کارشناسی ارشد - فیزیک و فن آوری نانو ساختارها

عمومی

شرح برنامه

فارغ التحصیل - فیزیک و فن آوری نانو ساختارها

زبان: روسی

گروه فیزیک و فن آوری نانو ساختارها ایجاد شده برای آماده سازی کارکنان علمی مجرب در زمینه فیزیک و تکنولوژی نیمه واژگوننانوساختارها ovodnikovyh.

مفهوم مدرن از نانوساختارها شامل طیف گسترده ای از مواد و دستگاه های با برنامه های کاربردی در زمینه های مختلف اعم از الکترونیک و مکانیک - به بیوتکنولوژی.

پایگاه اصلی برای آموزش های تخصصی از دانشمندان جوان، علاوه بر بخش هستند، آزمایشگاه های علمی از دانشگاه علمی، موسسه Ioffe، علم و فناوری مرکز از ریز الکترونیک.

استفاده از فرایند یادگیری منحصر به فرد پایه تجربی و فن آوری آزمایشگاه موسسات دانشگاهی ارائه شرایط مساعد برای تسلط تحقیقات مدرن و روش های تکنولوژیکی است.در همان زمان، دانش آموزان به طور مستقیم در تیم های تحقیقاتی درگیر، و این فرصت برای توسعه روش های عملی برای ایجاد نانوساختارها (به عنوان مثال، epitaxy پرتو مولکولی)، تحقیق و تشخیص از طریق ایمیل و تونل داشتهمیکروسکوپ، طیف سنجی نوری و تجزیه و تحلیل نظری و شبیه سازی.

سر از صندلی: فرهنگستان Zhores Alferov.

بخش در حال آماده سازی برای برنامه های سه استاد متخصص در:

  • 550 704 - میکرو و نانوالکترونیک.
  • 550705 - نوری و الکترونیک کوانتومی.
  • 550708 و MDASH، فیزیک نیمه هادی ها و دی الکتریک

اطلاعات در مورد پذیرش

برای ورود به دانشگاه علمی اجازه به افراد با تحصیلات عالی حرفه ای (کارشناسی، spetsialisو یا مدرک کارشناسی ارشد) و آزمون ورودی منتقل می شود.

متقاضیان با درجه های تخصصی (فیزیک و ریاضیات، علوم طبیعی و یا تخصص فنی) مصاحبه کرد. بقیه آزمون ها در علم کامپیوتر و ریاضیات.

کسانی که مایل به ورود به دانشگاه علمی کارشناسی ارشد، به شدت تشویق برای تکمیل فرم پذیرش.

شهریه

آموزش و پرورش رایگان برای کسانی که با مدرک لیسانس و قبلا در قاضی آموزش دیده است.

برای افراد با دیپلم، آموزش در قاضی در سال 2010 در نظر گرفته می شود آموزش عالی دوم و در نتیجه پرداخت شده است. برای چنین مواردی، دانشگاه حداقل هزینه - 10 هزار ماساژ. در هر ترم.

برای شهروندان دیگر کشورهای مشترک المنافع پرداخت شهریه. در دانشگاه علمی برای این شهریه دانش آموزان به مقدار 20 هزار. بمالید. در هر ترم.


برای شهروندان دیگر کشورها، هزینه آموزش 30 هزار است.RUB. در هر ترم.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

مرکز آموزش عالی دانشگاه دانشگاه تنها و تنها موسسه عالی آموزشی وابسته به آکادمی علوم روسیه است. مرکز آموزش عالی با هدف آموزش کارشناسی ارشد و دکتری و ارائه دوره آموزش حرفه ای و آموزش پیشرفته است.دانشگاه ... اطلاعات بیشتر

مرکز آموزش عالی دانشگاه دانشگاه تنها و تنها موسسه عالی آموزشی وابسته به آکادمی علوم روسیه است. مرکز آموزش عالی با هدف آموزش کارشناسی ارشد و دکتری و ارائه دوره آموزش حرفه ای و آموزش پیشرفته است.دانشگاه علمی دارای مجوز دولتی برای انجام فعالیت آموزشی (0724، 17 فوریه 2011) در برنامه های استادانه زیر است:ریاضیات و فیزیک کاربردی (بخش ریاضی و فناوری اطلاعات): نظریه علوم رایانه؛ مهندسی نرم افزار؛ بیوانفورماتیک الگوریتمی. فیزیک (بخش فیزیک نظری): فیزیک نظری و ریاضی. فیزیک کاربردیالکترونیک و میکروالکترونیک (فیزیک و فناوری بخش نانوساختار): فیزیک حالت کم حجم دانشگاه علمی تحصیلات تکمیلی را در زمینه های زیر انجام می دهد: Astrophysics و ستاره شناسی ستاره ای دستگاه ها و روش های فیزیک تجربی فیزیک مواد چگال فیزیک نیمه هادی ها فیزیک هسته اتمی و ذرات ابتدایی فلسفه علم و فناوری دانشگاه علمی در خیابان خلپین واقع شده است. 8/3، سنت پترزبورگ، روسیه. کلاس های آموزشی و آزمایشگاه های دانشگاه علمی مجهز هستند. در دانشگاه آکادمی نیز کلاس های کامپیوتری، سالن کنفرانس، سالن برای اجرای تئاتر، کتابخانه، یک غذاخوری، یک پست کمک های اولیه، یک مجتمع هتل و یک مجتمع ورزشی وجود دارد که شامل یک استخر سرپوشیده، یک فضای داخلی زمین تنیس و یک ورزشگاه. دانش آموزان و کارکنان دانشگاه علمی می توانند از خدمات بیمارستان بالینی سنت پترزبورگ RAS استفاده کنند. خوابگاه دانشگاه دانشگاه در خیابان موریس توریزا واقع شده است. 37/2 اطلاعات محدود