کارشناسی ارشد مالیات (MTax)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

135255_pexels-photo-209224.jpeg

ثبت نام در برنامه فقط استاد مالیات (MTax) در منطقه - اکنون با دو گزینه برنامه

برنامه Master of Taxation (MTax) یک مدرک حرفه ای اعتباری 30-36 است که به منظور ارائه آموزش های فشرده برای افرادی که قصد ورود به حوزه مالیات و برای حسابداران و وکلای مجرب را دارند طراحی شده است. دانش آموزان می توانند در برنامه MTax Direct یا برنامه MTax مستقر در کلاس ثبت نام کنند.

دانشکده حسابداری دانشکده مدیریت بازرگانی (CBA) تنها برنامه MTax را در منطقه ارائه می دهد. این برنامه چارچوبی از دانش مفهومی ، فنی و حرفه ای را ارائه می دهد که به دانشجویان کمک می کند تا تخصص مورد نیاز برای بررسی و درک بسیاری از جنبه های ساختار مالیاتی را توسعه دهند. از طریق یک برنامه درسی یکپارچه با تأکید بر مفاهیم مالیاتی ، دانش اساسی درباره مالیات فدرال و ایالتی ، تحقیقات مالیاتی ، مهارت های ارتباطی و برنامه ریزی مالیاتی ، دانشجویان توانایی شناسایی و حل مشکلات مالیاتی را توسعه می دهند.

برنامه درسی کارشناسی ارشد مالیات شامل مجموعه ای از دوره های پایه است که می تواند برای کسانی که اخیراً تحصیل در زمینه های موضوعی داشته اند یا دوره های فعلی ، تمرین CPA و دوره های مالیاتی لازم را دارند ، کنار گذاشته شود. دانشجویانی که نیاز به گذراندن دوره های پایه و اساس دارند باید تابستان قبل از شروع برنامه MTax آنها را بگذرانند.

شتاب کارشناسی / کارشناسی ارشد برنامه مالیات

برنامه تسریع حسابداری BS / کارشناسی ارشد امور مالیاتی ، دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری کارشناسی ارشد UA را برای دانشجویان فراهم می کند که بتوانند هر دو مدرک حسابداری BS (BSA) و کارشناسی ارشد مالیات (MTax) را در 150 ساعت اعتبار ترم تکمیل کنند. دانشجویانی که برنامه را کامل می کنند واجد شرایط شرکت در آزمون CPA در ایالت اوهایو و بسیاری ایالت های دیگر هستند. علاوه بر مدرک دانشگاهی گسترده در رشته حسابداری ، دانشجویان BSA / MTax شتاب نیز دانش فنی و حرفه ای قابل توجهی را برای عملکرد به عنوان متخصص امور مالیاتی در ایالات متحده ایجاد می کنند.

نکات برجسته برنامه MTax

 • مدرک MTax را طی 21 ماه با حضور در کلاسها در یک شب در هفته در بیشتر برنامه ، یا در برنامه های MTX Direct مستقیم در 15 ماه ، مدرک MTax را طی کنید . کلاس ها از ساعت 5:20 بعد از ظهر شروع می شود و تا ساعت 10:50 بعد از ظهر به پایان می رسد. امتحان ورودی (GMAT) برای تمرین CPA یا برای وکلا با حداقل دو سال تجربه لازم نیست.
 • این برنامه درسی شامل 24 واحد دروس مالیاتی موردنیاز و 6 اعتبار انتخابی مالیاتی است.
 • درباره بقیه نیازهای برنامه MTax مبتنی بر کلاس درس اطلاعات کسب کنید .

دوره های بنیاد MTax (6 اعتبار)

برای دانشجویان دارای مدرک کارشناسی غیر کارشناسی - جلسات تابستانی

دانشجویان بدون سوابق حسابداری یا مالیاتی باید قبل از شروع برنامه MTax با ثبت نام در یک حسابداری مالی و دوره مالیاتی اساسی ، این برنامه را در ترم تابستان آغاز کنند ، تا زمینه لازم را برای موفقیت در برنامه کسب کنند. تابستان را قبل از شروع برنامه توصیه می کنیم تا فارغ التحصیلی را به تعویق نیاندازید.

برنامه های دانشجویی بین المللی

توصیه می شود دانشجویان بین المللی یک ماه قبل از این تاریخ ها درخواست کنند تا زمان پذیرش و پردازش ویزا I-20 را اجازه دهند. فرم های I-20 توسط خدمات مهاجرت UA در مرکز بین المللی ، تالار بوختل پردازش می شود. اثبات مهارت انگلیسی با تولید نمره قابل قبول TOEFL یا IELTS لازم است.

