آیا می خواهید درک کارهای داخلی طبیعت را از دیدگاه نظری؟ در گروه نجوم و فیزیک نظری، همراه با گروه فیزیک در لند، ما برنامه خارج از کشور را ارائه می دهیم که طیف وسیعی از موضوعات را در فیزیک نظری و ریاضی پوشش می دهد. شما می توانید از مطالعه کوچکترین اجزاء ماده و تعامل آنها با فیزیک نظری انرژی بالا و همچنین فیزیک هسته ای و حالت جامد در فیزیک ریاضی را انتخاب کنید. در همه موارد، شما پایه محکمی از دانش نظری مورد نیاز برای توسعه مدل های جدید خواهید داشت و برای درک چگونگی عملکرد طبیعت بهتر خواهید بود.

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد، شما تبدیل به بخشی از یک جامعه تحقیق پر جنب و جوش درگیر در مطالعات نظری برش لبه است. مطالعات خود را با تعدادی از دوره ها آغاز می کنید، بعضی از آنها به طور کلی، بعضی دیگر تخصصی تر هستند و آزادی های زیادی برای تطبیق مطالعات خود دارید. این برنامه با یک پروژه کارشناسی ارشد در یکی از گروه های تحقیقاتی به پایان می رسد.

ماژول ها / دوره های برنامه

این برنامه طیف گسترده ای از دوره ها را ارائه می دهد. شما می توانید از دوره های تخصصی تر مانند مکانیک پیشرفته کوانتومی، فیزیک و کیهان شناسی Astroparticle، نظریه فیلد کوانتومی، هرج و مرج کوانتومی، نظریه حالت جامد و فیزیک هسته ای نظری، و همچنین دوره های عمومی تر مانند آشوب برای علم و فناوری، مکانیک کلاسیک، فیزیک محاسباتی، الکترومغناطیس، نسبیت عام، روش های ریاضی فیزیک و مکانیک آماری.

در انتهای برنامه، یک پروژه کارشناسی ارشد انفرادی را که مربوط به 30 یا 60 اعتبار ECTS است تکمیل کنید.

برای اطلاعات در مورد تخصص و دوره های انتخابی، به www.fysik.lu.se/english/education/start-studying/masters-programme مراجعه کنید.

چشم انداز شغلی

استاد علوم فیزیک نظری به شما فرصت های فراوان برای پیگیری طیف گسترده ای از حرفه ها را بسته به تخصص شما می دهد. درحالیکه بسیاری از دانش آموزان در رشته فیزیک نظری و موضوعات مربوط به آن کار می کنند، همچنین ممکن است حرفه ای مناسب را در خارج از دانشگاه ها پیدا کند، مثلا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و یا تولید انرژی، که در آن مهارت های برنامه نویسی پیشرفته و مدل سازی مورد نیاز است.

دو موسسه بین المللی تحقیقاتی فرصت هایی برای فارغ التحصیلان فیزیک نظری در لند - MAX IV، یک آزمایشگاه تابش سینکروترون که در ژوئن 2016 افتتاح شد، و ESS، Spallation Source اروپا، که در حال ساخت است، ایجاد می کند.

بیشتر در مورد این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/physics-theoretical-fysics بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school