یکی از بخشهای زیر تکمیل می شود:

• زیست شناسی: دانشجویانی که در گروه زیست شناسی در رشته زیست شناسی تحصیل می کنند ، بر اکولوژی نظری و چگونگی کاربرد آن در تکامل و سایر رشته های زیست شناسی متمرکز هستند.

• محیط و جامعه: این بخش مربوط به بوم شناسی انسان و روابط بین انسان و اکوسیستم های طبیعی است.

• گیاهان ، خاکها و آب و هوا: دانشجویان این گروه زیست محیطی گیاهان ، خاکها و آب و هوا و مسائلی را که آنها را با محیط زیست گره می زند ، مطالعه می کنند.

• علوم آبخیزداری: دانشجویان بوم شناسی در این بخش بر علم و حفاظت از اکوسیستم های آبی تمرکز دارند.

• منابع سرزمین وحشی: دانشجویان این بخش به محیط زیست زمینی و اکوسیستم ها توجه دارند.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Our college is unique. We have a diverse range of academic offerings and are able to honestly say, we have something for everyone. If you want to be a doctor, an aviator, a farmer, a researcher, a wri ... اطلاعات بیشتر

Our college is unique. We have a diverse range of academic offerings and are able to honestly say, we have something for everyone. If you want to be a doctor, an aviator, a farmer, a researcher, a writer, a businessperson, a designer, a dietitian, an economist or any other type of professional, CAAS is the perfect place for you. We in CAAS know more than your name; we know who you are. Our faculty pride themselves on understanding your personal and scholarly ambitions and then helping you reach those goals. From research opportunities to one-on-one mentorship, your professors work to help you succeed. اطلاعات محدود