135256_pexels-photo-545062.jpeg

MTax Direct

دانشکده حسابداری دانشگاه آکرون جورج دبلیو داوریو هم اکنون برنامه مالیات برتر فارغ التحصیل خود را از روی رایانه ، رایانه لوحی یا دستگاه تلفن همراه خود ارائه می دهد. داوطلبان این برنامه که از برنامه پیشنهادی پیروی می کنند می توانند برنامه مستقیم MTax را در حداقل 15 ماه انجام دهند.

MTax دانش و مهارت های فنی و حرفه ای قابل توجهی را برای برتری به عنوان یک حرفه مالیاتی ارائه می دهد. اگرچه در درجه اول برای تمرین حسابداران و وکلا طراحی شده است ، سایر متخصصان علاقمند به تخصص مالیاتی نیز این برنامه را با ارزش می یابند.

برنامه MTax Direct به دانشجویان این امکان را می دهد تا خارج از دانشگاه باشند و در کلاسهای زنده شرکت کنند. در صورت تضاد تعهد شغلی یا مسافرت شغلی با کلاس زنده ، کلیه کلاسها در صورت لزوم برای بررسی بعدی ثبت می شوند.

مزایای برنامه مستقیم MTax

 • راحتی - تعاملی و به صورت زنده به لپ تاپ یا دستگاه تلفن همراه تحویل داده می شود ، با امکان مشاهده جلسات ضبط شده به صورت تقاضا.
 • مربیان خبره - CPA و وکلا با تجربه و دارای تخصص در امور مالیاتی.
 • تأکید عملی - عملی محور ، ارائه دانش عمیق است که می تواند بلافاصله استفاده شود.
 • اعتبار - 30+ سال اعتبار برای تعالی بین کارفرمایان ، و فارغ التحصیلان بسیار استخدام می شوند.
 • انعطاف پذیری - برنامه ای از متخصصان امور مالیاتی را در خود جای داده و برای تمرکز در یک منطقه تخصصی قابل تنظیم است.
 • کارآمد - ممکن است در کمتر از 15 ماه به پایان برسد.

پذیرش

پذیرش در MTax Direct نیاز به یک مدرک کارشناسی در رشته حسابداری یا یک دکتر Juris (JD) دارد. افراد فاقد مدرک حسابداری یا JD با گذراندن موفقیت آمیز دو دوره پایه (6200: 601 حسابداری مالی و 6200: 627 مالیات فدرال یا 6200: 531 مالیات بر اشخاص تجاری) قبل از ورود به برنامه ، می توانند واجد شرایط پذیرش شوند. دانشکده حسابداری آن کلاس ها را بصورت آنلاین ارائه می دهد. به متقاضیان JD بدون دروس مقدماتی در امور مالیاتی و حسابداری توصیه می شود قبل از شروع دوره اول برنامه این دوره ها را برگزار کنند.

وکلا و CPA ها برای قبولی نیاز به نمره GMAT ندارند. متقاضیان دیگر برای قبولی باید نمره رضایت بخشی در GMAT کسب کنند. متقاضیان می توانند نمره GRE یا LSAT را برای GMAT جایگزین کنند.

برنامه ی کلاسی

به دلیل تقویت ماهیت این برنامه ، جلسات زنده از تقویم ترم سنتی دانشگاه پیروی نمی کنند بلکه در پنج دوره 10 هفته ای (اجتناب از فصل مالیات بهار) گروه بندی می شوند. هر کلاس یک شب در هفته از ساعت 6 - 9:30 بعد از ظهر ملاقات می کند

شهریه

کل شهریه این برنامه 25000 دلار است که به پرداخت ترم تقسیم می شود. این امر شهریه دوره ها و کتاب های بنیادین را حذف نمی کند.

تاریخ شروع

 • پاییز - اوت: 8/24/2020
 • بهار - ژانویه: 1/11/2021
 • تقاطع تابستانی و 8 هفته 1: 5/17/2021
 • تابستان 5 هفته 1 و 8 هفته 2: 6/7/2021
 • تابستان 5 هفته 2: 7/12/2021

توجه: تابستان چندین اصطلاح دارد: بیشتر کلاسهای تابستان بصورت آنلاین ارائه می شوند. بنابراین دانشجویان بین المللی که می خواهند تابستان را شروع کنند می توانند این کلاس ها را قبل از آمدن به ترم پاییز به ایالات متحده بصورت آنلاین بگذرانند. شرایط ICE ایالات متحده انتظار دارد دانشجویان بین المللی در ترم اول در ایالات متحده دوره های حضوری را برگزار کنند که در تابستان امسال امکان پذیر نیست.

در اینجا درخواست کنید: href = "https://www.uakron.edu/cba/graduate/applying/
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to be ... اطلاعات بیشتر

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to become competent and responsible business professionals and leaders. This mission is guided by the belief that business is an applied, global discipline, which is reflected in our extensive partnerships with the business community through numerous Advisory Boards, class projects, and internships, as well as through diverse learning opportunities. اطلاعات محدود